Vaše mišljenje o rezultatima rada prošle, (sada još tehničke), vlade ...

vuda

Domaćin
Poruka
3.387
Evo ,ja pocinjem prvi...............................
(bodljikavo)

MOJE misljenje je:

Kosovo i Metohija : mislim da su uglavnom uradili sto su mogli ,sem malo vece materijalne
pomoci.
Spoljna politika :mislim ocena prelazna ,sa zaostajanjem prema ISTOKU

Socijalna politika: veoma losa ,kao i predhodne vlade (sa obzirom na stanje siromasnih,nezaposlenih ,itd),tu se mnogo moglo i MORALO uraditi.

Privredna i ekonomska politika: kako je snaga drzave vezana za snagu privrede ,veoma losa ,prodajemo se i zaduzujemo.(cekamo na bakin KOLACH ,valjda)

Ima sigurno jos koja oblast ,po meni je ovo u globalu...................:???:

Smatram da je u demokratskim drzavama dozvoljeno izrazavanje misljenja (na forumu
po pravilniku) .Uostalom buduca vlada moze imati neki pregled za ubuduce ,(i korist)

Od dobronamerne kritike niko ne moze stete imati.........


NEXT (sledeci).........ko je na redu...............:)
 
Nezainteresovanost za standard običnih građana. Činjenicu da je zapošljavanje, zdravstvo, školstvo i još mnogo čega zapostavljeno zbog nesposobnosti čelnih ljudi, na prvom mestu premijera, koji je trebalo, kao što je to slučaj u svakoj normalnoj državi, da bude spona i pokretač rada vlade. Demagoška politika koju je Vlada, na čelu sa premijerom, vodila. Nadam se da će buduća, pa makar i sa socijalistima (fuj), biti odgovornija.
 
Nezainteresovanost za standard običnih građana. Činjenicu da je zapošljavanje, zdravstvo, školstvo i još mnogo čega zapostavljeno zbog nesposobnosti čelnih ljudi, na prvom mestu premijera, koji je trebalo, kao što je to slučaj u svakoj normalnoj državi, da bude spona i pokretač rada vlade. Demagoška politika koju je Vlada, na čelu sa premijerom, vodila. Nadam se da će buduća, pa makar i sa socijalistima (fuj), biti odgovornija.

Pa koje birao premijera gradjani ili Tadic:?:
 
Pa koje birao premijera gradjani ili Tadic:?:

Pa.....? To je opravdanje za nerad? Ko god da ga je birao, kakve to ima veze? Država je stagnirala, zahvaljujući celoj Vladi, na čelu sa premijerom. To mu je funkcija, kao direktoru u preduzeću, razumeš? Glavni i odgovorni. Može da smeni ministra čije ministarstvo ne funkcioniše, ima sva ovlašćenja da se bavi unutrašnjom i spoljnom politikom. Prema tome, nema opravdanja.
 
Pa.....? To je opravdanje za nerad? Ko god da ga je birao, kakve to ima veze? Država je stagnirala, zahvaljujući celoj Vladi, na čelu sa premijerom. To mu je funkcija, kao direktoru u preduzeću, razumeš? Glavni i odgovorni. Može da smeni ministra čije ministarstvo ne funkcioniše, ima sva ovlašćenja da se bavi unutrašnjom i spoljnom politikom. Prema tome, nema opravdanja.

Pa u vladi je bio DS znaci i oni su krivi:!: za nerad.
 
MUP je i dalje dss-ov koliko znam?
Znaci vlada.:mrgreen:

Није лепо да измишљаш сви знамо да је ТадићИ основао своју "малу групу" то је и Карла Дел Понте описала у својој књизи - премијер и чланови владе из ДСС-НС немају никакве везе са овим - они су једноставно прегласани као и у свему осталом.
 
Није лепо да измишљаш сви знамо да је ТадићИ основао своју "малу групу" то је и Карла Дел Понте описала у својој књизи - премијер и чланови владе из ДСС-НС немају никакве везе са овим - они су једноставно прегласани као и у свему осталом.

NIje lepo da ne priznajes istinu.
Dss drzi MUP i BIA, ciji pripadnici su uhapsili Budimira.:mrgreen:
 
Није лепо да измишљаш сви знамо да је ТадићИ основао своју "малу групу" то је и Карла Дел Понте описала у својој књизи - премијер и чланови владе из ДСС-НС немају никакве везе са овим - они су једноставно прегласани као и у свему осталом.


Ko je pisao i predložio Zakon o saradnji sa Haškim tribunalom?
 

Back
Top