Program za menjanje IP adrese

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

unisoft

Zainteresovan član
Poruka
143
E ovako stoje stvari.Potreban mi je neki program koji kada skine neki fajl sa neta promeni IP adresu ili ( JA VEC IMAM PROGRAM ZA PROMENU IP ADRESE ali samo njega i kada hocu da promenim IP adresu na ja samo kliknem na IKONU od tog programa i on mi to lepo odradi ) da ja njemu dam lokaciju iz koje ce on pokrenuti program za promenu IP adrese poslen skidanja fajla sa neta.

ovo vas pitam zbog Rapidshara:


Imam program koji se zove UNIVERSAL SHARE DOWNLOADER koji kada mu se prekopira neki link ( rapidshare) on lepo izbaci da se upisu ona slova i to je to , e sada ja moram manuelno da pokrenem program po imenom IPchanger da mi promeni IP adresu pa da u 1 programu kliknem na START radi skidanja drugog linka sa rapidshare.
 
Poslednja izmena:
Him,cudno jos mi nije niko odgovorio na moje postavljeno pitanje.Znam ja za to sa .bat fajlom ali to nije ono sto meni treba.


Ja imam odlican program za tu namenu ali on ne menja IP adresu , vec imam 2 program koji za to sluzi.


E sada meni treba program koji kada moj prvi program skine neki fajl sa rapida da on to prepozna , pa posto prepozna da aktivira moj drugi program.Prvi program stalno radi dok taj drugi program aktivira svaki put po zavrsenom skidanju.
 
e pa brate kakav si ti covek pogledao sam one teme,skinu sve one fajlove sa rapida ali i ja sam imao USD ali nisam znao da ovo sto meni treba moze i u njemu.


Cim sam video tvoj odgovor odmah sam pogledao one linkove.


e sad malo razmisli - nema ljutnje
 
Razmislio...prelistao temu,nasao tvog klona,banovao,tebi dao poen...Nema ljutnje naravno ;)

Buraz nema ljutnje.Ja se pridrzavam pravila koliko mogu - ( nisam ih citao ) mislim na sto manje saranja , mala i velika slova.

A to za pojene nemam pojma a i da si me banovao hi jaka stvar otvorim novi nalog i caos . :mrgreen:

A koji klon ako se moze znate.Pa otvorio sam novi nalog cinimi se bas zbog tebe kada smo se raspravljali oko kartica i meni puko film i ja ti je*** sve po s** ( izvinjavam se ako gresim ) ti mene lepo kaznio i ja iskusno otvorio novi nalog.Samo mi username drugaciji a ostalo mi je sve isto.Pa ako mislis na taj klon,mogao sam ja da lupim neke druge podatke ime , prezime , adresa ... pa onda ne bi postojalo nacina da nadjes da li imam vise accounta.

A e-mail adresa imam 10 + 3 na gmail + 3 na yahoo .A i to ne prestavlja ogranicenje jer danas ko ima net moze gde hoce da otvori besplatan e-mail nalog - to valjda znas,
 
Ovako,sa tobom ranije nisam imao posla.To si ti nesto pogresio...Klon nalog ti je banovan zato sto je klon i to je to.

Ako imas neke primedbe,obrati se na adekvatnoj temi ili preko pp meni ili nekom drugom moderatoru. Nemoj da ides u off i da spamujes temu koja nije predvidjena za ovakve diskusije.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top