Hrvati loši gubitnici

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DraGo70

Iskusan
Poruka
6.561
Vesti dana - subota, 21. jun 2008. 02:19


Hrvati loši gubitnici
Tanjug - Pre sat i 19 minuta

BEČ - Policija u Beču večeras ima pune ruke posla, pre svega u 16. okrugu, u kojem je više hiljada Hrvata i Turaka, odvojeno samo par ulica, pratilo cetvrtfinalni susret u austrijskom glavnom gradu između nacionalnih selekcija dve zemlje na Evropskom prvenstvu u fudbalu.

Odmah po završetku utakmice razočarani hrvatski navijači krenuli su do mesta na kojem su se okupili turski navijači i počeli da bacaju flaše i pritehnička sredstva u pravcu policije koja je ih je sprečila da se približe rivalima koji su slavili pobedu.

Posle 90 minuta utakmica je završena bez golova, dok su u produžeci okončani sa 1:1.

U izvođenju penala Turska je bila bolja sa 3:1.

Hrvatski navijači bacali su, takođe, flaše i na prozore stanova na kojima su bile okačene turske zastave.

Policija je i pre početka utakmice morala da spreči tuču više grupa navijača.

Saopšteno je da su 23 lica privremeno lišena slobode.

Među uhapšenim licima navodno je bilo i članova navijača "Dinama" iz Zagreba tzv. "Bed blu bojsa".

Turski navijači, su senzacionalne pobede njihove reprezentacije, slavili su širom Beča.

Mnogi su svoju radost ispoljili vozeći se automobilima sa turskim zastavama kroz grad.

Bečlije su sa trotoara pozdravili ovo slavlje aplauzom.



Toliko o moralnim veličinama koje su nam prethodnih dana držali lekcije na ovom forumu...
 
Ко губи има право да се љути... Шалу на страну нисам срећан што су победили Турци, али начин на који су Хрвати изгубили ме је одушевио! :D
 
kod nas su javili da je incidenata bilo i pre meca. ali nakon meca gledao sam izvestaj sa HRT-a, svi priznaju turcima da su igrali dobro, sudiji da je odradio profesionalno posao, jedino sto su rekli je da su turci imali vise srece od hrvata i zato oni odlaze u polufinale a hrvati kuci.
 
Tako mi je svejedno bilo ko ce pobediti. Ta komsijska podrska nije postojala. Video sam Hrtvatsku kao i sve druge repke na prvenstvu. Jedino sam im zavideo sto su oni uopste tamo i sto ljudi u Hrvatskoj mogu da uzivaju u utakmicve njihove reprezentacije.

A sto se tice incidenata, uvek ruzan prizor...
 
Bilo je frke i u centru. Vratio sam se pre pola sata. Turci slave sasvim normalno i bučno, kao i obično.
Većina Hrvata kulira stvari, ali naravno ima budala. Na Stephansplatz-u (samom centru Beča) je jedna grupica spalila tursku zastavu.
Mom drugu Aliju se to nimalo nije svidelo :lol:
 
Bilo je frke i u centru. Vratio sam se pre pola sata. Turci slave sasvim normalno i bučno, kao i obično.
Većina Hrvata kulira stvari, ali naravno ima budala. Na Stephansplatz-u (samom centru Beča) je jedna grupica spalila tursku zastavu.
Mom drugu Aliju se to nimalo nije svidelo :lol:
Možda bi se Aliju više dopalo da umjesto zastave ujaci njega bače na vatricu!!!
 
rotf.gif
 
nije mi jasna poenta otvaranja ovolikih tema o hrvatima,vec danima...mislim ovo sve vise pocinje da podseca na hrvatske forume gde se svako malo otvori tema o srbima bez nekog posebnog razloga :eek:

Draga supermoderatorko !

Kao prvo čestitam na unapređenju.
Kao drugo, pošto se ovo odnosilo na mene, evo i objašnjenja.
U proteklim danima smo imali veoma živu i raznovrsnu debatu sa "braćom" Hrvatima i nekim "sestrama" Hrvaticama koji su se trudili iz petnih žila (pored osporavanja žrtava Jasenovca i sličnih poduhvata) da nas (građane Srbije - da baš ne kažem Srbe) proglase nekulturnim divljacima, zaostalim i primitivnim komšijama koji su eto bili 5 vekova pod Turcima i sl., dok su oni (Hrvati) bili pod AU monarhijom. To je podrazumevalo (po njima) visok stepen kulture, "naobrazbe", visok IQ (da bilo je i takvih izjava) i naravno daleko veće moralne kvalitete od nas zaostalih "Bizantinaca", "Bugara", "Turaka" i sl.

Dakle, poenta ove teme je da vidimo (iz realnih izvora) da li je baš tako...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top