DOBAR STAMPAC

  • Začetnik teme mali miloica
  • Datum pokretanja
M

mali miloica

Gost
:D DA LI NEKO ZNA KOJI STAMPAC DA KUPIM?
UPRAVO SAM UNISTIO HP 3325 I SUTRA MORAM DA IMAM DRUGI PLJUCKAVAC, ALI KOJI NE BI BIO ISTO SRANJE KAO OVAJ.A I DA MU CENA BUDE PRISTUPACNA.
 
mali miloica:
:D DA LI NEKO ZNA KOJI STAMPAC DA KUPIM?
UPRAVO SAM UNISTIO HP 3325 I SUTRA MORAM DA IMAM DRUGI PLJUCKAVAC, ALI KOJI NE BI BIO ISTO * KAO OVAJ.A I DA MU CENA BUDE PRISTUPACNA.

Ne znam koliko stranica stampas dnevno i za sta ti treba stampac, ali moj savet je da se manes tih pljukavaca jer su zesce sra*nje.

Imam jedan Lexmark koji sam dobio iz Austrije i ako ne stampam par dana s njim mora obavezno mu zakuca neka boja i posle popiz*dim dok ponovo ne procepi.

Moj predlog je da uzmes matricni stampac, mnogo su dobri, a stampanje je veoma jeftino, ako ti bas boja nesto znaci skupi novaca za Color Laser i resi probleme, taj te nece sigurno zajeb*avati mada on i kosta.

Pljukavac ne znam kome bih preporucio, istina je da su najjeftiniji, ali samo punjenje kosta skoro kao i sam stampac. Ako neko vreme ne stampac s njim zakuca boja...stvarno su najgori.

Ako vec ostajes pri INKJet stampacima uzmi neki HP, mislim da su oni trenutno najbolji koji se mogu naci na nasem trzistu
 
Кулиража:
mali miloica:
:D DA LI NEKO ZNA KOJI STAMPAC DA KUPIM?
UPRAVO SAM UNISTIO HP 3325 I SUTRA MORAM DA IMAM DRUGI PLJUCKAVAC, ALI KOJI NE BI BIO ISTO * KAO OVAJ.A I DA MU CENA BUDE PRISTUPACNA.

Ne znam koliko stranica stampas dnevno i za sta ti treba stampac, ali moj savet je da se manes tih pljukavaca jer su zesce sra*nje.

Imam jedan Lexmark koji sam dobio iz Austrije i ako ne stampam par dana s njim mora obavezno mu zakuca neka boja i posle popiz*dim dok ponovo ne procepi.

Moj predlog je da uzmes matricni stampac, mnogo su dobri, a stampanje je veoma jeftino, ako ti bas boja nesto znaci skupi novaca za Color Laser i resi probleme, taj te nece sigurno zajeb*avati mada on i kosta.

Pljukavac ne znam kome bih preporucio, istina je da su najjeftiniji, ali samo punjenje kosta skoro kao i sam stampac. Ako neko vreme ne stampac s njim zakuca boja...stvarno su najgori.

Ako vec ostajes pri INKJet stampacima uzmi neki HP, mislim da su oni trenutno najbolji koji se mogu naci na nasem trzistu
OK pretpostavimo da mu je boja vazna! Ista mu ti onda preporucujes?? da kupi laserski u boji??? Pa nisi se ovde bas umarao od razmisljanja! Koliko ja znam najjeftiniji laser u boji je 600 evra :lol:
 
sonne:
Кулиража:
mali miloica:
:D DA LI NEKO ZNA KOJI STAMPAC DA KUPIM?
UPRAVO SAM UNISTIO HP 3325 I SUTRA MORAM DA IMAM DRUGI PLJUCKAVAC, ALI KOJI NE BI BIO ISTO * KAO OVAJ.A I DA MU CENA BUDE PRISTUPACNA.

Ne znam koliko stranica stampas dnevno i za sta ti treba stampac, ali moj savet je da se manes tih pljukavaca jer su zesce sra*nje.

Imam jedan Lexmark koji sam dobio iz Austrije i ako ne stampam par dana s njim mora obavezno mu zakuca neka boja i posle popiz*dim dok ponovo ne procepi.

Moj predlog je da uzmes matricni stampac, mnogo su dobri, a stampanje je veoma jeftino, ako ti bas boja nesto znaci skupi novaca za Color Laser i resi probleme, taj te nece sigurno zajeb*avati mada on i kosta.

Pljukavac ne znam kome bih preporucio, istina je da su najjeftiniji, ali samo punjenje kosta skoro kao i sam stampac. Ako neko vreme ne stampac s njim zakuca boja...stvarno su najgori.

Ako vec ostajes pri INKJet stampacima uzmi neki HP, mislim da su oni trenutno najbolji koji se mogu naci na nasem trzistu
OK pretpostavimo da mu je boja vazna! Ista mu ti onda preporucujes?? da kupi laserski u boji??? Pa nisi se ovde bas umarao od razmisljanja! Koliko ja znam najjeftiniji laser u boji je 600 evra :lol:

Nov Color Laser je oko 500-600 evra, ali te bar ne boli glava posle 100-150 odstampanih stranica i kada ga jednom namestis da radi ne moras nista dirati godinu-dve dana.

Dok kod INKJet sr*anja moras bar u dva dana jednu stranu odstampati na kojoj ce biti zastupljene sve 4 boje.
 
Hmmm...
Shvatila sam to sa laserom, ali sam znala i bez ove pomoci. No, posto i meni treba stampac iskljucivo za kucnu upotrebu, a nemam 500 evra (niti bi mi se ta investicija u dogledno vreme isplatila), zanimaju me iskustva i ko sta preporucuje od "pljuckavaca" ? Recimo da to ne mora biti onaj najjeftiniji (uz put i pitanje: U cemu je kod njih razlika?), ali ne bih bas da ni dam puno para (vise od onoga sto je optimalno), niti da posebno izrabljujem pomenutu spravu, pa bih bila zahvalna onima koji iznesu svoje misljenje...
 

Back
Top