Priznati PORAZ...

krompir 2.1.

Legenda
Banovan
Poruka
51.826
pade mi na pamet od vajnih ovih ebaca ovde.
koliko ste puta (forumasice/iforumasi) doziveli poraz u smislu da ste u nekoj prici sa nekim ali tu je i treca osoba koja srecu kvari i vi jednostavno niste izbor?
novi kompleksi ili dignute glave napred....

mozda je i bila tema, ako jeste ne katanac nego beton :D
 
mannibals retardu mali nepismeni jel ti to meni :)
posto nemam dete..a ni kucnog ljubimca..osim ako ne racunas ove mamleze na dve noge, koji su tako na istom nivou ;) ko ti...
vremena imam koliko mi dusa ista dva meseca za otpadanje..milina
 
izvini nisam u isti kos kao drugi ne radim namenski i am just pretend a za retard necemo da se vredjamo el da gospodjo ili djice posto krijes godine mora da si neka keeeeva ko pipi slikar lezbacha :lol:
shalu na stranu sad ;) nisam retard (vec tasta al mi se ne baca ima dobro teziste )nego necu da zabavljam kad se vama nego meni hoce i moze
ja mislim svojom glavom a drugo koliko si to starija od mene ili jsut volis da tepas ? :roll:mislim meni ne smeta meni su jedino klinke davale da sam stariji onako muzevniji al mene to ne impresionira s toga sam ovde da sebe podignem na max level . zensko si uvek ces pogreshno shvatiti u prirodi vam je to a kad znate koristite nije dzabe moj stari rekoa da zene nemaju mozga al nijedna zena to nije rekla ovde posteno i wonder why ...mozda nisam dovoljno pregledao mmoguce ali bezobrazluk ostaje! (nema twisted 1 od die beste smajli uki\nuse a trudnicki stomak je lepo za videti :D:D:D:D:D:D:D al bzvz je opet sta je tu lepo maslachak ;)
NE mislis valjda ozbiljno da sam ritard da ne znam sta radim da ne razlikujem kad lupis i ostanes ziva da to moze uvek da ti prodje moze al kod debila s kojima si bila sa mnom ne .

p.s. nisam ni mislio na tebe al tako se uzelo stoji sto si rekla zato i jesu ljubnavnice za nesto vise drndanje i malo paznje
 
nisam pridavaoo znacaju ia dmit mada imam trenutaka ..
verovatno hormoni tokom srednje i vise sam obracao paznju na struchne predmete samo konkretno a i to pih .imam drugachiji pogled na svet ali ne vredi kad zivis sa takvim ljudima jedino mozes da se promenis,ti sam ili da pobegnes negde ali po kojoj ceni ...i da kill yourself .
 
doziveli poraz u smislu da ste u nekoj prici sa nekim ali tu je i treca osoba koja srecu kvari i vi jednostavno niste izbor?
novi kompleksi ili dignute glave napred

bila u vezi nekoliko meseci, i tip pocne da muva neku drugu devojku meni iza ledja... nekako se to sazna, ja se povucem skroz oni ostanu neko vreme zajedno.
kako sam se osecala? povredjeno, nesigurno, prevareno... to su bile prve reakcije.
onda sam priznala sebi da njih dvoje mnogo vise odgovaraju jedno drugom po sistemu vrednosti, obrazovanju i stilu zivota nego ja tom tipu. i, sto je najvaznije, ta devojka je bila slatka fina i puna razumevanja i obozavanja za njega (mislim, dok su se muvali). ja nisam.

nacin na koji su oni raskinuli godinu dana kasnije - i scene i sumanute price oko toga su nesto najprimitivnije za sta sam cula u svom zivotu... pored toga spanske serije izgledaju kao film za decu.
iskreno, laknulo mi je sto sam imala izgovor da tog tipa izbacim iz zivota.
 

Back
Top