Policija se ponovo vraća SPS-u zahvaljujući Tadiću

**** policiju UDBA je najvaznija ,mada bice dobro ako ministar bude Dule Bajatovic on je "nas covek " dok u Dacica nemam nimalo poverenja ,
mada ko god da bude bice osvezenje posle crnogorske mafije Jocica&Bultovica&Nikotovica koja je upravlja nasim sluzbama bezbednosti u protekle 4 i kusur godina , jedino sto su haske optuzenike syebali ko beba zvecku za to im se treba odati priznanje kao i njihovom shefu Kostunici:D
 
Нико није толико волео СПС да би им препустио полицију или војску... Љубави између Тадића и Дачића нема краја.

Ономад је Тадија говорио да се нећемо враћати у деведесете и да ће чврсто томе стати на пут, а човек нам управо доводи деведесете у трећи миленијум у сред Европе...
 
Нико није толико волео СПС да би им препустио полицију или војску... Љубави између Тадића и Дачића нема краја.

Ономад је Тадија говорио да се нећемо враћати у деведесете и да ће чврсто томе стати на пут, а човек нам управо доводи деведесете у трећи миленијум у сред Европе...

Jos kad bi ti to nam objasnio kako se vracamo u devedesete...:think:
Mislis opet ce biti hiperinflacija, sankcije, ratovi, bombardovanje......?:dash:
 
Jos kad bi ti to nam objasnio kako se vracamo u devedesete...:think:
Mislis opet ce biti hiperinflacija, sankcije, ratovi, bombardovanje......?:dash:

Хајде ти мени сада у име Бориса Тадића објасни како су радикали били одговорни за пропаст током деведесетих када они нису вршили власт...
 
Хајде ти мени сада у име Бориса Тадића објасни како су радикали били одговорни за пропаст током деведесетих када они нису вршили власт...

Ako to tebi nije jasno onda ***....

Davali podrsku Milosevicu, sam on je zvao Seselja javno omiljenim opozicionarom, davali podrsku sps-ovoj manjinskoj vladi, ucestvovali u vladi, ucestvovali u kradjama izbora(Seselj-Milutinovic), blablablablab.......

Malo li je?:think:
 
Ako to tebi nije jasno onda ***....

Davali podrsku Milosevicu, sam on je zvao Seselja javno omiljenim opozicionarom, davali podrsku sps-ovoj manjinskoj vladi, ucestvovali u vladi, ucestvovali u kradjama izbora(Seselj-Milutinovic), blablablablab.......

Malo li je?:think:

Да!

Али немојте молим Вас порицати да је СПС бесконачно много пута гори од СРС-а.

Ипак, сва слава припада Слободану Милошевићу и његовом СПС-у.
 
Да!

Али немојте молим Вас порицати да је СПС бесконачно много пута гори од СРС-а.

Ипак, сва слава припада Слободану Милошевићу и његовом СПС-у.

Aha, al Sloba je umro....Glavni jastrebovi SPS-a nisu u SPS-u....Nista od devedesetih ***, proslo je to....I Ivica je skapirao....
 
Aha, al Sloba je umro....Glavni jastrebovi SPS-a nisu u SPS-u....Nista od devedesetih ***, proslo je to....I Ivica je skapirao....

Милутин Мркоњић јесте велики јастреб и његово гњездо је у седишту СПС-а.

Иначе, дивим ти се како спретно читаш Дачићеве ставове. Мене само занима ко ће бити председник парламента и да ли ћемо имати две Владе у исто време. Ој Србијо међу шљивама и то је код тебе могуће...

„Жив је Слобо, умро није све док има Срба и Србије“. :thumbdown:
 
Милутин Мркоњић јесте велики јастреб и његово гњездо је у седишту СПС-а.

Иначе, дивим ти се како спретно читаш Дачићеве ставове. Мене само занима ко ће бити председник парламента и да ли ћемо имати две Владе у исто време.

Mrkonjica pogresno kapiras....On je za DS i Eu opciju....:whistling:
A zasto bi imali 2 vlade? Mislis kao dss i srs vlada u senci ili nesto slicno?:mrgreen:

I nemoj slusati samo Dacica, slusaj npr sta kaze Slavica, ili danas Obradovic(koji je inace za dss i srs opciju) kako menja stavove.....:whistling:
 

Back
Top