Do kraja nedelje nova Vlada

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

drbob

Iskusan
Poruka
6.294
Iz vrha SPS-a je potvrđeno da će do kraja nedelje biti formirana nova Vlada SRS-DSS-NS-SPS-PUPS-JS.Visoki funkcioner stranke,koji je želeo da ostane anoniman,je izjavio za jednu lokalnu TV kuću da će Vlada biti formirana,ali ne sa DS-om.
"Mi bi smo izvršili političko samoubistvo kada bi smo ušli u koaliciju sa onima koji su prodali Slobodana Miloševića.Naši članovi nam nikada to ne bi oprostili."
 
A,B 92 je ''sveto pismo'',nemoj da si smesan

Medjutim,meni je ovo interesantnije:lol::lol::lol:

Naime, LDP je najavio da će podržati koaliciju liste Za evropsku Srbiju i koalicije okupljene oko SPS-a "za formiranje evropske vlade". To ukupno čini 142 poslanika

''Taj stari,dobri SPS'':whistling:

Nisi dobro sakpirao....LDP ce da podrzava zakone glasanjem u parlamentu koji imaju veze sa priblizavanjem Srbije EU, a nece sedeti u vladi...
 
Nisi dobro sakpirao....LDP ce da podrzava zakone glasanjem u parlamentu koji imaju veze sa priblizavanjem Srbije EU, a nece sedeti u vladi...

Toga nema navedeno u ovom tekstu sa B92 koji si linkovao

Ima samo ovo

Ova vlada imala bi podršku 102 poslanika liste Za evropsku Srbiju-Boris Tadić, 20 poslanika koalicije SPS-PUPS-Jedinstvena Srbija, sedam poslanika stanaka manjina, ali i 13 poslanika LDP-a.

Kazem je ''stari,dobri SPS''.Progutacete vi jos mnogo vise od one oslobadjajuce presude M.Milosevicu:mrgreen::whistling:
 
LDP od 12 maja prica da ce davati podrsku u parlamentu za pro EU zakone, tako da to nije nista novo....
A sta god da progutamo, bolje ce da legne uz pivo nego Kostunica dr Vojislav i njegove anal-lize....:cool:

drbob-e
Ne primaj se zivota ti, to je zavrsena stvar....DS i SPS je nova vlada....
 
Iz vrha SPS-a je potvrđeno da će do kraja nedelje biti formirana nova Vlada SRS-DSS-NS-SPS-PUPS-JS.Visoki funkcioner stranke,koji je želeo da ostane anoniman,je izjavio za jednu lokalnu TV kuću da će Vlada biti formirana,ali ne sa DS-om.
"Mi bi smo izvršili političko samoubistvo kada bi smo ušli u koaliciju sa onima koji su prodali Slobodana Miloševića.Naši članovi nam nikada to ne bi oprostili."

Može link?
 
Iz vrha SPS-a je potvrđeno da će do kraja nedelje biti formirana nova Vlada SRS-DSS-NS-SPS-PUPS-JS.Visoki funkcioner stranke,koji je želeo da ostane anoniman,je izjavio za jednu lokalnu TV kuću da će Vlada biti formirana,ali ne sa DS-om.
"Mi bi smo izvršili političko samoubistvo kada bi smo ušli u koaliciju sa onima koji su prodali Slobodana Miloševića.Naši članovi nam nikada to ne bi oprostili."
javio vrabac? :eek:

daj link ili zatvaramo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top