Tacka.

nezna_i_neizbezna

Primećen član
Poruka
543
Da li ikada pred nekim koga volite (momkom/devojkom) pustili suze..
iskrene, pune bola, ljubavi, zelje da nesto promenite...
i ako jeste na kakvu ste reakciju naisli sa njegove/njene strane..?
ili pak mislite da je to ponizenje...?:sad2:
 
A skoro sam pustila suzu u hodniku jednu, u liftu par..
u autu je krenula lavina..pracena jecajima...
ali nisam dozvolila da on to vidi..
istrcala sam iz stana pre no sto su krenule..
jer mi je ponizavajuce...jer me je bolelo jako...
jer sam mu rekla sa knedlom u grlu
da ja prekidam ovo "mucenje" za mene..i otisla...
 
Kad mi se plache, plachem. Ne mislim da je to ponizzenje.
Kao shto se smejem kad mi se smeje...samo nachin da se izraze emocije, tj prirodna reakcija na emocije.
Ali meni se chini da tebe neshto drugo muchi a ne ovo shto pitash....
Shta se desilo?
 
Mhm....to je beshe onaj shto na chudan nachin ne iskazuje emocije...
Pa, kako je sad reagovao?
Jesi li dobila validan dokaz ljubavi?
Mi smo zzene ponekad nerazumne kad smo nesigurne...pa smo u stanju i da bezzimo a volimo....
A meni se chini iz ove teme sad, da ni ti nisi jaka u pokazivanju emocija....
Ponekad moramo da se posvadjamo sami sa sobom i da poverujemo da je moguche da nas neko voli...i da onda vidimo razne nachine na koje se ta ljubav ispoljava...a ne samo da se razocharamo i uplashimo kad ne vidimo one znakove za koje mislimo da su ljubav...i onda muchimo i sebe i druge...

Ako si sigurna da si pravilno postupila, nema potrebe da plachesh ni da budesh tuzzna.
Ako si uradila neshto drastichno da bi izmamila potvrdu da mu je stalo, onda si u sosu...
 
Jesam, dešavalo mi se i dešava se da se rasplačem pred mužem. E sad će forumaši reći da se foliram, ali on me razume u tim situacijama. Naravno, ne svaki put.
Nekad i prevrne očima (ko je uklonio onog smajlija što prevrće očima?)
 
Mhm....to je beshe onaj shto na chudan nachin ne iskazuje emocije...
Pa, kako je sad reagovao?
Jesi li dobila validan dokaz ljubavi?
Mi smo zzene ponekad nerazumne kad smo nesigurne...pa smo u stanju i da bezzimo a volimo....
A meni se chini iz ove teme sad, da ni ti nisi jaka u pokazivanju emocija....
Ponekad moramo da se posvadjamo sami sa sobom i da poverujemo da je moguche da nas neko voli...i da onda vidimo razne nachine na koje se ta ljubav ispoljava...a ne samo da se razocharamo i uplashimo kad ne vidimo one znakove za koje mislimo da su ljubav...i onda muchimo i sebe i druge...

Ako si sigurna da si pravilno postupila, nema potrebe da plachesh ni da budesh tuzzna.
Ako si uradila neshto drastichno da bi izmamila potvrdu da mu je stalo, onda si u sosu...

Da on je...
Samo sam mu rekla sta je osecam..
nista drasticno...da je mucenje..
kad cujem..
da seta drugarice a mene sinoc odbije jer je umoran..
rekla da ja vise ne mogu tako..
da se u njegovom zivotu osecam kao sporedna stvar...
da sam mu na poslednjem mestu..
da ga volim...
i istrcala...
Pobegla...
A reakcije nema...
Ko zna zasto je to dobro..:neutral:
 
Uvek je dobro onako kako je....ako si dobro razmislila i ispitala i sebe...mozzda mu ti nisi sporedna stvar a mozzda i jesi, onako je za tebe kako se ti osechash...
Nikad nije dobro dramiti...zato treba dobro razmisliti pre nego shto se stavi tachka...i sad sve shto ti preostaje da uradish je da zzivish sa svojom odlukom...bez obzira da li je to bila tvoja volja ili ti je on nametnuo da to uradish...
I sad budi tuzzna tri dana do nedelju dana, ne duzze...i ne ochekuj da che on jednog dana dochi i dati "pravu" reakciju na raskid...nego svoj zzivot u svoje ruke i ride on...
 
Da li ikada pred nekim koga volite (momkom/devojkom) pustili suze..
iskrene, pune bola, ljubavi, zelje da nesto promenite...
i ako jeste na kakvu ste reakciju naisli sa njegove/njene strane..?
ili pak mislite da je to ponizenje...?:sad2:



jednom..........reakcija je bila snazan zagrljaj i oraspolozavanje
zasto bi bilo ponizenje pokazati emocije pred voljenom osobom....
 
Da li ikada pred nekim koga volite (momkom/devojkom) pustili suze..
iskrene, pune bola, ljubavi, zelje da nesto promenite...
i ako jeste na kakvu ste reakciju naisli sa njegove/njene strane..?
ili pak mislite da je to ponizenje...?:sad2:
Nisam.
Ni obrnuto.
Čim jedno plače a drugo kao treba da ga razume, tu veze nema.
Normalne tj. Bar kod mene, ali nisam ja nešto reprezentativan. : )
 
Uvek je dobro onako kako je....ako si dobro razmislila i ispitala i sebe...mozzda mu ti nisi sporedna stvar a mozzda i jesi, onako je za tebe kako se ti osechash...
Nikad nije dobro dramiti...zato treba dobro razmisliti pre nego shto se stavi tachka...i sad sve shto ti preostaje da uradish je da zzivish sa svojom odlukom...bez obzira da li je to bila tvoja volja ili ti je on nametnuo da to uradish...
I sad budi tuzzna tri dana do nedelju dana, ne duzze...i ne ochekuj da che on jednog dana dochi i dati "pravu" reakciju na raskid...nego svoj zzivot u svoje ruke i ride on...


Mislim da to sto ja osecam da sam mu sporedna stvar je zaista tako...
da nije do ovog ne bi doslo..
No sta je tu je..
Kazu ono sto te ne ubije cini te jacim...
A ja sam jaka..
Tacka je stavljena
Uradila sam to jer vec cetiri meseca
samo cimanje..
To lose utice na mene..
ja sam pozitivna, vedra, nasmejana osoba..
koja je za ova cetiri meseca prosle sve faze od euforije do depresije..
tacnije bila sam nestabilna..
to nisam ja..
i to je ono sto mi je smetalo..
sa njim ja nisam bila ja
Zbogom tome.
Zdravo stara ja...:bye:
 
Kad mi se place,placem! Kad hocu da vristim,vristim! Ali trudim se da to radim kad sam sama,to mi je nekako intimniji cin nego neko da me vidi golu... bukvalno. Retko placem,ali ne zato sto sam sad nesto super jaka,nego kad sam tuzna ja sam onda vise ljuta i besna na sebe i ceo svet... zato sto sam bespomocna, zato sto nesto nije drugacije... Ako placem,to su neke jake emocije i onda moram to sama sa sobom da resim. A partnerova reakcija... jednom mi se desilo,on je tada samo cutao i snazno me zagrlio. I to je bilo sjajno.
 
Da li ikada pred nekim koga volite (momkom/devojkom) pustili suze..
iskrene, pune bola, ljubavi, zelje da nesto promenite...
i ako jeste na kakvu ste reakciju naisli sa njegove/njene strane..?
ili pak mislite da je to ponizenje...?:sad2:

jesam, plakao sam i slinio pred bivsom devojkom,zeleci da se opet pomirimo ali zbog svega loseg sto sam joj rekao, ona je ipak krenula boljim stazama na kojima me nece sresti ovako loseg
 

Back
Top