ОСИГУРАЊЕ ЗА ВОЗИЛА ИЗ СРБИЈЕ

Да ли треба да се одговори против-мерама на ово?

  • ДА

  • НЕ


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

opšte dobro

Poznat
Banovan
Poruka
9.647
http://www.rts.co.yu/jedna_vest.asp?IDNews=225869

OSIGURANJE ZA VOZILA IZ SRBIJE OD 55 DO 290 EVRA

Vlasnici automobila sa registarskim oznakama iz Srbije koji žele da uđu na Kosovo moraju da plate na prelazu Merdare osiguranje za vozila u visini od 55-290 evra, u zavisnosti od kubikaže.


'Za kombi koji ima devet sedišta kakav je moj morao sam da platim 120 evra za petnestodnevno osiguranje i pored toga što sam imao zeleni karton. Svako ko želi da uđe na Kosovo, a ima automobila sa srpskim registarskim oznakama, mora da plati osiguranje', rekao je taj autoprevoznik koji saobraća na relaciji Gračanica -Niš-Gračanica.

Ако би хтео да посетим Адема морао бих да платим 85 евра за ауто,ЗАШТО?

Велики број шиптара користи БЕСПЛАТНО медицинске услуге на територији Србије ,као и услуге конзуларних представништва(Швајцарска).Да ли ће да се одговори неким против мерама или ће и на ово демократе да зажмуре,као на све остало?
 
http://www.rts.co.yu/jedna_vest.asp?IDNews=225869

OSIGURANJE ZA VOZILA IZ SRBIJE OD 55 DO 290 EVRA






Ако би хтео да посетим Адема морао бих да платим 85 евра за ауто,ЗАШТО?

Велики број шиптара користи БЕСПЛАТНО медицинске услуге на територији Србије ,као и услуге конзуларних представништва(Швајцарска).Да ли ће да се одговори неким против мерама или ће и на ово демократе да зажмуре,као на све остало?
Zato sto Zeleni Karton ne vazi(nije upisana) za "Novu Drzavu Kosovo"!
A kad su nasi naplacivali 100DM za osiguranje(koje,u slucaju saobracajke,nisi mogao ni jedan dinar da naplatis) to je bilo u redu?
A sto nasi naplacuju "DUPLU" putarinu za vozila sa stranim tablicama i to je O.K.?
p.s.Pitam se samo gde su te silne pare otisle?
 
Zato sto Zeleni Karton ne vazi(nije upisana) za "Novu Drzavu Kosovo"!
A kad su nasi naplacivali 100DM za osiguranje(koje,u slucaju saobracajke,nisi mogao ni jedan dinar da naplatis) to je bilo u redu?
A sto nasi naplacuju "DUPLU" putarinu za vozila sa stranim tablicama i to je O.K.?
p.s.Pitam se samo gde su te silne pare otisle?

Kod Velje-Selje.
 
http://www.rts.co.yu/jedna_vest.asp?IDNews=225869

OSIGURANJE ZA VOZILA IZ SRBIJE OD 55 DO 290 EVRA






Ако би хтео да посетим Адема морао бих да платим 85 евра за ауто,ЗАШТО?

pavaljda da bi me posetio, video da nije istina sve sto cujes, da je na kosovu stanje daleko od onoga kako ga vi zamisljate... itd. itd. skupo jeste, ali mislim da je to dobro ulozen novac.
i da napomenem,nije samoza srbe,vec za sva vozilakoja nemaju KS registracije. znaci i za albance koji dolaze na odmor
 
Велики број шиптара користи БЕСПЛАТНО медицинске услуге на територији Србије ,као и услуге конзуларних представништва(Швајцарска).Да ли ће да се одговори неким против мерама или ће и на ово демократе да зажмуре,као на све остало?
a kako da se odgovori protiv merama?
zar to ne bi znacilo neposredno priznavanje nezavisnosti kosova kada uvodis nekakve mere za gradjane koji,kako se tvrdi,zive na tvojoj teritoriji?
mislim bar vi tako tvrdite...
 
Zato sto Zeleni Karton ne vazi(nije upisana) za "Novu Drzavu Kosovo"!
A kad su nasi naplacivali 100DM za osiguranje(koje,u slucaju saobracajke,nisi mogao ni jedan dinar da naplatis) to je bilo u redu?
A sto nasi naplacuju "DUPLU" putarinu za vozila sa stranim tablicama i to je O.K.?
p.s.Pitam se samo gde su te silne pare otisle?

Pa,nismo mi zemljama EU,udarali sankcije,nego oni nama.Sto se tice putarine,pitaj ove iz DOS-a,oni su ''evropski orjentisani'',tako da prosto obozavaju da naplate duplo,narocito nasim gastarbajterima
 
Hvala na pitanju1"Ja sam "opste dobro"!;)
Nego treba mi odgovor na ovaj moj post-nemoj sad da "vrdas".:rtfm::whistling:

ево одмах;)

Zato sto Zeleni Karton ne vazi(nije upisana) za "Novu Drzavu Kosovo"!
па онда нашли овако :thumbdown:
A kad su nasi naplacivali 100DM za osiguranje(koje,u slucaju saobracajke,nisi mogao ni jedan dinar da naplatis) to je bilo u redu?
ко је увео санкције?:otkacio:
A sto nasi naplacuju "DUPLU" putarinu za vozila sa stranim tablicama i to je O.K.?
то се обрати ДС и онима из владе од 2000-2003
p.s.Pitam se samo gde su te silne pare otisle?
ко то зна,----------- кајманска острва....питај Млађу:)
 
a kako da se odgovori protiv merama?
zar to ne bi znacilo neposredno priznavanje nezavisnosti kosova kada uvodis nekakve mere za gradjane koji,kako se tvrdi,zive na tvojoj teritoriji?
mislim bar vi tako tvrdite...

Pa vecina gradjana tog Kosova nemaju drzavljanstvo ni one SFRJ a ni nikad ga nisu imali a tek o ovom nasem i da ne pricam tako da oni su stranci sto se Srbije tice na celoj njenoj teritoriji ukljucujuci i Kosovo.Svaka medicinska i druga uslufga treba paprenoi da im se naplacuje tako da im se vise isplati da umru nego da se lece.
 
Pa vecina gradjana tog Kosova nemaju drzavljanstvo ni one SFRJ a ni nikad ga nisu imali a tek o ovom nasem i da ne pricam tako da oni su stranci sto se Srbije tice na celoj njenoj teritoriji ukljucujuci i Kosovo.Svaka medicinska i druga uslufga treba paprenoi da im se naplacuje tako da im se vise isplati da umru nego da se lece.

reci mi ko je taj pored tebe, vidim da licite ali....:whistling::whistling:
 

Back
Top