Fenseraj u Valjevu!

Dr.Martens

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.718
Da li da i dalje trpimo fenseraj u gradu?
Ljudi moji pa ovo nije normalno... Kako da se izborim sa kiklopima nazvanim jednostavnim i vrlo prikladnim imenom "fenseraj"????????
Kako da ne primetis sve te silne likove u roza majicama,zelenim farkama i cizmicama na petu sa sjajnim cirkonima??????
Covece kako da im dokazemo da ima nesto bolje za oblacenje od fenserskih krpica u duginim bojama?
Pomagajte ljudi koliko mozete..Ako sretnete neke osobe opisane na sl. nacin,vrsite hitni opis na forumu..tako cemo im se jos vise nasmejati i pokusati da prihvatimo da nisu normalni.. :super:
 
TI mali pedercici nisu zasluzili da ih opisujem ili cak da im se smejem,najjednostavnija stvar kada sretnete nekog od "opisanih" pridjite im i udarajte ih dok vas neko od prolaznika ili policije ne odvuku od istog,ubite ih od batina za buduce generacije,u ime nasih oceva i dedova koji su se skladno oblacili(vunene carape,gunj,sajkaca,debele caksire i sl.),u ime nas malo muzevnih muskaraca(dlakavih,koji ispijaju pivo u parku i mrze sve koji misle da je to lose),samo ih ubite
 
Slazem se sa hiljadu_zasto... To je stvar ukusa... Ne treba gledati shta ko nosi... A ako ti je vec zapelo da iznesesh svoje mishljenje, nadji neki zin gde pishu tvoji istomishljenici, pa budi kolumnista... Tako sam ja reshila problem. :D
 
Da li da i dalje trpimo fenseraj u gradu?
Ljudi moji pa ovo nije normalno... Kako da se izborim sa kiklopima nazvanim jednostavnim i vrlo prikladnim imenom "fenseraj"????????
Kako da ne primetis sve te silne likove u roza majicama,zelenim farkama i cizmicama na petu sa sjajnim cirkonima??????
Covece kako da im dokazemo da ima nesto bolje za oblacenje od fenserskih krpica u duginim bojama?
Pomagajte ljudi koliko mozete..Ako sretnete neke osobe opisane na sl. nacin,vrsite hitni opis na forumu..tako cemo im se jos vise nasmejati i pokusati da prihvatimo da nisu normalni.. :super:

Ma daj bre sto te to pogadja ti ako si normalan neces sigurno uzeti takvu za ribu vec neki papan iz babajica i joseve - do duse Valjevo ih je puno al cuti uzivaj gledaj svoj zivot i budi pametan pa sutr normalno vaspitaj svoju porodicu a za njih te bas zabole K - Shvati da je za taj tip ljudi dusevna hrana da se prica o njima pa makar i negativno
 
Da li da i dalje trpimo fenseraj u gradu?
Ljudi moji pa ovo nije normalno... Kako da se izborim sa kiklopima nazvanim jednostavnim i vrlo prikladnim imenom "fenseraj"????????
Kako da ne primetis sve te silne likove u roza majicama,zelenim farkama i cizmicama na petu sa sjajnim cirkonima??????
Covece kako da im dokazemo da ima nesto bolje za oblacenje od fenserskih krpica u duginim bojama?
Pomagajte ljudi koliko mozete..Ako sretnete neke osobe opisane na sl. nacin,vrsite hitni opis na forumu..tako cemo im se jos vise nasmejati i pokusati da prihvatimo da nisu normalni.. :super:

Ubiti,osakatiti!!
 
Njihova stvar. A ti ispadaš toliko jaaadan... :roll:

Ae vishe dosta sa ovim glupostima, shta vas briga shta ko nosi... Da niste mozhda ljubomorni... Ja iskreno ne volim roze boju, ali to je sve stvar ukusa... I prekinite vishe sa glupim izjavama tipa ubiti, osakatiti...

Kao sto vec rekoh to je sala e sad sto ste vi bolesni,coravi i necete da citate sve to je vasa stvar ubuduce procitajte ceo razgovor pa onda stavi komentar;)!!
 
Ljudi vi niste normalni,sta ce sutra da bude kada mladji klinci ugledaju na ove pedere.Kada sam bio klinac igrao sam se rata ili cepao klikere ili skupljao slicice,voleo da slusam AC/DC I WHITESNAKE I druge stvari i bilo mi je kul,a danasnji klinci imaju USRANE ZVEZDE GRANDA,SEKU ALEKSIC,STOJU,BRENU,SALETA I ostale cobane koji govore da je smrdljivi KIC I SHUND dobro i da ko misli suprotno da su budale.Ovo je samo jos jedan nacin kako nas j**u u mozak,a niko to ne shvata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Gledam onog kretena Zubu u onoj roze majcici sa onim njegovim usranim skuterom i klinke kako vriste za njim zato sto zna Gogu Sekulic i sto je pun kao brod,a ima vise mozga u gacama nego u glavi,pa prosudite sami
 
E narode da li pravite razliku izmedju Fenseraja i Dizelastva?? Dizelasi su vam ti gejaci koje smo naveli a fensi odelo su kravate,cipele,sakoi,kosulje i nesto na tu foru a dizelastvo su "brze" patike najcesce marke Puma,pederske kosuljice\majce,skutercici,skupi fonovi,"brze" frizure kao neki jezici (jeste da i ja imam nesto slicno ali nikad ne stavljam gel jednostavno takva mi je kosa)!!
 
Poslednja izmena od moderatora:
E narode da li pravite razliku izmedju Fenseraja i Dizelastva?? Dizelasi su vam ti gejaci koje smo naveli a fensi odelo su kravate,cipele,sakoi,kosulje i nesto na tu foru a dizelastvo su "brze" patike najcesce marke Puma,pederske kosuljice\majce,skutercici,skupi fonovi,"brze" frizure kao neki jezici (jeste da i ja imam nesto slicno ali nikad ne stavljam gel jednostavno takva mi je kosa)!!

:dash: Od tebe sam ochekivala dugu kosu... :think::sad2:
 
Boli me iza Dizelase i Fensere,oni su ista govna,sve ih treba lepo obuci u njihov fazon i poslati ih preko npr, u Sloveniju,pa nek se tamo karaju sa sebi slicnima,a nama da ostave nasu dragu i lepu Srbiju
 
:dash: Od tebe sam ochekivala dugu kosu... :think::sad2:


U stvari ja nemam frizuru kod mene svaka dlaka ide za svoj gros,mogu je ja vuci na koju stranu hocu ona ide sama kud ona hoce!!!:lol:
Pustam kosu ne boj se,mada ne razumem sta fali i kracoj kosi??:dontunderstand: Imaju toliki pevaci zajebanih bendova kratku kosu pa nista!!! Dez Fafara - Coal Chamber (dok je postojao bend je imao takvu kosu),Boban iz Ritam Nereda ima kratku kosu,pevac iz Mushroom head ima ktatku kosu,pevac System of a Down je imao kratku frizuru(naravno znam da je bend pukao),pevac iz Goblina je imao kratku kosu,pevac Kamelota ima kratku kosu ima ih jos hiljadu sa kratkom kosom......*** mnogo mi ostra i gusta kosa za to ali pokusacu za raspust da je pustim pa ako je budem mogao kontrolisati onda je qul a ako ne *** moram ponovo na sisanje!!:(:otkacio:
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top