Vanredno stanje u Americi

Titus.

Ističe se
Banovan
Poruka
2.276
Masovne vojne vezbe i prelet crnih helikoptera nad Amerikom uznemirili su gradjane a nekima naneli i stetu u vidu narusavanja imovine. Sve je objasnjeno kao preventivni trening u cilju suzbijanja globalnog terorizma a prava pozadina operacije je uvodjenje vanrednog stanja i najverovatnije insceniranje jos jednog "teroristickog" napada, slicnom onom iz 2001-ve.

http://www.prisonplanet.com/articles/june2008/180608_a_helicopters.htm


P.S. Ja bih zamolio moderatora da otkljuca moju temu i spoji ovu sa istom jer nije bilo niti jednog razloga da je zakljucava. Stvar je vrlo ozbiljna i zasluzuje barem jedan topic na ovom forumu.

P.P.S. Meni su se mnogi smejali i pre 11. septembra 2001. Sada se, boga mi ne smeju uopste kad me vide i kad im prozborim koju na temu - naprotiv, veoma se uznemire i uozbilje i veoma pazljivo me slusaju....
 
Poslednja izmena:
Ne mislim da uvežbavaju reagovanje nakon nekog novog navodnog terorističkog napada, već smirivanje podivljalih američkih masa.

Američka ekonomija je pred totalnim kolapsom. Siromaštvo je sve veće. U potpunosti se urušava sistem na kome je počivalo američko društvo od ww2 na ovamo. Ljudi najednom ostaju bez imovine, a akcije im se pretvaraju u toalet papir.
Predviđa se da će nastupiti veća kriza nego 20-ih godina XX veka.
Ishod toga će biti strašni neredi, pobune, pojava bezakonja i anarhije.

Za to se oni pripremaju, a ne za teroriste.
 
Ne mislim da uvežbavaju reagovanje nakon nekog novog navodnog terorističkog napada, već smirivanje podivljalih američkih masa.

Američka ekonomija je pred totalnim kolapsom. Siromaštvo je sve veće. U potpunosti se urušava sistem na kome je počivalo američko društvo od ww2 na ovamo. Ljudi najednom ostaju bez imovine, a akcije im se pretvaraju u toalet papir.
Predviđa se da će nastupiti veća kriza nego 20-ih godina XX veka.
Ishod toga će biti strašni neredi, pobune, pojava bezakonja i anarhije.

Za to se oni pripremaju, a ne za teroriste.


Naravno, sprema se unapred isplanirani krah ekonomskog sistema i devastacija srednje klase, o tome sam otvorio temu svojevremeno, ali ima indicija da ce organizovati jod jedan napad da bi imali opravdanje za napad na Iran. Vanredno stanje ce biti uvedeno i iz razloga koje si ti naveo, sa tim se slazem.
 
Koja je logika da se radi vojna vezba uochi izsceniranog teroristichkog napada?

A,koja je logika da su ovakve iste vezbe radjene neposredno pre 11/9.

A,koja je logika da sud ,odnosno drzava,brani svim silama,sluzbenika FBI,da nesto progovori o tome da je neko ocigledno bio dobro obavesten o buducim ''teroristickim'' napadima.

Kazem ja,mora da je ponovo neka ''teorija zavere'':roll::dash:
 

Back
Top