Ефикасна "борба" против Хрватских форумаша на Крстарици

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Дакица, слажем се са тобом. Међутим, ми имамо проблем демонократизације Србије, која опет има проблем са српским писмом, јер сви пишу латиницом.

Свакако!

Желео бих само да истакнем колико је битно да се пише на ћирилици, ово је свакако један шармантан разлог због чега они које се изјашњавају као Срби треба да пишу ћирилицом.

Сматраћу да је ова тема испунила своју мисију ако барем један форумаш од сада почне писати искључиво ћирилицом.
 
Ja nemam...................To ovi kradikali i narodnjaci misle da im je ceo svet neprijatelj............Ja sam od ovih drugih..................Onih što imaju 103 poslanika u skupštini....................

Znači ti si neprijatelj?:rotf::rotf::rotf:

mrzi me da stalno naglasavam da kada kazem "vi" ne mislimna sve srbe, ali oni prozvani se lako prepoznaju i odmah to "demantuju":hahaha::hahaha:
a bas volim da cujem kada neko kaze da nema neprijatelja, to ipak znaci da je malo realniji i da razume zasto su neki ponekad neprijatelji a ponekad prijatelji.
 
mrzi me da stalno naglasavam da kada kazem "vi" ne mislimna sve srbe, ali oni prozvani se lako prepoznaju i odmah to "demantuju":hahaha::hahaha:
a bas volim da cujem kada neko kaze da nema neprijatelja, to ipak znaci da je malo realniji i da razume zasto su neki ponekad neprijatelji a ponekad prijatelji.

"американци" су ваши "пријатељи"...

:???:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top