Tursko more

Letovalista kao Marmaris, Kusadasi i sl vise odgovaraju mladjima koji ceznu za dobrim provodom.
Bila sam dva puta u Turskoj, more kao more... nekad prljavo nekad cisto... Gradske plaze treba izbegavati ali zato postoji bezbroj okolnih koje su kao iz snova.
Voda - more... ne znam zasto ne bi odgovaralo deci... Osim sto je drugacija klima i iako duva vetar, Sunce je daleko jace i stoga, treba malisane sklanjati sa istog. Normalno!
 
Mi idemo u Alanju, klinac ima dve godine, i imao je laringitis, bronhitis, spazam...mom muzu je neko rekao kao da nikako ne treba da idemo u Tursku, pa zbog toga pitam.
 
Ko "neko"? Da li ste dete vodili pedijatru, decijem pulmologu? Da li je stanje deteta kontrolisano? I da li je taj "neko" lekar koji leci dete? Ukoliko nije - nemate razloga da se obazirete na to sto Vam neko kaze, relevatno je jediho misljenje decijeg lekara koji Vase dete leci i poznaje njegovo stanje. Ako od doktora nemate zabranu (a ne vidim ni jedan razlog zasto bi ste je imali), nema razloga za strah.
 
Poslednja izmena:

Back
Top