Najbolji navijac

Najbolji navijac

  • tommy gun

    glasova: 6 22,2%
  • nevidjeni car

    glasova: 1 3,7%
  • New Age

    glasova: 8 29,6%
  • cns | Kimi

    glasova: 5 18,5%
  • Djole LA

    glasova: 1 3,7%
  • aleko

    glasova: 1 3,7%
  • нишлија 1986 д/с

    glasova: 3 11,1%
  • Hool

    glasova: 2 7,4%

  • Ukupno glasova
    27
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Brate ja ne znam zasto mora da se obrazlozi???ali OK!
Ja nemam neki poiseban razlog zasto sam glaso za Hool-a!!
A jedan od snovnvnih je zato sto njega poznajem...nikoga drugog ne poznajem..
To je to!
 
Glasala za Vladu. :)

Evo obrazlozenja:
Zasto? Zato sto je redovno izvestavao o utakmicama na kojima je bio (bar koliko sam ja mogla da vidim), postavljao slike, cesto se ukljucivao u rasprave. Osim toga, kod njega mi se najvise dopada nacin razmisljanja i stav koji ima prema navijanju.

P.S Djole, ti nisi otvorio temu tako da ne mozes da odlucis da li ce se neciji glas vaziti ili ne, a tommy koji je otvorio rekao je samo: "Glasajte". Znaci nije trazio obrazlozenje. Tako da bi trebali glasovi da vaze.
Ne znam ni sto sam pisala obrazlozenje, ali ajde.. Zbog Vlade koji je super decko. :)

Pa dobro nisam ja neko da odlucujem,ali glupo je da npr.sara glasa koj i sama kaze da je sve ovo u vezi navijaca glupost:confused:cemu onda ova tema reci mi?odo je sad da zovem sve koje znam da glasaju za mene iako nemaju pojma nista u vezi navijanja i tribine.(npr.):dontunderstand:
 
Ma ne treba da se izjasanjva niko,ovo je glasanje.PONAVLJAM:Ne treba se izjasnjavati.
P.S.To jest ne mora da se izjasnjava.Ovo je glasanje.Jel vas na izborima primoravaju da kazete za koga ste glasali i zasto?Namerno sam stavio tajno glasanje,da ne bi doslo do nekih svadjica tipa:"Sto nisi glasao za mene,a ja sam za tebe" ili "A ja sam mislio da smo nas dvoje dobri ali ipak nismo itd."
OPET PONAVLJAM:Ne morate se izjasnjavati za koga ste i ne morate da kazete zasto.
 
Poslednja izmena:
Evo, sad ću da vi rečem zašto sam glasala za Vladimira.

Prvo, jer mislim da je većina vas ''navijača'' obična stoketina,koja ne zna za šta se bori,a stalno filozofira o tome...I navijate isključivo da bi se potukli,a ne zbog nekog stava i ljubavi prema klubu.

ČAST izuzecima, koje ja nisam mogla da primejtim na ovom forumu...

Vlada je taj izuzetak.Pametan je (ne kažem da vi niste), razmišlja prije nego što nešto lupi i još važnije on i kad je PIJAN bolje razmišlja nego vi.

Ima stav.A vaš stav, se mjenja kao sto neko mjena carape.

Ovog tommy gun-a ne znam, znam ga sa video igara, al ga navijacki ne znam, pa ne mgu da sudim o njemu....

I naravno, Vlada je izvjestavao i nije bio tikvan...da ponovim.

p.s. SVAKO KO JE GLASAO ZA SEBE, ILI JOS BOLJE ,REGISTROVAO SE PET PUTA,PA GLASAO ZA SEBE JE *****.TOLIKO O TOJ ČASTI I KODEKSU ,BLA BLA BLA, O KOJOJ PRIČATE.TO SE NE RADI
 
Saro nebi se bas slozio sa tobom da mi koji smo na listi menjamo misljene ko "carape"...
A dzaba si glasala kada si pokazala misljenje o navijacima,a i da nema nas 'takvih navijaca' u Srbiji bi stadioni bili PRAZNI....
 
Evo, sad ću da vi rečem zašto sam glasala za Vladimira.

Prvo, jer mislim da je većina vas ''navijača'' obična stoketina,koja ne zna za šta se bori,a stalno filozofira o tome...I navijate isključivo da bi se potukli,a ne zbog nekog stava i ljubavi prema klubu.

ČAST izuzecima, koje ja nisam mogla da primejtim na ovom forumu...

Vlada je taj izuzetak.Pametan je (ne kažem da vi niste), razmišlja prije nego što nešto lupi i još važnije on i kad je PIJAN bolje razmišlja nego vi.

Ima stav.A vaš stav, se mjenja kao sto neko mjena carape.

Ovog tommy gun-a ne znam, znam ga sa video igara, al ga navijacki ne znam, pa ne mgu da sudim o njemu....

I naravno, Vlada je izvjestavao i nije bio tikvan...da ponovim.

p.s. SVAKO KO JE GLASAO ZA SEBE, ILI JOS BOLJE ,REGISTROVAO SE PET PUTA,PA GLASAO ZA SEBE JE *****.TOLIKO O TOJ ČASTI I KODEKSU ,BLA BLA BLA, O KOJOJ PRIČATE.TO SE NE RADI

Hvala Saro...
:ok:
 
E ovako, Dragi Navijaci i svi koji se tako osecate. Posto je, ponovo, doslo do sukoba misljenja bila sam prinudjena da reagujem. Dakle, nislija je banovan (nije zauvek, samo na 2 dana), Djole i Sara su dobili poencic. Svi postovi koji imaju veze sa doticnom raspravom su obrisani i nadam se da ih vise nece biti. Shvatite temu ozbiljno i komentarisite ozbiljno, u protivnom tema ce pod kljuc.

Moje licno misljenje je da upravo zbog ovakvih stvari, ne treba obrazlagati svoje misljenje. Glasaj za kog hoces i to je to.
 
E ovako, Dragi Navijaci i svi koji se tako osecate. Posto je, ponovo, doslo do sukoba misljenja bila sam prinudjena da reagujem. Dakle, nislija je banovan (nije zauvek, samo na 2 dana), Djole i Sara su dobili poencic. Svi postovi koji imaju veze sa doticnom raspravom su obrisani i nadam se da ih vise nece biti. Shvatite temu ozbiljno i komentarisite ozbiljno, u protivnom tema ce pod kljuc.

Moje licno misljenje je da upravo zbog ovakvih stvari, ne treba obrazlagati svoje misljenje. Glasaj za kog hoces i to je to.
Tako to biva kad natjerate Jeku da glasa sa krova!!!

vote2fy8.jpg


:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
ova tema je prerasla u gluposta tako da je necu vise posecivati...moje glasove prebacite onima koji se uclanjuju na forum istog dana i glasaju,a imaju samo po jedan post...
i da moram da prokomentarisem tomija kada je rekao da su mu dosli otaci i glasali za njega...pa sta ja treba sad da zovem 20 drugara sa sindje da dodju kod mene da cirkamo pivo i usput ae da svako na svoj mail uloguje po jedan nick na krstarici i glasa...sjajna ideja:ok:
 
Ма људи искулирајте ****** вас гласови.......ја имам 2 па се нисам бунио.
Битно је само Влада да не победи-знамо у каквом ће светлу представити
нашу навијачку сцену.....:dash::dash: :lol::lol:
 
ova tema je prerasla u gluposta tako da je necu vise posecivati...moje glasove prebacite onima koji se uclanjuju na forum istog dana i glasaju,a imaju samo po jedan post...
i da moram da prokomentarisem tomija kada je rekao da su mu dosli otaci i glasali za njega...pa sta ja treba sad da zovem 20 drugara sa sindje da dodju kod mene da cirkamo pivo i usput ae da svako na svoj mail uloguje po jedan nick na krstarici i glasa...sjajna ideja:ok:
Tebra,jel ja mogu da im zabranim?I nisu svi bili kod mene,jel zabranjeno onima koji nadgedaju temu i gledaju sta pisem,i onda se reguju da bi glasali.Jel ovo ovde demokratija ili diktatura?
 
Ма људи искулирајте ****** вас гласови.......ја имам 2 па се нисам бунио.
Битно је само Влада да не победи-знамо у каквом ће светлу представити
нашу навијачку сцену.....:dash::dash: :lol::lol:

Sto si ti tako uporan???
Zasto moras da provociras???
Nemoj me vusci za jezik, vec sam rekao da necu nikome ovde da se dokazujem, i boli me uvo...
Trazim da me povucete sa ovog glasanja jer mi jako ide na k*rac i necu uopste da posle bude nekog ismejavanja i ako pobedim i ako izgubim..
Vi ste majke mi zavisni moroni, to je neverovatno!!!
Kimi je totalno u pravu, nema teorije da dodjem i proverim ovu temu boli me uvo kako ce glasanje biti zavrseno...
:bye:
Evo ja se povlacim, znaci ako pobedim onaj iza mene je NAJBOLjI INTERNET NAVIJAC, ima sve moje cestitke, jer ja ne ostajem ovde do kraja da bi dobio tu smesnu i glupu titulu!
:klap:
:bye:
 
Dobro...Ako ne mozete normalno da komunicirate, onda necete nikako.
Ja ne razumem zasto ne mozete normalno da glasate i da normalno prihvatite poraz (cuj poraz. Ovo je internet. Samo glupi internet.).
Pozdrav
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top