Teska odluka

Vladimir991

Zainteresovan član
Poruka
129
Blize se letovanja.Sta biste pre izabrali:
1.Dosadno letovanje sa svojom porodicom u hotelu, sa unapred osmisljenim dnevnim aktivnostima:
-dorucak
-odlazak na plazu(suncanje po 5 sati da bi vam u rodnom gradu znali da ste isli na more)
-rucak
-odmor
-plaza
-vecera
-odlazak u neki dosadni restoran sa jos glupljom muzikom uz naruceni sokic
-spavanje oko 23h
2.Uzbudljivo putovanje sa drustvom na kampovanju po raznim mestima bez ikakvog reda i obaveza bez ikakve garancije da cete se vratiti u zdravom stanju.

Ako biste nesto trece, predlozite neku soluciju koja bi imala pozitivan uticaj na sve mlade ljude koji ne znaju sta ce od dosade na ovom glupom raspustu.
 
stvarno ne znam, meni je ovo podjednako uzbudljivo. jer sam ja ta koja tera roditelje da idemo negde u obilazak i to tako.mada moje letovanje izgleda ovako:
1.uvek idem sa roditeljima i rodjacima u paraliju
2.uvek idemo na plazu oko 9
3.nikad ne jedemo u hotelu
4.igramo tenis
5.idemo u obilazak, gde se moje majka zalepi za bunde i na kraju i kupi 2 posle 10 dana razgledanja
6.onda oko 23h igramo tenis i odbojku sa nekim mmmm strancima
7.onda nocno kupanje i eto tako....
nema nikakvih aktivnosti:(
 
Eee,ne mora svako letovanje s roditeljima obavezno biti dosadno..Sve zavisi od toga kako ga iskoristis(;

Ali ako vec mozes da biras...:D

tako je...ja bih ipak vise sa ortacima to je mnogo bolje...mozemo i neke ribe da maznemo i niko nece smarati...
a ja kad idem sa roditeljima ja odlutam sam po gradu bez njih idem i upoznajem se sa nekom decom pa onda mi oni pokazuju gde je sta i uglavnom se bas dobro zezam...i kad idem na more skorom uopste nisam sa roditeljma...:mrgreen:;)
 
Drustvo ebote,u zivotu nista ne treba planirati unaprijed:cool:

e to je stvarno najpametnije!!! ja sa drustvom planirao kako cemo samo nas 5 (najboljih ortaka) da idemo zajedno kad jedan od nas polozi za kola u druge gradove pa na more i tako negde i ja ima kazem ovo sto si ti rekao i kazem da cemo se mozda cak i sutra posvadjati...i posle nekoliko dana se posvadjali zbog neke devojke i nismo pricali cak 9 meseci!!! :neutral:
 
Blize se letovanja.Sta biste pre izabrali:
1.Dosadno letovanje sa svojom porodicom u hotelu, sa unapred osmisljenim dnevnim aktivnostima:
-dorucak
-odlazak na plazu(suncanje po 5 sati da bi vam u rodnom gradu znali da ste isli na more)
-rucak
-odmor
-plaza
-vecera
-odlazak u neki dosadni restoran sa jos glupljom muzikom uz naruceni sokic
-spavanje oko 23h
2.Uzbudljivo putovanje sa drustvom na kampovanju po raznim mestima bez ikakvog reda i obaveza bez ikakve garancije da cete se vratiti u zdravom stanju.

Ako biste nesto trece, predlozite neku soluciju koja bi imala pozitivan uticaj na sve mlade ljude koji ne znaju sta ce od dosade na ovom glupom raspustu.


naravno da biram ovo pod 2.

3.mogucnost

ustajanje kad zelim(obicno oko 10h)
dorucak koji sama spremim(nesto nadjem u frizideru)
11h-odlazak na plazu sa drugaricom/sestrom/sama
oko 13h-14h se vracam na kuci na rucak, a i zbog vrucine
odmaram u sobi(citam nesto, spavam koji sat...do 17h...kad sunce vec bude ok)
spremam se na plazu i idem sa vecim drustvom(ako se nadje)
ostajem do oko 20h pa se ponovo vracam kuci na veceru
oko 22h izlazim(u diskoteku, kafic,kod drugarice/druga na karte ili jednostavno setnju...i vracam se pa...zavisi...bar do 2h), skoro svaki dan

i tako mesec dana sa malim izmenama
sa porodicom(jos uvek, ali za koju godinu-sa drustvom), koju vidjam za dorucak,rucak,veceru, i na plazi samo u prolazu
u vikendici(svojoj, ili nije tesko iznajmiti fin apartman na 15-tak dana, u CG)
 
Ja imam kucu u Herceg Novom,i idem dole od rodjenja,pre tri godine nasla sam EXTRA drustvo dole,tako da sada odemo svi zajedno,tata i mama se vrate posle 14 dana a sestra i ja ostanemo do kraja avgusta i tad je ludnica...Hocu reci da i ako odes sa matoricma,mozes da upoznas neku extra ekimpu,i da se njihov plan ne odnosi na tebe...A provreno drustvo...tu vec znas kako ce biti.,..Treva nesto novo da se desi
 
Ja imam kucu u Herceg Novom,i idem dole od rodjenja,pre tri godine nasla sam EXTRA drustvo dole,tako da sada odemo svi zajedno,tata i mama se vrate posle 14 dana a sestra i ja ostanemo do kraja avgusta i tad je ludnica...Hocu reci da i ako odes sa matoricma,mozes da upoznas neku extra ekimpu,i da se njihov plan ne odnosi na tebe...A provreno drustvo...tu vec znas kako ce biti.,..Treva nesto novo da se desi

tako slicno je i meni samo sto mi nije kuca u Herceg Novom...ali sam isto tako nasao veliko drustvo i starije i mladje i svi me gledaju kao boga:mrgreen:ali ozbiljno kad odem tamo svi odmah ispred moje zgrade dolaze pa onda im ja pricam kako je kod mene i pricamo o tako necemu do kasno.....:cool:;)
 
pa naravno sa drushtvom, ali to mogu samo da sanjam....
idem u grchq tako da ne upoznajem tamo bash puno ljudi, a idemo sa nekim prijateljima i njihova deca imaju jedno 3, a drugo 7 godina.... i moj brat ima 7 tako da se smaram... samo stavim slushalice u ushi i tako ceo dan...
 
A sada druga teska odluka:

1.Roditelji te pustaju da odes sa drustvom na more ali da poneses mnogo manje para,cisto za prezivljavanje
2.Ides sa roditeljima a njihov novac mozes da trosis u neogranicenim kolicinama

Naravno, aktivnosti ostaju iste!
 

Back
Top