Kada bi opet bili izbori za predsednika Srbije da li bi opet glasali za Borisa Tadića

Kada bi opet bili izbori za predsednika Srbije da li bi opet glasali za Borisa Tadića


  • Ukupno glasova
    70
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nikad i to zato: što je pretio da na nelegitiman način ruši rezultate legalnih izbora u trenutku kada se činilo da DS izmiče vlast. I zato što se umesto kao predsednik svih građana Srbije posle majskih izbora ponašao isključivo kao plaćeno DS lice, i naravno, zato što je pokušao ponovo da nas ubedi da je crno belo, tj. SPS tako reći i nije SPS.
Ja ne praštam. Prvo sebi, onda drugima. Nikad.
 
Al vas je glasalo za Tadica do sad...
images
 
Ja sam za njega glasao 2004. i nikad ivshe.
Od kad se izvinio Hrvatima pokazao se kao isti komunjarski otpad ko njegov cale.
Tada sam josh mislio da je bar bolji od Tome ali ista su govna,ovaj je mozda josh gori.
Najobichniji zapadnjachki izvrshilac.
Da mu sutra ameri naloze da onaj edan ipo avoJon shto imamo bombarduje BG on bi nas preko medija ubedjivao da je to "mnogo dobro za EU integracije i da progutamo".
 
Ja sam za njega glasao 2004. i nikad ivshe.
Od kad se izvinio Hrvatima pokazao se kao isti komunjarski otpad ko njegov cale.
Tada sam josh mislio da je bar bolji od Tome ali ista su govna,ovaj je mozda josh gori.
Najobichniji zapadnjachki izvrshilac.
Da mu sutra ameri naloze da onaj edan ipo avoJon shto imamo bombarduje BG on bi nas preko medija ubedjivao da je to "mnogo dobro za EU integracije i da progutamo".

A šta ti sad smeta njegov tata?
I čovek uopšte nije ********* ;)
 
Nikad ne bih glasala ni za Nikolića, ali je čovek je za razliku od Tadića pokazao samo pozitivne pomake. Ostao je dosledan svojim uverenjima (koji su btw. uglavnom ispravna) ali se i korigovao u onim stvarima u kojima je grešio. Da ne spomenem da je x puta dokazao da jeste demokrata.

konacno i ti nesto pametno da kazes! :orkestar:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top