Sve je gotovo! Biće vlade SPS-DS! Srećan nam povratak u 90-e!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bosanka_79

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
229
BEOGRAD - Razgovori koalicija oko Demokratske stranke (DS) i Socijalističke parije Srbije (SPS) o formiranju nove vlade završeni su nešto posle 22 časa.

Predsednik socijalista Ivica Dačić nakon sastanka rekao je novinarima da su razmatrani principi funkcionisanja buduće vlade, ali ne i podela resora.

On je dodao da će razgovori biti nastavljeni u nedelju.

Na razgovorima koji su u sedištu DS-a trajali oko dva sata učestvovali su predsednik DS-a Boris Tadić, lideri socijalista, PUPS-a i jedinstvene Srbije Ivica Dačić, Jovan Krkobabić i Dragan Marković.

:orkestar: :vatromet: :cmok: :tease:
 
izeš sps a vala i takav ds

computer-18.gif
 
kako bre nema koga bre ti lazes lazna patrioto :mrgreen:
Ko mi kaže? :roll: Najveći lažni patriota ovog foruma. :mrgreen:

sa ivicom dacicem i SPS-om vladi srbije povratak u 90te je kompletan :mgreen:
Nije, i ne može biti, povratka nema, istorija se ne ponavlja, kažem, to je jasno svakom ko ume da sabere 1+1, a ti i dalje budi u svojim iluzijama, i plači što tvoji nisu, niti će ikad cviše doći na vlast. :mrgreen:
 
Ko mi kaže? :roll: Najveći lažni patriota ovog foruma. :mrgreen:


Nije, i ne može biti, povratka nema, istorija se ne ponavlja, kažem, to je jasno svakom ko ume da sabere 1+1, a ti i dalje budi u svojim iluzijama, i plači što tvoji nisu, niti će ikad cviše doći na vlast. :mrgreen:

da ja koji sam skoro svaki dan na kosmetu sam lazni patriota a ti koje dupe ne smes da pomeris dalje od beograda si prava patriota? kako da ne, kad bi se zezali :)
 
da ja koji sam skoro svaki dan na kosmetu sam lazni patriota a ti koje dupe ne smes da pomeris dalje od beograda si prava patriota? kako da ne, kad bi se zezali :)
Opet tvoje krajnje ograničeno i iskrivljeno shvatanje patriotizma, i s kojim se pravom uopšte ti upuštaš u procene smem li ja i odakle da "pomerim dupe", i šta sam sve i kako radila i radim za ovaj naš narod i državu? Ko si uopšte ti, da prozivaš druge za patriotizam? :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top