Zive sa devojkom a varaju je

malena000

Obećava
Poruka
99
Moje iskustvo u poslednjih godinu dana je sledece:

upoznajem puno momaka preko neta i uzivo, kod kojih sam bila u stanu,pricaju da zele vezu naravno na pocetku,a onda se ispostave da zele samo sex,a onda se ispostavi da zive duze vreme sa drugom devojkom......neki i par godina...

uocila sam i pokazatelje ,zenska kozmetika u kupatilu, odredjeno vreme kad mogu da me pozovu u stan, telefon blokiran nocu ili vikendom......sve to dok nisam povezala i skontala cak jednog uhvatila na delu,da oni zive sa devojkom!!I to ljudi oko 30te godine i preko 30te....i 100%znam da ima ja nisam jedina sa kojom su varali devojke.....

to je moje iskustvo i nekih drugarica u preko 30 slucajeva.Cak mogu da nevedem imena tih momaka,i njihove adrese.

Mene zanima vase misljenje o takvim muskarcima,i dali je to postalo normalno,i dali i ja sutra da zivim sa deckom treba da ocekujem da privodi u stan druge dok sam ja na poslu....i to nije samo prevara,jer neki ni ne koriste zastitu sa svalerkama,tako da ugrozavaju zdravlje devojke sa kojom zive...

dal treba otici kod tih devojaka i reci sta im rade momci??jer definitivno prave budale od njih.....ili nije tako?
 
uuuu malena pa to je rasprostranjena pojava u bg.
sve je otislo u q......
slabo si ti igrala kad si uspela da budes naivna VISE PUTA....a to koliko godina imaju je samo podatak koliko ima nedoebanih "frajercina" i "ebaca" u gradu.
ne gubi nadu ima jos onih koji nisu nalik tim tvojim iskustvima.
a da kad sam ja imao 19,20....bio sam u fazomu riba svojih godina, a one su jurile starije....i opekle se sve do jedne...
 
Istina je da ima mnogo idiota, ali i ti bi trebalo da učiš na svojim greškama. Stvarno, jednom, ajde dvaput, ako su metodi drugačiji, je oprostivo da te "zeznu". Sve što si navela kao znakove je toliko jasno crveno svetlo da ... Jednostavno, mnogi muškarci zaslužuju da su sami, ali ima i onih drugih.

P.S.
Možeš da mi pošalješ imena tih tipova na pp. :p Čisto da znam. ;)
 
Poslednja izmena:
Nije rec samo o meni,to je iskustvo puno mojih prijateljica koje su htele da pocnu vezu sa nekim.

Drugo,ti momci o kojima pricam su pokusali da budu samnom,sa nekima sam bila posle nekog vremena sa nekima ne.

Poenta je dal samo devojke koje momku dozvoljavaju da ih vara imaju devojke?

Da sam ja nastavila da se vidjam sa nekima od njih i precutala to sto ima drugu mozda bih i ja imala momka....

Jedna od tih devojaka je saznala za mene,i ostala sa deckom....i jel to znaci da momci vole devojke koje mogu da varaju??

A drugo ako zivis sa nekim,zar ne treba da imate zajednicke planove o porodici,ako vec imate 30g,a ne da vam je veza na tom stadijumu da on dovodi druge u stan??

ovde nije rec o menijer ocigledno stalno nailazim na pogresne,a i te druge devojke koje zive sa tim deckom su isto naisle na pogresnog kad ih stalno vara zar ne?????
 
Нико није у стању да задовољи све духовне и физичке потребе другог човека, осим можда у љубавним рото романима...
Мислим да је то један од најглупљих термина које могу да се употребе, а производ је мушке сујете која говори да нема бољег од њега самог...
Реални живот је нешто друго.
@malena000
Кад си ти сазнавала да ти твоји имају девојке?
И какве везе има где их воде, у заједнички стан или је у питању секс на ливади?
 
Nije rec samo o meni,to je iskustvo puno mojih prijateljica koje su htele da pocnu vezu sa nekim.

Drugo,ti momci o kojima pricam su pokusali da budu samnom,sa nekima sam bila posle nekog vremena sa nekima ne.

Poenta je dal samo devojke koje momku dozvoljavaju da ih vara imaju devojke?

Da sam ja nastavila da se vidjam sa nekima od njih i precutala to sto ima drugu mozda bih i ja imala momka....

Jedna od tih devojaka je saznala za mene,i ostala sa deckom....i jel to znaci da momci vole devojke koje mogu da varaju??

A drugo ako zivis sa nekim,zar ne treba da imate zajednicke planove o porodici,ako vec imate 30g,a ne da vam je veza na tom stadijumu da on dovodi druge u stan??

ovde nije rec o menijer ocigledno stalno nailazim na pogresne,a i te druge devojke koje zive sa tim deckom su isto naisle na pogresnog kad ih stalno vara zar ne?????

*** ispade da smo mi muskarci najgori olos?
a odakle onda onoliki mladi bracni parovi?
odakle silna deca za koje nema mesta po vrticima?
mora da je sve to "made in china"? daj mozda je problem i u tebi i tvojim drugaricama.
JA SAM ZENSKI PETKO POZNAJEM PUNO RIBA znam vas vrlo dobro....pune ste predrasuda i sujete i tripova....i necu vise da njamke jer se ocigledno nerazumemo.
ti nemas njuh za one koji su vredni tvoje paznje. e to je problem. radi na sebi(nesaazaljevaj se)
 

Back
Top