sjaj u ocima

jellka

Zainteresovan član
Poruka
194
da li je moguce da muskarac daje komplimete zeni sa onako ubedljivim tonom i sa sjajem u ocima koji bas deluje istinito? da li je istina da oci nikada ne lazu ili se to moze odglumeti?
 
verovatno moze da se odglumi, ali zasto polaziti od predubedjenja da je sve gluma, laz.... zar ne postoje iskrena osecanja koja se pokazuju na ovaj ili onaj nacin....
 
da li je moguce da muskarac daje komplimete zeni sa onako ubedljivim tonom i sa sjajem u ocima koji bas deluje istinito? da li je istina da oci nikada ne lazu ili se to moze odglumeti?

moguce je.
a sta s tim komplimentima? nikad nisi dobila kompliment pa si se primila? pa nisi sigurna d ali je istina?
e svasta.
 
mislim da ako je devojka svesna svojih kvaliteta (i mana) nema sta da polemise o komplimentima. nekada je to kurtoazija, nekada laskanje, nekada ziva istina, nekada ljubav-je-slepa itd. zna se kada je sta.
 
...pod jedan, mushkarci nikada ne lazzu...
...pod dva, ochi nikada ne lazzu...
Tesko se to glumi...potrebna je nevidjena inspiracija da se to docara...
...pod tri, dacho otkud u tako zrelim godinama ovakva pricha?
...i pod chet'r, nema toga shto moja dusha i telo nisu u stanju da izvedu ako se namerachim da imam taj tzv. snoshaj s' nekom "curom"...
ps. ako dama 'otje zeca, i dobitje zeca ...:mrgreen:
 
...pod jedan, mushkarci nikada ne lazzu...
...pod dva, ochi nikada ne lazzu...

...pod tri, dacho otkud u tako zrelim godinama ovakva pricha?
...i pod chet'r, nema toga shto moja dusha i telo nisu u stanju da izvedu ako se namerachim da imam taj tzv. snoshaj s' nekom "curom"...
ps. ako dama 'otje zeca, i dobitje zeca ...:mrgreen:

belog zeca ili duska dugouska?
 
...pod jedan, mushkarci nikada ne lazzu...
...pod dva, ochi nikada ne lazzu...

...pod tri, dacho otkud u tako zrelim godinama ovakva pricha?
...i pod chet'r, nema toga shto moja dusha i telo nisu u stanju da izvedu ako se namerachim da imam taj tzv. snoshaj s' nekom "curom"...
ps. ako dama 'otje zeca, i dobitje zeca ...:mrgreen:

Samo se ti zavaravaj. Dame uvek provale te muške fore. ;)
 
...pod jedan, mushkarci nikada ne lazzu...
...pod dva, ochi nikada ne lazzu...

...pod tri, dacho otkud u tako zrelim godinama ovakva pricha?
...i pod chet'r, nema toga shto moja dusha i telo nisu u stanju da izvedu ako se namerachim da imam taj tzv. snoshaj s' nekom "curom"...
ps. ako dama 'otje zeca, i dobitje zeca ...:mrgreen:

Pod tri prijatelju...u zrelim godinama ti postane nekako svejedno ima li zecice pored tebe ili nema...pa onda pocnes da glumatas i kao nesto biras te zecice...trazis pravu, a nisi je do tada pronasao...a kad je konacno nadjes veruj mi nije ti do glume, iskreno joj se predstavis i ako prodjes kod nje nema srecnijeg od tebe... :)
Inace pod jedan, dva i cetiri apsolutno podrzavam, mada ima izuzetaka pod jedan, prvenstveno da bi se doslo do snosaja...
 

Back
Top