Zašto volim 064 mrežu.

Milojko Vasic

Ističe se
Poruka
2.527
Dobro, 'ajde, za promenu, da budemo pozitivni !

Na ovoj temi su dozvoljeni isključivo afirmativni postovi u vezi mobilnog operatera - mreže " 064 Mobilna Telefonija Srbije".

(Mislim da ne treba posebno da naglašavam da ću da obrišem postove sa negativnom konotacijom.)
 
Zato sto mi vise odgovaraju od 063, zato sto su jeftiniji, i zato sto im GPRS dosta bolje radi.

Inace, ja bih najradije da ne koristim ni 064 ni 063... Ocajne su obe mreze... I u pogledu cena, i u pogledu usluga i u pogledu kvaliteta... No, od dva zla biram manje...
 
064 je mreza koja je organizovana tako da uvek bude druga u odnosu na 063. Nekome to definitivno iz nekog razloga odgovara. sponzori u SVIM manifestacijama, pere se kesh, malo se od profita ulaze u dalji razvoj, sve shto se postiglo na kvalitetu usluge u poslednjih godinu dana , postigla je shachica ljudi koji skoro da i nerade u mts, jer su zaposleni pod ugovorom o delu.SRAMOTA . hoce ova vlada da 063 ispadne bolji kako bi se prodao sledece godine na prolece vodafonu za neke shatro ekstra pare, kako bi se bagra obogatila,.... :x
 

Back
Top