Da li više biramo dečka/devojku ili ljubaavnicu/ljubavnika?

Ljudi su u vezama prvenstveno da ne bi bili sami, zatim dolazi seks i na kraju ljubav.

Npr, nađu se dvoje mladih, simpatičnih i jedrih, OK su jedno drugom, nisu zaljubljeni u druge ljude, stidljivi su i usamljeni. Ubrzo će se smuvati, posle par godina će to prerasti i u pravu ljubav koja će brzo prći, a onda će se otuđiti jedno od drugog. Jednog dana na poslu on će primetiti novu koleginicu koja će ga "oduvati" i eto uskoro razvoda.
 
Ljudi su u vezama prvenstveno da ne bi bili sami, zatim dolazi seks i na kraju ljubav.

Npr, nađu se dvoje mladih, simpatičnih i jedrih, OK su jedno drugom, nisu zaljubljeni u druge ljude, stidljivi su i usamljeni. Ubrzo će se smuvati, posle par godina će to prerasti i u pravu ljubav koja će brzo proći, a onda će se otuđiti jedno od drugog. Jednog dana na poslu on će primetiti novu koleginicu koja će ga "oduvati" i eto uskoro razvoda.

Interesantno razmisljanje, to tako i "radi", ali nekad bude i srecnog zavrsetka...:)
 
ko te nije izabrao, i za sta od ova dva? tj izgleda za oba ;)

bice bolje, samo udri po drozama i ima prodje :p

:heart:
Ma izabrala me jedna riba za ljubavnika a druga za dečka pa me
interesuje kojoj sam draži, koja me je više 'birala' i to. . )
Droze piju samo drogoši. Kako bre da prođe, obe su trudne, : (
a ja nemam volju da radim 2 posla (pravo da ti kažem ne mili mi se ni ovaj jedan). : )
 
devojka, pored ljubavi, podrazumeva i seks. ali ako ga besomucno delis ljubavnici, eto problema. tako nekako.
ne znam, danas tesko razmisljam..

Ti nisi razumela.

Ako ti je devojka - znaci ljubav, a ona kada udari - mnogo stvari su subjektivne.

Ako je, pak, ljubavnica - to je cistija i svesnija stvar - zelim to, to i to, pa ako zadovoljava uslove... Khm...
 
Ma izabrala me jedna riba za ljubavnika a druga za dečka pa me
interesuje kojoj sam draži, koja me je više 'birala' i to. . )
Droze piju samo drogoši. Kako bre da prođe, obe su trudne, : (
a ja nemam volju da radim 2 posla (pravo da ti kažem ne mili mi se ni ovaj jedan). : )

Prijatelju, bezi ti dok je vreme, dok mozes da trchis...
Ili da trcis...hm...sta je ispravnije?
 
Ljudi su u vezama prvenstveno da ne bi bili sami, zatim dolazi seks i na kraju ljubav.

Npr, nađu se dvoje mladih, simpatičnih i jedrih, OK su jedno drugom, nisu zaljubljeni u druge ljude, stidljivi su i usamljeni. Ubrzo će se smuvati, posle par godina će to prerasti i u pravu ljubav koja će brzo prći, a onda će se otuđiti jedno od drugog. Jednog dana na poslu on će primetiti novu koleginicu koja će ga "oduvati" i eto uskoro razvoda.

Nazalost to je danas surova stvarnost...:(
 

Back
Top