Socijalni radnik

TheRedOne

Zainteresovan član
Poruka
292
Imam drugara koji me u poslednje vreme sve vise tretira kao svog socijalnog radnika zaduzenog da slusa njegova jadikovanja i porodicne probleme. Nije da je meni tesko, mogu da slusam, ali vremenom negativne emocije uticu lose i namene, pa posle svega niciji zivot nije savrsen.
Sta da radim?
Da li ga je mozda nesto kod mene ili u mom ponasanju navelo da pocne tako da se ponasa sa mnom, s obzirom da sam skoro siguran da to ne radi sa drugima. Ako jeste, sta??
 
xaxaxa minon....:hahaha:
@tema...pa nemoj da radis nista to je bas extra lepo se ispricate ti njemu on tebi svoje probleme.....mada je lepse kao sa mojim drustvom kad se prica o devojcicama:mrgreen:ali sta je tu je...;)
 
Imam drugara koji me u poslednje vreme sve vise tretira kao svog socijalnog radnika zaduzenog da slusa njegova jadikovanja i porodicne probleme. Nije da je meni tesko, mogu da slusam, ali vremenom negativne emocije uticu lose i namene, pa posle svega niciji zivot nije savrsen.
Sta da radim?
Da li ga je mozda nesto kod mene ili u mom ponasanju navelo da pocne tako da se ponasa sa mnom, s obzirom da sam skoro siguran da to ne radi sa drugima. Ako jeste, sta??

Verovatno drugi nemaju dovoljno strpljenja ili ga ne slusaju pazljivo, a ti da. E sad, ukoliko su njegovi problemi zaista veliki, pa iskuliraj malo, drug ti je!! Sigurno mu je lakse kada ti se izjada. Ako pak problemi nisu veliki, a on te gusi i crpi tvoju energiju (Uf, to mi je poznato!!), lepo mu reci ili malkice proredi vase susrete dok ga to ne prodje.
 
Imam drugara koji me u poslednje vreme sve vise tretira kao svog socijalnog radnika zaduzenog da slusa njegova jadikovanja i porodicne probleme. Nije da je meni tesko, mogu da slusam, ali vremenom negativne emocije uticu lose i namene, pa posle svega niciji zivot nije savrsen.
Sta da radim?
Da li ga je mozda nesto kod mene ili u mom ponasanju navelo da pocne tako da se ponasa sa mnom, s obzirom da sam skoro siguran da to ne radi sa drugima. Ako jeste, sta??

Imam veoma slican problem,i moj savet ti je da pokusas da razgovaras s njim i da mu kazes da i ti imas svoje probleme.A ostali sigurno nece ni da ga saslusaju,pa se tebi zali...:confused:
 
brate samo nemoj misliti na to...tako se i meni po 15 drugova izjada pa na kraju samo ne mislim na to i potpuno zaboravim...ili kad ti on prica ti se potpuno iskljuci i misli na nesto drugo a nemoj ga slusati...to je meni uspelo....
 
E blago tebi,meni nikako ne uspeva...a i kako da se iskljucim kad me na kraju ta osoba pita za savet,a ja je nisam ni slusala...

ja samo mislim npr na osobu koja mi se svidja ili nesto sl....a kad me pita za savet ja samo kazem moze l da ponovi zadnje sto je rekao a ne sve....i onda ako mi ne kaze sve pa ne znam sta da kazem ja kazem kao "pa ne znam uradi sta hoces" kakvo god bilo pitanje....
e da znate vi koliko ja tajni od drugova cuvam i imam zelju nekome da kazem ali necu da ispadnem *****....;)
jb.g trpite malo...valjda mozete....:mrgreen:;)
 
Imam drugara koji me u poslednje vreme sve vise tretira kao svog socijalnog radnika zaduzenog da slusa njegova jadikovanja i porodicne probleme. Nije da je meni tesko, mogu da slusam, ali vremenom negativne emocije uticu lose i namene, pa posle svega niciji zivot nije savrsen.
Sta da radim?
Da li ga je mozda nesto kod mene ili u mom ponasanju navelo da pocne tako da se ponasa sa mnom, s obzirom da sam skoro siguran da to ne radi sa drugima. Ako jeste, sta??

jeste, i sad se ti nama zalis i prenosis tu negativnu energiju! sta mi sad da radimo sa njom??:dash:
 
ja samo mislim npr na osobu koja mi se svidja ili nesto sl....a kad me pita za savet ja samo kazem moze l da ponovi zadnje sto je rekao a ne sve....i onda ako mi ne kaze sve pa ne znam sta da kazem ja kazem kao "pa ne znam uradi sta hoces" kakvo god bilo pitanje....
e da znate vi koliko ja tajni od drugova cuvam i imam zelju nekome da kazem ali necu da ispadnem *****....;)
jb.g trpite malo...valjda mozete....:mrgreen:;)

Ma necu da trpim ...briga me,imam svoje probleme,a i necu da slusas kako mi se ta osoba svaki dan zali zbog jednih te istih stvari(koje i nisu tako bitne)...:roll:
 
Ma necu da trpim ...briga me,imam svoje probleme,a i necu da slusas kako mi se ta osoba svaki dan zali zbog jednih te istih stvari(koje i nisu tako bitne)...:roll:

e to mene nervira kad mi se po 100x zali zbog jedne stvari..ja onda lepo kazem da me ne smara vise i ako hoce da smara neka makar smisli nesto novo...:lol:
oni misle kako samo oni imaju problema i da posto smo im mi drugovi mi cemo sve da resimo...e pa ne moze bre....:mrgreen:
od sad se ja svima redom zalim....:mrgreen:
 
e to mene nervira kad mi se po 100x zali zbog jedne stvari..ja onda lepo kazem da me ne smara vise i ako hoce da smara neka makar smisli nesto novo...:lol:
oni misle kako samo oni imaju problema i da posto smo im mi drugovi mi cemo sve da resimo...e pa ne moze bre....:mrgreen:
od sad se ja svima redom zalim....:mrgreen:

Onda cu i ja da pocnem da se zalim svima redom,a pogotovu toj drugarici,pa da vidim kako ce da reaguje :mrgreen:
 
Imam drugara koji me u poslednje vreme sve vise tretira kao svog socijalnog radnika zaduzenog da slusa njegova jadikovanja i porodicne probleme. Nije da je meni tesko, mogu da slusam, ali vremenom negativne emocije uticu lose i namene, pa posle svega niciji zivot nije savrsen.
Sta da radim?
Da li ga je mozda nesto kod mene ili u mom ponasanju navelo da pocne tako da se ponasa sa mnom, s obzirom da sam skoro siguran da to ne radi sa drugima. Ako jeste, sta??

Reci mu da te previše gnjavi,i da je vreme da o'ladi.Kad sledeći put počne o tome da priča,pokušaj da promeniš temu.
 
Reci mu da prestane vise da prica o tome i da preduzme nesto, da nista nece resiti zaleci se kao neki starac. Ok je da ti isprica ali to je sve, a ne stalno da te maltretira. Ako se bude naljutio reci mu caaooo:bye:!
 

Back
Top