SPS - šta dalje?

Da li biste na sledecim izborima glasali ponovo za sps?


  • Ukupno glasova
    20
  • Anketa je zatvorena .
Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !Slobo !
Slobo !Slobo !

Slobo !Slobo !Slobo !

Slobo !Slobo !Slobo !

Slobo !Slobo !Slobo !

Slobo mi te volimo !Slobo mi te volimo !Slobo mi te volimo !Slobo mi te volimo !Slobo mi te volimo !Slobo mi te volimo !Slobo mi te volimo !Slobo mi te volimo !Slobo mi te volimo !Slobo mi te volimo !Slobo mi te volimo !Slobo mi te volimo !Slobo mi te volimo !

Slobo mi te volimo !Slobo mi te volimo !Slobo mi te volimo !

Slobo mi te volimo !Slobo mi te volimo !Slobo mi te volimo !

:worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth:

:sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2:
 
Socijalisti hoće sa DS i DSS u Beogradu
Autor: Ž. Jevtić | 23.06.2008 - 20:06

Sastav nove vlade Srbije je gotovo određen između budućih koalicionih partnera liste „Za evropsku Srbiju“, SPS-PUPS-JS i stranaka manjina, međutim pitanje vlasti u Beogradu je i dalje otvoreno. Kako „Blic“ saznaje, SPS bi pristao da Beograd bude u paketu dogovora, ali ukoliko bi gradsku vlast činila koalicija oko DS, SPS i DSS, jer socijalisti ne pristaju na formiranje gradske većine sa LDP.

U SPS smatraju da ima osnova za dogovor DS i DSS i ne samo jer su do sada dobro sarađivali na nivou grada, već i jer bi Gradski odbor DSS pristao na koaliciju sa demokratama i socijalistima.
Socijalisti procenjuju da ukoliko je Beograd uslov za formiranje republičke vlade, nijedna od opcija koje preostaju nije dobra, a to su prinudna uprava i novi izbori.
Do zaključenja ovog izdanja „Blica“ nije završen drugi po redu zvanični sastanak predstavnika liste „Za Evropsku Srbiju“ i koalicije SPS-PUPS-JS. Lideri stranaka danas je trebalo da se dogovore oko resora. Lider JS Dragan Marković Palma rekao je danas za „Blic“ da se nada da „resori uopšte neće biti problem jer SPS-PUPS-JS nemaju neke posebne zahteve oko pojedinih ministarskih mesta“. Na pitanje da li je na sastanku u subotu bilo reči o vlasti na nivou Beograda, Marković kaže da ta tema nije bila na dnevnom redu.
Međutim, osim podele resora, prema saznanjima „Blica“, DS i SPS će razgovarati i o načinu budućeg angažovanja države oko Kosova i Metohije. Kako kaže naš sagovornik, najverovatnije će biti ukinuto Ministarstvo za Kosovo i Metohiju. Ova inicijativa je potekla od SPS jer ova stranka kojoj treba da pripadne resor KiM zainteresovana je da se vrati značaj Koordinacionom centru.

Opširnije u izdanju za ponedeljak, 23. jun 2008. http://www.blic.co.yu/temadana.php?id=46546

Kako se meni cini, samo ce srs da izduva svuda u vlasti!!!! :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
Jos kad ga izduvaju i u Zemunu, mojoj sreci nikad kraja!!! :rotf::rotf::rotf::rotf:
Jos i Vucic i Toma da predju u DSS, i kompletan uzitak!!! :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Poslednja izmena:

Back
Top