Питање за форумаше

Зашто мислиш да су радикали упекмезени или како већ кажеш? По мени, СРС никако није требала у странку са СПС и ДСС. То је моје мишљење и свих оних који су уз мене. Не припадам СРС, тачније нисам активиста СРС.
 
Има ли овде Отпораша некадашњих? Занима ме њихово мишљење о уласку ДС у владу са СПС.

Ти,бре,никако да укапираш да се ради о људима без принципа и етике.
Шта њих брига,они раде и гласају по уском сопственом интересу,и то је то.С ким ће бити у власти...па могу и са Ђаволом лично,само да заседну.
 
Ти,бре,никако да укапираш да се ради о људима без принципа и етике.
Шта њих брига,они раде и гласају по уском сопственом интересу,и то је то.С ким ће бити у власти...па могу и са Ђаволом лично,само да заседну.

Ja te profi-političare još mogu i da razumem, koristoljubiva banda, ali teško kapiram kako i birači olako prelaze preko ovako očiglednog nedostatka morala od strane onih koji nam svakodnevno morališu o koječemu?
Ne mogu da verujem da više niko ne mari za principe. Lično bih 10 puta više cenila DS i Co. da su umesto koalicije sa SPS prešli/ostali u opoziciji. Ne bi radikalna vlada značila kraj života u Srbiji, jer ne žive radikali na Marsu pa da nisu svesni realnosti u državi i svetu i poznatom univerzumu...
 
Ja te profi-političare još mogu i da razumem, koristoljubiva banda, ali teško kapiram kako i birači olako prelaze preko ovako očiglednog nedostatka morala od strane onih koji nam svakodnevno morališu o koječemu?
Ne mogu da verujem da više niko ne mari za principe. Lično bih 10 puta više cenila DS i Co. da su umesto koalicije sa SPS prešli/ostali u opoziciji. Ne bi radikalna vlada značila kraj života u Srbiji, jer ne žive radikali na Marsu pa da nisu svesni realnosti u državi i svetu i poznatom univerzumu...

Lako je tebi da kažeš: "...Lično bih 10 puta više cenila DS i Co. da su umesto koalicije sa SPS prešli/ostali u opoziciji. " kada ne živiš u Srbiji nego u Italiji.

Ali mi koji smo glasali za DS i živimo u Srbiji, većinom mislimo da je to dobar potez, u svakom slučaju jedini koji se mogao izvesti...
 
Има, али нема везе. Него, чујем Чеда би са СПС и ДС у градску владу. Како то коментаришеш?

komentarishem tako da ce i cheda u penziju ako to uradi

a ne nema, nikakve

posle instalacije onog prazita ona chelo DSa od strane djilasa mishkovica beka i ostalih

otpor nije u ds-u

sem shlihtare Ivana Marovica
i budale Vishnje
koji je usho s sps u koaliciju
al on nikad i nije bio chovek...
 
Lako je tebi da kažeš: "...Lično bih 10 puta više cenila DS i Co. da su umesto koalicije sa SPS prešli/ostali u opoziciji. " kada ne živiš u Srbiji nego u Italiji.

Ali mi koji smo glasali za DS i živimo u Srbiji, većinom mislimo da je to dobar potez, u svakom slučaju jedini koji se mogao izvesti...

Mislim da je to samo tvoje lično mišljenje a ne mišljenje većine DS birača koji žive u Srbiji. Sasvim sam sigurna da su mnogi zgađeni. Kako će konačno suditi i to pokazati na sledećim izborima zavisiće pre svega od rezultata koje će ostvariti nova vlada. Imaj u vidu da neće biti ništa od EU integracije dok se ne završi priča oko saradnje sa Hagom. Ko će da hapsi Mladića, možda neka najavljena Dačićeva policija ? Nemojte ljudi biti naivni.

Šta su mislili građani su rekli kada su glasali za SPS za koga su sudeći po njihovom programu i izjavama čelnika pre izbora, najverovatnije pretpostavljali da će biti koalicioni parner DSS-a i SRS.
Oni koji su glasali za DS takođe verovatno nisu očekivali ovakav ishod i hvalospeve na račun do juče omraženog SPS-a.
SRS uostalom sasvim sigurno ne bi prekinula veze sa EU, odustala od integracije i dovela do smaka srpskog sveta. Nisu oni baš toliko nesvesni... ni slučajno...
 

Back
Top