''Kad medved izadje iz dubokog sna''

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pravilo je jednostavno i to ne samo za Rusiju ili Srbiju, vec i za sve ostale zemlje : taj covek koji vodi zemlju, mora biti u osnovi pripadnik svoje nacije pod br. 1 , a pod br.2 , mora biti patriota a ne prodavati se stranim agenturama ili raditi u korist svoje maticne nacije u okruzenju zemlje u kojoj zivi i politicki deluje !
SRBINA ZA PREDSEDNIKA SRBIJE.... a o ostalom tek posle mozemo da diskutujemo !

šta znači pripadnik nacije? misliš li da je putin 100% rus? idi na ruske forume, ako govoriš ruski, često i oni govore o nacionalnoj čistoći ali obično ispadne da nema čaistog rusa.

ne mora se prodavatai stranim agentima, dovoljno je da strana zemlja pogura malo dolazak nasposobnog političara na vlast i ovaj će svejedno odraditi što se od njega očekuje i bez da ga plate. ne mislim recimo do je jelcin bio ičiji plaćenik, samo je bi nedovoljno sposoban da vori zemlju kakva je bila rusija posle pada komunizma.

koje je to merilo koliko je ko srbin? čisto mi okvirno reci. da li se u srbe računaju i ona sa srpskim poreklom van srbije ili nam je velja ilić po tvom mišljenu najkvalitetnija opcija kao autentičan lokalac?
 
Ako sam dobro razumeo komentatora sinoc, vecina ruskih igraca je iz domaceg prvenstva ! Ako ovako igraju, onda znaci da se kod njih ne placa da bi se igralo u reprezentaciji...a to je neko onda politicki regulisao zadnjih godina ( tj. razbio mafiju, izdajice i strane agenture koje zemlju razbijaju po svim savovima) , zar ne !!!

Svakako je u odredjenoj meri za ovaj uspeh zasluzhan i Putin... Obezbedivshi povoljnu atmosferu za postizanje uspeha...

Ali ipak nije zasluzhniji od Hidinka...

Takoreci, Putin je "napravio" igrache, a Hidink je od tih igracha napravio tim...
 
šta znači pripadnik nacije? misliš li da je putin 100% rus? idi na ruske forume, ako govoriš ruski, često i oni govore o nacionalnoj čistoći ali obično ispadne da nema čaistog rusa.

ne mora se prodavatai stranim agentima, dovoljno je da strana zemlja pogura malo dolazak nasposobnog političara na vlast i ovaj će svejedno odraditi što se od njega očekuje i bez da ga plate. ne mislim recimo do je jelcin bio ičiji plaćenik, samo je bi nedovoljno sposoban da vori zemlju kakva je bila rusija posle pada komunizma.

koje je to merilo koliko je ko srbin? čisto mi okvirno reci. da li se u srbe računaju i ona sa srpskim poreklom van srbije ili nam je velja ilić po tvom mišljenu najkvalitetnija opcija kao autentičan lokalac?

Prvo : ne ptcenjujem druge narode i imam stav da svako bilo koje vere i nacije MORA u svakoj drzavi da ima sva moguca gradjanska i ljudska prava !!!
Medjutim, za VRHOVNU politicku ulogu u drzavi, mora se gledati ko je koje nacije ! Zasto - pa uparvo iz tih razloga koje si ti navela : straen agenture legitimno rade u svom interesu, ali postoji razlika u dometu uspeha podrivanja zemlje ako je predsednik pripadnik konstutivnog naroda , ili nacionalne manjine !! Hoces li mi po difoltu odgovoriti da li bi po tebi SRPSKE interese podjednako zastupao predsednik recimo madjar kao i srbin ?
 
ja i kažem da je hidink majstor da izvuče najviše od igrača ali treba imati iz koga šta da izvuče. možda nisu bolju od holandskih, mada i ne znamo kavi su jer niko ovde ne preti rusku ligu, ali nisu samo željom i hrabrošću odigrali već i nekakvim kvalitetom, hidink im je toliko verovao da je postavio izuzetno hrabru taktiku ali su oni šutirali loptu.

uostalom, trenirao je gus i holandiju pa nije holandija tada postala šampion. pitanje je čime se meri kvalitet igrača i da li precenjujemo nakoga samo zato što ga je veliki evropski klub dobro platio. (napisala sam bila da li sastavljeno. :eek: )

lično sam presrećna što naši nisu bili na eš, dosta je bilo brukanja.

(dobro, samo pospano. hvala na pitanju. margo me jutros probudila prvo da joj dam hranu, onda da joj otvorim vrata od terase pa da se mazi a ja kasno legla. nemam mame danas, obično nju zlostavlja ujutru ali ne bunim se. :mrgreen:

kako si ti? :heart: )

Ma naravno da su ti igrachi kvalitetni, ali, ne verujem da su individualno bolji od Holandjana... Mada je to, kao i samo merilo kvaliteta, ipak samo subjektivan utisak...
Neshto slichno Hrvatima, npr... Nije Slaven Bilic sluchajno bozhanstvo u Hrvatskoj... :worth:

Iskreno, za napadachki potencijal tima smatram najvazhnijim snagu... Stamina, shto bi rekla braca Anglosaksonci... :mrgreen: Rusi su naprosto bili izuzetno fizichki pripremljeni, i jednostavno su se zaletali na Holandjane dok ovi nisu popustili...
To je mozhda njihov najveci kvalitet koji do sada primetih...
Stekao sam utisak da su posle ove odmah mogli da odigraju josh jednu utakmicu istim tempom, i da se ni ne primeti umor na njima...

Slazhem se kad su nashi u pitanju... :mrgreen: A i ovako barem sasvim opushteno, bez trunke nervoze, mogu da gledam prvenstvo... :mrgreen:

Ma ja sam umiljatiji od tvoje machke... :rumenko: :mrgreen: Kad bi videla... :rumenko: :mrgreen:

Dobro sam... Hvala na pitanju... Spremam neshto da se halka... Slusham Debelog Balasha i Chorbu... :mrgreen: (Omiljeni pevach i omiljena grupa... :mrgreen: ) I tako...
 
Pravilo je jednostavno i to ne samo za Rusiju ili Srbiju, vec i za sve ostale zemlje : taj covek koji vodi zemlju, mora biti u osnovi pripadnik svoje nacije pod br. 1 , a pod br.2 , mora biti patriota a ne prodavati se stranim agenturama ili raditi u korist svoje maticne nacije u okruzenju zemlje u kojoj zivi i politicki deluje !
SRBINA ZA PREDSEDNIKA SRBIJE.... a o ostalom tek posle mozemo da diskutujemo !

Znaci, Seselj Hrvat otpada...:hahaha:
 
Sta znači pripadnik nacije? Koje je to merilo koliko je ko srbin? čisto mi okvirno reci. da li se u srbe računaju i ona sa srpskim poreklom van srbije ...


Dok cekam odgovor od tebe, jos dva pitanja : osim SAD, ciji su sterosedeoci skoro istrebljeni, i Australije i N. Zelanda , navedi mi jos neku zemlju ili vise njih u svetu koje za predsednike imaju nekoga ko nije pripadnik konstitutivnog naroda ! Zasto u toj Eu demokratiji recimo Predsednik Nemacke nije turcin kojih ima veoma mnogo tamo, ili Francuske recimo maltezanin...itd !
Drugo pitanje, kada vec spominjes one sa srpskim poreklom van Srbije : mislis li da su nasi u dijaspori imali sanse na ozbiljniju vezu sa maticom ako su u konzularnim predstavnistvima radili hrvati, madjari, makedonci...
 
Medvedev: Hidink može dobiti rusko državljanstvo
Tanjug - Pre 32 minuta

MOSKVA-MINSK - Ruski predsednik Dmitrij Medvedev izjavio je danas da bi trener ruske fudbalske reprezentacije koja se plasirala u polufinale Evropskog prvenstva, Holanđanin Gus Hidink, mogao da dobije rusko državljanstvo.

"Možemo mu dati državljanstvo", rekao je sa osmehom ruski predsednik tokom susreta sa veteranima Velikog otadžbinskog rata u beloruskom gradu Bres, koji su rekli da sada ne treba puštati Hidinka u Holandiju.

"Nije mu ni potrebno, možemo da mu damo državljanstvo", rekao je Medvedev, zahvaljujući u prisustvu beloruskog predsednika Aleksandra Lukašenka svima koji su navijali za reprezentaciju Rusiji.

Kako izveštavaju ruski mediji, ispostavilo se da su svi u Brestu navijali za Ruse, a predsednik Lukašenko je rekao da su i svi Belorusi to činili.

"Treba zajedno da pobeđujemo kao juče što smo pobedili", rekao je Lukašenko.

Dve zemlje, bivše republike Sovjetskog saveza su posle njegovog raspada 1992, formirale saveznu državu, Savez Rusija-Belorusija.

U Bazelu je u subotu uveče reprezentativci Rusije pobedili posle produžetaka Holandiju sa 3:1, pošto je u regularnom toku meč je završen 1:1 (0:0).
 
Ma naravno da su ti igrachi kvalitetni, ali, ne verujem da su individualno bolji od Holandjana... Mada je to, kao i samo merilo kvaliteta, ipak samo subjektivan utisak...
Neshto slichno Hrvatima, npr... Nije Slaven Bilic sluchajno bozhanstvo u Hrvatskoj... :worth:

Iskreno, za napadachki potencijal tima smatram najvazhnijim snagu... Stamina, shto bi rekla braca Anglosaksonci... :mrgreen: Rusi su naprosto bili izuzetno fizichki pripremljeni, i jednostavno su se zaletali na Holandjane dok ovi nisu popustili...
To je mozhda njihov najveci kvalitet koji do sada primetih...
Stekao sam utisak da su posle ove odmah mogli da odigraju josh jednu utakmicu istim tempom, i da se ni ne primeti umor na njima...

Slazhem se kad su nashi u pitanju... :mrgreen: A i ovako barem sasvim opushteno, bez trunke nervoze, mogu da gledam prvenstvo... :mrgreen:

Ma ja sam umiljatiji od tvoje machke... :rumenko: :mrgreen: Kad bi videla... :rumenko: :mrgreen:

Dobro sam... Hvala na pitanju... Spremam neshto da se halka... Slusham Debelog Balasha i Chorbu... :mrgreen: (Omiljeni pevach i omiljena grupa... :mrgreen: ) I tako...

lično verujem da je hidinkov možda i najveći talenat što uspeva da igračima isključi strahopoštovanje prema slavnim i dobroplaćenim fudbalerina. to je moj lično zapažanje na osnovu izjava i igrača reprezentacija koje je ranije trenirao, prosto ih natera da razmišljaju više o sebi nego o tome gde van nistelrij npr igra i koliko je plaćen.

imaju rusi snagu ali su i brzi, to je posledica i konstitucije igrača koji su u reprezentaciji. uostamo, ako bi ih pogledao pre bi holanđani delovali snažno i stabilno, bar meni ovako laički. mada je , opet kažem, mene iznenadilo poverenje nidinka u igrače. mislim da van baste to uopšte nije očekivao.

(nije ona uvek umiljata, ako kreneš da je gnjaviš a ona nije raspoložena u stanju je da ogrebe čak i urize. ima divan karakter, nekako smo se našle. ;) :cool:

zezaš, nadam se. balaševića sam slišala par meseci u osnovnoj, dovoljno za čitav život. čorbu odnah posle njega pa prešla na konkretniju muziku. moraću da te prevaspitavam. :think: )
 
Sta znači pripadnik nacije? Koje je to merilo koliko je ko srbin? čisto mi okvirno reci. da li se u srbe računaju i ona sa srpskim poreklom van srbije ...


Dok cekam odgovor od tebe, jos dva pitanja : osim SAD, ciji su sterosedeoci skoro istrebljeni, i Australije i N. Zelanda , navedi mi jos neku zemlju ili vise njih u svetu koje za predsednike imaju nekoga ko nije pripadnik konstitutivnog naroda ! Zasto u toj Eu demokratiji recimo Predsednik Nemacke nije turcin kojih ima veoma mnogo tamo, ili Francuske recimo maltezanin...itd !
Drugo pitanje, kada vec spominjes one sa srpskim poreklom van Srbije : mislis li da su nasi u dijaspori imali sanse na ozbiljniju vezu sa maticom ako su u konzularnim predstavnistvima radili hrvati, madjari, makedonci...

svaka značajna zemlja koje danas na svetu postoji je nacionalna država, posledica ideologije na kojoj počiva savremeni poredak ali to je zapetljano pitanje, što ne znači da su oni čistokrvno predstavnici svog naroda. mada mi nije jasno na čiju čistoću aluziraš na našoj političkoj sceni jer su svi osim šešelja i dulića uglavnomv "čist".

ti hoćeš da kažeš da mađar ili hrvat ne može da bude lojalan građanin srbije? imaš onda jako loše mišljenje o srbiji jer zaista jak država je sposobna da bude dršava svih svojih građana. uzmi upravo rusiju za primer. žalosno je koliko ljudi ovde malo znaju o ruskoj prošlosti i društvenoj strukturi ali čisto da te obavestim, teško je naći rusa koji nema poljske ili jevrejske krvi pročešljaj rusku književnost. oni koji su sa najviše ljubavi i rezumevanja pisali o ruskom narodu nisu bili čisti rusi.

Prvo : ne ptcenjujem druge narode i imam stav da svako bilo koje vere i nacije MORA u svakoj drzavi da ima sva moguca gradjanska i ljudska prava !!!
Medjutim, za VRHOVNU politicku ulogu u drzavi, mora se gledati ko je koje nacije ! Zasto - pa uparvo iz tih razloga koje si ti navela : straen agenture legitimno rade u svom interesu, ali postoji razlika u dometu uspeha podrivanja zemlje ako je predsednik pripadnik konstutivnog naroda , ili nacionalne manjine !! Hoces li mi po difoltu odgovoriti da li bi po tebi SRPSKE interese podjednako zastupao predsednik recimo madjar kao i srbin ?

jelcin je bi rus koliko je i putin rus pa ga tio nije sprečilo da potopi rusiju i društveno i moraln i finansijski.

da, predesdnik mađar bi mogao zastupati interese srbije koliko i predsednik srbin. to dokaži suprotno, samo ne znam kako.
 
lično verujem da je hidinkov možda i najveći talenat što uspeva da igračima isključi strahopoštovanje prema slavnim i dobroplaćenim fudbalerina. to je moj lično zapažanje na osnovu izjava i igrača reprezentacija koje je ranije trenirao, prosto ih natera da razmišljaju više o sebi nego o tome gde van nistelrij npr igra i koliko je plaćen.

imaju rusi snagu ali su i brzi, to je posledica i konstitucije igrača koji su u reprezentaciji. uostamo, ako bi ih pogledao pre bi holanđani delovali snažno i stabilno, bar meni ovako laički. mada je , opet kažem, mene iznenadilo poverenje nidinka u igrače. mislim da van baste to uopšte nije očekivao.

(nije ona uvek umiljata, ako kreneš da je gnjaviš a ona nije raspoložena u stanju je da ogrebe čak i urize. ima divan karakter, nekako smo se našle. ;) :cool:

zezaš, nadam se. balaševića sam slišala par meseci u osnovnoj, dovoljno za čitav život. čorbu odnah posle njega pa prešla na konkretniju muziku. moraću da te prevaspitavam. :think: )

Ma ja mislim da on voli da trenira autsajdere... Takvi trenerski uspesi su, ipak, svakako najsladji...

Ma ne, nisam mislio na tu snagu... Nego, stamina... Energija... Izdrzhljivost... Trche k'o ludi...
Ovi nashi popadaju na dupe kod prvog auta...

Ma ista ja... :rumenko: :mrgreen:

Naravno da sam ozbiljan... :mrgreen: Djole i Bora vec godinama, k'o Partizan... :worth:
Dobro, Partizan sad ne toliko... Dosadilo mi to... Ali njih dvojica i dalje... :worth: :mrgreen:
Konkretnija muzika...? :think: Mitar Miric Keba? :mrgreen:

Evo sad slusham Bloodhound Gang...

"You and me baby ain't nothing but mammals...
So let's do it like they do on the Discovery Channel..."... :whistling: :mrgreen:
 
ajde pa ti ko baba neke mislim nece da izlaze i slave po ulicama u 11 pre podne

pa juce kod mene slavili ulazak Rusa u polufinale tj, bar mislim da je to u pitanju posto sam bio spavao i cuo sam neko dranje i slavlji bas negde u to vreme

... gle ko to govori: uspavana lepotica

lol-022.gif
lol-022.gif
lol-022.gif


P.S. Aurora svaka čast, ti stvarno poznaješ fudbal :)
 
.... hoćeš da kažeš da mađar ili hrvat ne može da bude lojalan građanin srbije?

Ocigledno me nisi dobro razumela : jedno je GRADJANIN Srbije, a drugo PREDSEDNIK Srbije !
Gradjanin Srbije se bori za svoj standard kao i svi ostali, ali ovde pricamo o nasionalnom pitanju sa aspekta krize u kojoj se Srbija nasla i 100% sam siguran da je svaki gradjanin Srbije lojalan drzavi koliko mu omogucava dobar standard, ali SRBIN je lojalan i ispod granica dobrog standarda , dok i u granicama prosecnog standarda svaki pripadnik nacionalne manjine ne bi imao problema da glasa za otcepljenje dela Srbije gde cine neku vecinu ! Pri tome se jasno vidi da recimo Madjari ( protiv kojih kao gradjana nemam nista protiv i ne mislim lose ) jedva cekaju politicke uslove za otcepljenje !
 
Poslednja izmena:
Ma ja mislim da on voli da trenira autsajdere... Takvi trenerski uspesi su, ipak, svakako najsladji...

Ma ne, nisam mislio na tu snagu... Nego, stamina... Energija... Izdrzhljivost... Trche k'o ludi...
Ovi nashi popadaju na dupe kod prvog auta...

Ma ista ja... :rumenko: :mrgreen:

Naravno da sam ozbiljan... :mrgreen: Djole i Bora vec godinama, k'o Partizan... :worth:
Dobro, Partizan sad ne toliko... Dosadilo mi to... Ali njih dvojica i dalje... :worth: :mrgreen:
Konkretnija muzika...? :think: Mitar Miric Keba? :mrgreen:

Evo sad slusham Bloodhound Gang...

"You and me baby ain't nothing but mammals...
So let's do it like they do on the Discovery Channel..."... :whistling: :mrgreen:

prilično sam ubeđena da bi gus ako bi došao u našu reprezentaciju posle prvog treninga pobegao vrišteći. :mrgreen:

kapiram ali za to treba mnogo rada i treba da igrači budu spremni i sposobni za toliko rada. prosto, malo mi je bezveze kada se igrači podcenjuju i sve zasluge pripisuju treneru. blizu sam da mislim da je odo hidinkov najbolji rad do sada, a smejala sam se kada je rusima iko davao ikakve šanse posle one prve utakmice da uopšte proću.

(e partizan može, mada je i mene prilično prošlo ali :super:. ipak će mi pre dosaditi đole i bora nago partizan. :cool: :mrgreen:

ja slušam neku rusku cigansku muziku, to me najbolje podiže.

ovaj citirani deo pesme odličan, inspirativan. :whistling: :mrgreen: )
 
Dakle, Srbija treba da bude drzava svih svojih gradjana, ali da se osigura da se politickim manipulacijama potpomognutim od vani zastiti od komadanja svoje teritorije !
Moje aluzije su na Tadica i Jeremica i neke od njihovih savetnika ! Pogledaj malo njihovu politicku biografiju i povezi to sa njihovim nacionalnim obelezjem i politickim odlukama SAD i EU u vezi resavanja pitanja KiM !
Nije li Evropa pricala da Kosovo ostaje u Srbiji ako Tadic pobedi , a odmah zatim se desava ovo sto se desava !
Zasto EU i Tadic ne potenciraju resenje KiM paralelnim ulaskom u EU cele Srbije i onda vise ne bi bilo bitno cije je Kosovo jer bi smo svi funkcionalno bili stanovnici SED ( Sjedinjene Evropske Drzave ).
 
Poslednja izmena:
Gledajuci veceras kako '''gazi'' ruska masina,ne mogu da se ne otgrnem utisku kako jedna nacija i drzava iz svoje dugogodisnje letargije i nedostatka samopostovanja,prelazi u super silu na svim poljima i oblastima.Pitam se,kako jedan covek,i to samo jedan covek,moze da vrati naciji samopouzdanje i postovanje,da napravi takav obrt iz krajnosti u krajnost.Zar,Srbija nikad nece zasluziti jednu ovakvu katarzu i vaskrsnuce,zar Srbija nema coveka koji moze da vrati ovoj drzavi samopostovanje i samopouzdanje.Izgleda da nazalost nema.Ostaje nada,da ce se i takav srpski sin roditi,makar malo nalik,ruskom sinu Putinu.

Uz cestititke ruskoj reprezentaciji,zelio bih da cujem komentare ostalih forumasa,s osvrtom na upravo na ovo kretanje iz duboke letargije do velikog samopouzdanja i samopostovanja iz kog neminovno dolazi do poboljsanja u svim sferama zivota.

Rusi pobedili, Hrvati izgubili a niko da objasni kolika je šteta u NS zelenilu i to baš od strane dokonih Rusofila?
Ima li nade?
 
Dakle, Srbija treba da bude drzava svih svojih gradjana, ali da se osigura da se politickim manipulacijama potpomognutim od vani zastiti od komadanja svoje teritorije !
Moje aluzije su na Tadica i Jeremica i neke od njihovih savetnika ! Pogledaj malo njihovu politicku biografiju i povezi to sa njihovim nacionalnim obelezjem i politickim odlukama SAD i EU u vezi resavanja pitanja KiM !
Nije li Evropa pricala da ce Kosovo ostaje u Srbiji ako Tadic pobedi , a odmah zatim se desava ovo sto se desava !
Zasto EU i Tadic ne potenciraju resenje KiM paralelnim ulaskom u EU cele Srbije i onda vise ne bi bilo bitno cije je Kosovo jer bi smo svi funkcionalno bili stanovnici SED ( Sjedinjene Evropske Drzave ).

A šta kažete za zelenilo? Odmara oči?
 
prilično sam ubeđena da bi gus ako bi došao u našu reprezentaciju posle prvog treninga pobegao vrišteći. :mrgreen:

kapiram ali za to treba mnogo rada i treba da igrači budu spremni i sposobni za toliko rada. prosto, malo mi je bezveze kada se igrači podcenjuju i sve zasluge pripisuju treneru. blizu sam da mislim da je odo hidinkov najbolji rad do sada, a smejala sam se kada je rusima iko davao ikakve šanse posle one prve utakmice da uopšte proću.

(e partizan može, mada je i mene prilično prošlo ali :super:. ipak će mi pre dosaditi đole i bora nago partizan. :cool: :mrgreen:

ja slušam neku rusku cigansku muziku, to me najbolje podiže.

ovaj citirani deo pesme odličan, inspirativan. :whistling: :mrgreen: )

Rekao sam "autsajdere" a ne... (Mrzi me sad da smishljam novi izraz kojim bi se docharalo "autsajderstvo" nashe reprezentacije... I to njegov superlativ... :think: )

Ne pripisujem ja sve zasluge treneru. Samo ga smatram najzasluzhnijim... To ne menja chinjenicu da nije on taj koji je trchao po terenu...

Posle prve utakmice, sam se nashao u situaciji da mi bude krivo shto se Englezi ne plasirashe, misleci da bi bio interesantniji shampionat... :confused:

Ma u to ime...

Bakiceva ulica vec je zaspala...
Senke se pritajile, svetlost zgusnula...
Nasa tiha soba se tek probudila...
Nasa tiha soba je zatreperila...

Ja sam jos studirao, ona je radila...
Nocu sam joj citao A. Fadejeva...
Nekad bi se cudila mojim pesmama...
Nije mi dopustala da se zamaram...

Nama Nova godina nista nije donela...
Kao da se zbunila il se rugala...
Nama Nova godina nista nije donela...
Po nebu smo trazili svetlost vostoka...

Imala je snaznije ruke nego ja...
Imala je snaznije ruke nego ja...
Nije mi dopustila da je savladam...
NIje mi dozvolila da je savladam...

:mrgreen:
 
Dakle, Srbija treba da bude drzava svih svojih gradjana, ali da se osigura da se politickim manipulacijama potpomognutim od vani zastiti od komadanja svoje teritorije !
Moje aluzije su na Tadica i Jeremica i neke od njihovih savetnika ! Pogledaj malo njihovu politicku biografiju i povezi to sa njihovim nacionalnim obelezjem i politickim odlukama SAD i EU u vezi resavanja pitanja KiM !
Nije li Evropa pricala da Kosovo ostaje u Srbiji ako Tadic pobedi , a odmah zatim se desava ovo sto se desava !
Zasto EU i Tadic ne potenciraju resenje KiM paralelnim ulaskom u EU cele Srbije i onda vise ne bi bilo bitno cije je Kosovo jer bi smo svi funkcionalno bili stanovnici SED ( Sjedinjene Evropske Drzave ).

navedi mi konkretno na osnovu čega davodiš u pitanje tadićevo i jeremićevo srpstvo?

evropa nikada nije rekla da će kosovo ostati de srbije ako ovoiliono jer evropa i nema zajednički stav o kim. ne znam na koje i čije izjave misliš pa ne znam na šta treba da odgovorim, daj mi link ili napiši konkretno koja izjava i od koga pa ću ti odgovoriti.

srbija nema nikavu stvarnu kontrolu nad kim već dugo i ne može da pravi nikakve dogovore sa evropom oko kim jer nema načina da takav dogovor sprovede, to je realnost. može eu da utiče na kosovske albance ali nije eu koherentna kako je ovde prikaziju.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top