KARMINI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
51.038
Bile su cipelice, nakit, lakovi za nokte... A zašto ne ruževi za usne, tj. karmini?
Ne videh tu temu, pa ako sam je previdela, molim Gazdaricu da ovu briše.
Dakle: da li i koje karmine koristite?
Bilo bi uputno da 'okačite' i neku sličku iz kataloga (ili svoju).
 
Da, to je ta boja koju i ja volim vidjeti na usnama. Ni sam ne znam kojim imenom da definisem tu boju... Nije crvena, ljubicasta... huh, imala je jedan lak za nokte jako jako slican i pisao je naziv bas te boje. :(

ps
slika u profilu je bas dobra.
 
volim
kisskiss od guerlain,kad su karmini u pitanju jer ne suse usne,boja ostaje i lepo mi je pakovanje
2dlkvuo.jpg

dior addict high shine kad zelim blazu sminku,jer daju lep sjaj i nisu too much
2dazv2f.jpg

i sjajeve dior jer volim sjajeve a dior najbolje radi sve sto je sljokicasto
33fgt2p.jpg

karmine ne volim jeftine,vidi se razlika
 
Da, ali te boje su mi omiljene. Malo su intenzivnije...


joj, steta moram da idem za 3 minuta:(

Prošlo je 8 minuta a ti si još tu, svetli ti lampica. Ma ne možeš ti bez nas, još malo pa će gospođa Čizmić postati ljubomorna. :lol:

Tema:uglavnom izbegavam ali preferiram cruelty-free varijante, trenutno je u opticaju Avon, mrzi me da objašnjavam. Negde sam postovala fotku od pre dve godine i neću da menjam, zadovoljna sam.
 
Zdravo drage devojke, tako ste mi slatke sa tim vašim šarenim karminima, tako nekako napućene, zavodljive, senzualne, neodoljive ... nego, što ne biste stavljale sve te vaše raznobojne karmine na svoja ustašća, pa lepo "škljoc!", pa nama ovde na uvid. Ima da bude gledanjac-uživanjac. Hajde, Hani dušo, za tebe sam siguran da možeš svom frendu Koji da ispuniš ovu željicu. Pa Mirkica Š. :) A hoćeš li i ti, Borče, šećeru?
 
ne koristim karmine ponekad samo neke neutralne sjajeve mada me i oni nerviraju jer mi se ulepi kosa u njih obavezno :roll:

inace volim jako da vidim na nekome izuzetno tamne boje,a najvise onu nijansu trule visnje...takve iste lakove volim...

medjutim sa tim tamnim bojama izgledam ko bilde tako da i ne pokusavam...uopste karmini mi ne stoje...a i nemam jasno definisanu liniju usne i onda izgleda ko da sam razmazana :)
 
Evo ovako nesto
0307loreal.jpg
U glavnom su tamnije boje

Drugi i treci s leva na desno su ko da sam ih ja bojila!
Odlican ukus, cizmo!!!

Inace, ja koristim Maybeline 420-Coral sunrize (mrzi me da trazim sliku, isti je ko ova cizmina 2)... Posto sam ridja, te koralno-narandzaste nijanse su mi najnaj.

Ne volim sjajeve.Izgledaju kao da si jeo nesto masno a ne kao sminka. Alo zato karmini, jos intenzivne boje cine cuda za lice.;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top