Druže Tito, ljubičice bela...

master_of_errors

Domaćin
Banovan
Poruka
4.933
Broz nema pare, želi da se vrati u Hrvatsku
Autor: U. P. | 21.06.2008 - 06:15

Edvard Broz je i dalje u Srbiji i nije istina da je pobegao u Hrvatsku, da bi izbegao presudu za saobraćajnu nesreću koja se dogodila pre 16 godina, izjavio je juče za „Blic“ njegov branilac Vladimir Petrović.

On je kazao da se Broz pre tri dana nije pojavio na suđenju u Palati pravde zbog zdravstvenih problema, ali je istakao da će sigurno doći u septembru kada je zakazan nastavak suđenja.
- Tražiću da mu se odmah vrati pasoš da bi mogao preko leta da otputuje u Hrvatsku jer više nema sredstava da se izdržava u Srbiji. To ne znači da on želi da pobegne i sigurno će se vratiti da čuje presudu - kaže Petrović.
Brozu se sudi za saobraćajnu nesreću koja se dogodila 1992. godine u Zemunu, kada je on pod dejstvom alkohola izazvao saobraćajnu nesreću u kojoj je poginuo njegov prijatelj Gojko Popović. Broz je krajem januara ove godine uhapšen na prelazu Batrovci, kada je pokušao da uđe u Srbiju, ali je nakon nekoliko dana pušten da se brani sa slobode. Supruga nastradalog Popovića, Ljiljana nije želela za „Blic“ da komentariše nepojavljivanje Broza na sudu, istakavši da želi da sačeka kraj suđenja.
- Moj muž je mrtav i ja ne mogu da ga vratim, i ne želim nikome zlo, ali mora da postoji pravda i da svako odgovara za ono što je uradio - kratko je rekla Ljiljana Popović.
Nastavak suđenja je zakazan za 17. septembar, kada bi mogla da bude izrečena i presuda.

http://www.blic.co.yu/hronika.php?id=46391

Bahati Titovi naslednici opet na delu...
 
мислим да би скупштине свих држава,насталих распадом бивше Југославије,морале донијети резолуције којима се осуђују злочини тоталитарног комунистичког режима...чини ми се и да је Европски парламент изгласао прије пар година нешто слично
 
мислим да би скупштине свих држава,насталих распадом бивше Југославије,морале донијети резолуције којима се осуђују злочини тоталитарног комунистичког режима...чини ми се и да је Европски парламент изгласао прије пар година нешто слично

Ne mislis da ce vlast u Srbiji da osudi samu sebe??:ok:
 
Ja sam nekad mislio da je ta prica zavrsena, a tako se i cinilo posle pada zida kada su se ucutali kao misevi.

Medjutim, opet su svuda i pricaju iste stare price, i zaista bi bio pozeljan jedan dobar sanitarni otklon od te partizanstine.

Vidis kako stoka isplivava na povrsinu a mi se ponadali?!
Dok se ta stoku bez repa ne iskoreni,nista od normale?!:ok:
 
ni meni nije jasno zasto se posle 16 godina tek sad vrsi to sudjenje ali opet ne vidim kakve veze ovo ima sa titom koji je umro pre tog dogadjaja i kad jugoslavija mislim na SFRJ nije postojala.ocigledno nase sudstvo ne radi posao kako treba i ako su svi placeni i vise nego sto treba.
 

Back
Top