Kraljica nad kraljicama - Ceca Raznatovic

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
izuzetna pevachica,jako obrazovana ( srednja poljoprivredna shkola-odsek stocharstvo, tako neshto )..........

Slusaj ti napaljena tinejdzerko, Ceca je Ceca, sa skolom ili bez, neko ima i doktorat pa ne moze ni da se zaposli a ni da nadje sebe u ovom svetu
zato tvoje fazone izbacuj u skolici u cosku
A sto se tice celulita, sve se to pegla, CECA KRALJICA
 
Slusaj ti napaljena tinejdzerko, Ceca je Ceca, sa skolom ili bez, neko ima i doktorat pa ne moze ni da se zaposli a ni da nadje sebe u ovom svetu
zato tvoje fazone izbacuj u skolici u cosku
A sto se tice celulita, sve se to pegla, CECA KRALJICA
Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuh... Lutka od silikona.. 40kg celulita, 20kg silikona... Eto ti... I da, dubokoumni tekstovi: "Moje suze padaju na gore":mrgreen:
Ceco, volimo te:heart:
 
Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuh... Lutka od silikona.. 40kg celulita, 20kg silikona... Eto ti... I da, dubokoumni tekstovi: "Moje suze padaju na gore":mrgreen:
Ceco, volimo te:heart:

Ma moze da ima i silikone i celulit, ali Ceca je Ceca, nema zivota bez Cece
CECO MI TE VOLIMO CECO MI TE VOLIMO CECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMO CECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMO :vatromet: :orkestar:

kolceuc9bj9.gif
 
Ma moze da ima i silikone i celulit, ali Ceca je Ceca, nema zivota bez Cece
CECO MI TE VOLIMO CECO MI TE VOLIMO CECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMO CECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMOCECO MI TE VOLIMO :vatromet: :orkestar:

kolceuc9bj9.gif
Impresivno.:klap:
 
izvini al jes ti normalan bas si debilcina ...sta lupetas sta nema srbiej bez ceca mislim da bi bilo bojle da nema njee i nemoj tu da shers nema pojma da peva,da joj inje bilo muza ono bi bila nista kakava je pre bila ruzna,sada napumpana i gorzna je....











Ajde ne *****j, Ceca je Ceca bez muza ili sa, ti vancago sta trazis na ovoj temi kada ne znas ko je Ceca
Ceca kraljica
Ceca legenda Ceca je ceo svet
Ceco ruzico malena meduzico
 
Ceca je ceo svet, Ceca je fantazija, da nije Cece ne bi bilo ni Srbije
Ljudi sta mislite postoji li na svetu bolja pevacica???

O ja nemam reči na ovo....Ana Kokić, Goga Sekulić, neka Tanja....Ljudi moji u šta pretvarate ovaj forum..al' ae pošteno da iznesem svoje mišljenje..Odvranta krava, Arkanova žena, voli mafiju, pesme bez imalo smisla....sve u svemu jadno, a još jadnije je to što žena stvarno ima svoje obožavaoce...Gde ode ovaj svet, strašno??Ovo je podforum Muzika, tako da bi bilo lepo da o muzici i pišete....Ceca je ceo svet??E jadan je taj vaš svet, da nije Cece i Ceci naravno da ne bi bilo Srbiji, bilo bi Jugoslavije...Naravno da postoji, ali ja nemam snage da ovako nešto komentarišem više....
 
Ovaj Pendo nije sasvim cist,otvorio je temu i u svakom postu ponavlja jedno isto bez ikakve argumentacije.
Sad cu ja da otvorim temu saban saulic najbolji je kralj je i kad me pitate zasto ja cu da kazem zato sto je najbolji i zato sto je kralj.
Pendo koliko imas godina?

Malo potkrepi svoje tvrdnje argumentima,ali vidim da je prosto prosirena recenica za tebe kao sto je za NASU postizanje brzine svetlosti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top