Tipicno mamski "nepismene" poruke

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
. . simpaticno mi je kako matorci tesko usvajaju nove tehnologije, a i kad moraju, u slucaju mobilnog telefona to cine nekako povrsno pa SMS poruke dobijaju sl. oblik

"Mi super11smestili11se.SZarma je u friziderku pozdravisve" :) :)

aaa jeste foraa...moja keva kupila vrh telefon a ne zna ni u "meni" da udje....:hahaha:
i jos na engleskom....svakih 5 min moram nesto da joj objasnjavam....:rotf:
 
Alo vama bar starci ne znaju na mobac........kod mene...ajoj boze ti sacuvaj.......

stara stalno na fonu 24/7................a stari kad mi mobac nije na vidiku uzme i pretura po porukama,kasnije se pravi lud............:thumbdown:

moja keva zna da pozove i da posalje poruku i zato je stalno na telefonu zove neke ljude dogovara se da kupi kola npr ili nesto slicno....i svakih pola sata zvoni joj telefon....:roll:
 
moja keva zna da pozove i da posalje poruku i zato je stalno na telefonu zove neke ljude dogovara se da kupi kola npr ili nesto slicno....i svakih pola sata zvoni joj telefon....:roll:

pa to je odlicno,,,,,,ja kad sam mojoj majci pocela da objasnjavam samo poziv-javljanje, i slanje sms, uzela je hemijsku da sve to zapise, a pritom dodala da ne mora to da isproba na fonu....ja se ne slazem s tim da starijii ljudi ne mogu da nauce osnovne funkcije telefona...to nije nista extra tesko...ali ajde...:sad2:
 
moji zanju extra i i sa kompjuterima i sa mobilnim, ali zato shto rade po ceo dan na kompu a i znaju engleski...
ali babu i dedu sam ceo dan uchila kako da pritisnu zelenu slushalicu na mobilnom i kako da poshalju poruku... i poruke obichno pishu bez zareza,tache, upitanika... itd... tri rechenice spoje u jednu...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top