Najbolji navijac

Najbolji navijac

  • tommy gun

    glasova: 6 22,2%
  • nevidjeni car

    glasova: 1 3,7%
  • New Age

    glasova: 8 29,6%
  • cns | Kimi

    glasova: 5 18,5%
  • Djole LA

    glasova: 1 3,7%
  • aleko

    glasova: 1 3,7%
  • нишлија 1986 д/с

    glasova: 3 11,1%
  • Hool

    glasova: 2 7,4%

  • Ukupno glasova
    27
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tommy gun

Poznat
Poruka
9.136
Ovu temu sam postavio da utvrdimo ko je po clanovima foruma najbolji navijac na ovom podforumu.
Sta znaci najbolji navijac: davao je izvestaje sa tekama,davao je navijacke savete,postavljao slike svog tima...
Nadam se da se vrh foruma slaze sa ovim.Cim se izglasa predlazem da se tema ostavi 1 dan da taj navijac da odrzi govor o navijackom svetu i da se to zakljuca i stavi pod lepak.
Glasajte
P.S. Izbor sam stavio po aktivnosti clanova na temi "Navijacke teme" u poslednjih mesec dana.Naravno ako bude nereseno onda ima pravo da svi ti daju nekakav govor.
 
Poslednja izmena:
Po meni tommy.Potpuni navijac po meni ima skoro sve kriterijume...Glasao bih i za nisliju |ds ili hool-a ali ipak je tommy pravo resenje.Holl je relativno mlad navijac kao ja i pred nama je tek karijera:mrgreen:
Vlado za tebe nisam glasao jer nemamo isti stav i tako je j.b.g....
Kimi za tebe bi glasao da nema tommija jer si ok lik...
Care...da ne trosim isto kao kod Vlade ajd uzdravlje momci...:cool:
 
Po meni tommy.Potpuni navijac po meni ima skoro sve kriterijume...Glasao bih i za nisliju |ds ili hool-a ali ipak je tommy pravo resenje.Holl je relativno mlad navijac kao ja i pred nama je tek karijera:mrgreen:
Vlado za tebe nisam glasao jer nemamo isti stav i tako je j.b.g....
Kimi za tebe bi glasao da nema tommija jer si ok lik...
Care...da ne trosim isto kao kod Vlade ajd uzdravlje momci...:cool:

Uzivaj Djole...
Ja sam za Aleka, jer ocigledno da se nije upustao u rasprave, jedino sto ne postavlja izvestaje slike i te fore, ali opet imao je najbolje tekstove...
Da nema njega kimi ili tommy...
Nas ostale smatram za klince, pa ono...
Previse cesto se glupiramo sa ekim stvarima...
Iskustvo je na njihovoj strani, bez uvrede ljudi...
;)
 
Poslednja izmena:
Djole LA deifnitivno,jer on je uvek imao izvestaje sa svake Partizanove tekme itd.Jos je on mlad ali uci se polako.Aleko,njega slabo znam,jeste da kada napsie nesto,napise ga dobro,ali ipak slabo.Hool je isto mlad,ali ipak je Djole za mene bio bolji.Nevidjeni car ,on ima taj njegov klub za koji navija,jos je on mali.Kimi bi bio da nije Djoleta,jer on je pravi navijac ,voli Sindju itd.Nislija je ok,on je davao izvestaje sa Zvezdinih tekmi i Radnickog Nisa,ali ipak nije to to.New Age on je levi Firmas,ok decko,ima svoj fazon,ali ne znam ipak nije on nekako za navijaca po meni.Previse je dobar.
Pozz od mene
 
New Age on je levi Firmas,ok decko,ima svoj fazon,ali ne znam ipak nije on nekako za navijaca po meni.Previse je dobar
:mrgreen:
A levoruk sam...
Ma koji ja, nikad nisam postavljao izvestaje, imao sam jedan jako dobar tekst o ACAB, i ponosim se njime, bese davno, verovatno ga niko nije ni procitao..
Inace samo svrljam, komentarisem...
:)
Djole nije los, tu si u pravu, ali mislim da ponekad ne razmislja mnogo...a i iskreno nervirao me jako kad je bilo ono sranje sa Dejom...
Ima potencijal u svakom slucaju, samo da pocne da pije lav pivo a ne jelen! ;)
 
ja glasam za momke koji trenutno vode SVOJU navijacku grupu u beocinu (ispravite me ako gresim sto se mesta tice)!!!neka samo tako nastave jer ce to biti u budcnosti veliki plus za nasu navijacku scenu!!!
valiko je cimanje i obaveza voditi navijacku grupu!!!
pozz
 
А ко је мени дао бод?Морам да га частим....:p
Ја гласао за нишлију....томи врло добар само да га има мало чешће,
Пеца још мора да ради,Влада са својим фазоном ок,Кими и он би требао
мало чешће...Алеко се повремено укључи и баци нам по који одличан текст.........

п.с-А заборавили сте на моје одличне извештаје са ЕП у којима сам
стављао само хулигане и утрасе :) :D
 
Poslednja izmena:
Ајде бре гласајте,неће ваљда Влада да победи,онакав добрица!.....Па није
фер његов говор већ напамет знамо....:)
 
Jedan je v.v.ilić!!!

da-nacho.jpg


:worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth:
 
Glasala za Vladu. :)

Evo obrazlozenja:
Zasto? Zato sto je redovno izvestavao o utakmicama na kojima je bio (bar koliko sam ja mogla da vidim), postavljao slike, cesto se ukljucivao u rasprave. Osim toga, kod njega mi se najvise dopada nacin razmisljanja i stav koji ima prema navijanju.

P.S Djole, ti nisi otvorio temu tako da ne mozes da odlucis da li ce se neciji glas vaziti ili ne, a tommy koji je otvorio rekao je samo: "Glasajte". Znaci nije trazio obrazlozenje. Tako da bi trebali glasovi da vaze.
Ne znam ni sto sam pisala obrazlozenje, ali ajde.. Zbog Vlade koji je super decko. :)
 
Poslednja izmena:
SVI KOJI STE GLASALI DAJTE RAZLOGE ZOBG CEGA STA GLASALI I ZA KOGA,HOOL AKO ALEKSA NEDA ORAZLOZENJE ZBOG CEGA JE GLASAO ZA TEBE NECE TI SE VAZITI ISTO VAZI I ZA VLADU JEKIN GLAS,ZNACI SAMO TREBA OBRAZLOZENJE....
DOVOLJNO POSTENO JER GLUPO JE DA POBEDI KO IM A NAJVISE PRIJATELJA....
 
Pratim ovaj deo podforuma.Regovao sam se i glasao za tomija,jer prvo on mi je ortak ali i zato sto je pravi desnicar na ovom delu podforuma .SAMO RAD
Tako da i njegovi ortaci glasaju za njega...Da ne bude zabune.Ako sada pomislite da nas je nagovarao,ne nije vec pratimo ovo ludilo nedelju dana,i dao je prave razloge zasto Srbija treba da bude nacionalisticki okrenuta.
Pozdrav,to je to od nas.
88
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top