Danas je 22. jun

WEISHAUPT

Iskusan
Banovan
Poruka
6.825
Najduži dan u godini, vreme kada su dan i noć brat i sestra blizanci.

Kad ne bi bilo nas ljudi priroda bi danas slavila veliki praznik, odnosno slavila bi četiri puta godišnje: 21. marta, 22. juna, 23. septembra i 22. decembra.

Sinoć smo mi sledbenici svetlosti imali veliku proslavu.
 
Najduži dan u godini, vreme kada su dan i noć brat i sestra blizanci.

Kad ne bi bilo nas ljudi priroda bi danas slavila veliki praznik, odnosno slavila bi četiri puta godišnje: 21. marta, 22. juna, 23. septembra i 22. decembra.

Sinoć smo mi sledbenici svetlosti imali veliku proslavu.

priroda slavi i bez ljudi i treba se vratiti prirodi da bi nam oprostila za sve lose sto joj cinimo
 
Najduži dan u godini, vreme kada su dan i noć brat i sestra blizanci.

Kad ne bi bilo nas ljudi priroda bi danas slavila veliki praznik, odnosno slavila bi četiri puta godišnje: 21. marta, 22. juna, 23. septembra i 22. decembra.

Sinoć smo mi sledbenici svetlosti imali veliku proslavu.

Sledbenici "svetla" koji imaju sastanke subotom tačno u ponoć nakon sticanja velikih znanja i "tajni" vezanih za ovaj svet, u krugu dvojke u svojim prostorijama priređuju orgije sa ženama i maloletnicama.
Žene se kupuju, tačnije rečeno- reč jer o belom roblju koje se BEZ SVOG PRISTANKA našlo tu da bi se sledbenici "svetlosti" poslužili njima radi svojih sexualnih potreba.

Kako neko može biti sledbenik svetlosti ako odobrava orgije sa ženama i maloletnicama koje su se tu našle ne svojom voljom?
 
...
Kako neko može biti sledbenik svetlosti ako odobrava orgije sa ženama i maloletnicama koje su se tu našle ne svojom voljom?

U čemu je kontradikcija? Svetlost je prirodni fenomen, kao i grom, voda, vetar...
Slediti i obožavati prirodne fenomene, po sebi znači da se isključuje i negira ostatak ljudske zajednice.

A belog i crnog roblja bilo je i biće, nažalost. I to ne zbog ovih ili onih "korisnika" koji čak ne bi bili ni sposobni da sebi nahvataju roblja (pa ga nabavljaju za pare), već zbog onih koji čitav taj posao organizuju. Kao pri naseljavanju crnih robova u Americi. Ozloglašeni trgovci robljem bili su samo posrednici između vlasnika plantaža i afričkih plemena koja su hvatala susede i prodavala ih.
 
Lepršali ste oko sijalice? :mrgreen:

Ne jadan no smo stajali na sveći, svako na po jednoj, creven sveće, a vatra žuto-narandžasta.

noc je bila jako lepa a sile Prirode na vrhuncu :mrgreen:

Naravno druže, kao i svakog 22. juna.

bilo je prelijepo..sjedila sam na prozoru i gledala nebo cijelu nocj (:

Baš mi je drago, malo romantike.


Tebi mora da je mnogo lepo. Daj mi recept za takvo raspoloženje.

Da ne videh ovu temu ne bih znala da je 22. jun...

Još manje od jednog školskog časa. Sutra je već 23.

Btw, poznato je da illuminati ljude smatraju običnom stokom za razliku od njih, visokoumnih i obrazovanih persona. Zato su po njihovoj definiciji, i te žene- stoka.

Reče li nešto novo? Da se i ja sa tobom složim u nečemu.
 

Back
Top