Tehnicka skola u Valjevu "Za ili protiv"

Gimnazija,Ekonomska,SADA I TEHNICKA,e jos nam fale Poljoprivredna i Medicinska i komplet smo.
NAJjaca skola na svetu,inace to ja najveca gomila ludaka i propalica na jednom mestu,a pritom su svi slobodni,profesori su najveci manijaci,izuzetak Valentina Terzic.

Zavrsio sam jebenu godinu....konacno!! Dobrinka je ispala carica svaka joj cast!! Citajte samo ovo kaze ona meni dobar si ti decko i osoba,miran si kod mene bices ti nesto u zivotu i da mi dvojku!!:D
 
Ja znam nekoliko likova iz tehnicke koji su isto ok. Mana tu tehnickoj je sto ti na 30 decaka dodje 1 devojcica(i to obicno ili preniska ili pevisoka ili krupnija od vecine decaka pa niko ne sme da joj se obrati ili neka sektasica, sve ostalo je suvisno...)

Sta to *****s? Ocigledno nisi bila u tehn nikad i nemas pojma koliko ima devojcica , samo nagadjas. Svake god ima ih sve vise. NA 30 decaka ide 5-10 devojcica (mislim na 4. stepen). I nisu sve gaborke i nenormalne kako ti to zamisljas u svojoj glavi. :rtfm:
 
Gimnazija,Ekonomska,SADA I TEHNICKA,e jos nam fale Poljoprivredna i Medicinska i komplet smo.
NAJjaca skola na svetu,inace to ja najveca gomila ludaka i propalica na jednom mestu,a pritom su svi slobodni,profesori su najveci manijaci,izuzetak Valentina Terzic.

A Per Ilic?
A to je bre naj jaci profesor u tehnickoj.
A znate li da tehnicka vise nije texsas?
 

Back
Top