Jos jedna laz SRS i DSS

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
http://www.blic.co.yu/politika.php?id=46127
Lideri SRS i DSS, Vojislav Šešelj i Vojislav Koštunica dogovorili su pre izbora da Koštunica bude mandatar za sastav vlade koju bi formirale te dve partije, izjavio je zamenik predsednika radikala Tosmislav Nikolić.

A kako su samo demantovali kad je Sutanovac rekao da su dogovorili sve pre izbora....:hahaha:
Ali evo ga Toma, priznao....
U lazi su kratke noge.....:hahaha::hahaha::hahaha:
 
U intervjuima za „Nedeljni telegraf" i „Gazetu" Nikolić je naveo da ga „Šešelj sputava, kao i svakog drugog člana stranke koji ima drugačije mišljenje", ali priznaje i da je „mnogo pogrešio što je još u vreme kampanje pristao da Koštunica bude premijer", što je bio zahtev Vojislava Šešelja. Nikolić je rekao i da se sa Šešeljem ne slaže u stavu prema članstvu Srbije u EU, jer „već dugo Šešelj smatra, i to mu je želja, da Srbija nikada ne uđe u Uniju".

I sta cemo sad drugovi radikali?:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Ma pusti ti Mercedes, nije to tema a nigde nije ni receno da dolaze nego da se pregovara, nego sta cemo sa ovim lazima drugova radikala i narodnjaka? :think:

To ti meni reci.

A najvise me zanima ova laz koju su proturali u kampanji, da JESU za ulazak u EU ali da se doda neka recenica blablabla, a u stvari ispade da je vrhovni vodja rekao NE da Srbija udje u EU.
:hahaha::hahaha::hahaha:

Izgleda da ce ipak Toma da osnuje grupu gradjana "Nas Toma", isto kao i Maja Gojkovic....:hahaha:
 
Ma pusti ti Mercedes, nije to tema a nigde nije ni receno da dolaze nego da se pregovara, nego sta cemo sa ovim lazima drugova radikala i narodnjaka? :think:

To ti meni reci.

A najvise me zanima ova laz koju su proturali u kampanji, da JESU za ulazak u EU ali da se doda neka recenica blablabla, a u stvari ispade da je vrhovni vodja rekao NE da Srbija udje u EU.
:hahaha::hahaha::hahaha:

Izgleda da ce ipak Toma da osnuje grupu gradjana "Nas Toma", isto kao i Maja Gojkovic....:hahaha:
Necemo pustiti Merceddes, jer je to MNOGO veca laz!!!
Na konto Tome, zaboravio si grupu gradjana "nas Sasa" :hahaha::hahaha::hahaha:


p.s.
Демократска странка припрема удар на Војислава Коштуницу

Тадић цепа ДСС

Прво ће ДС позвати ДСС у коалицију, а онда ће „Ватиканац“ покушати да изврши поделу странке
Коштуница је обавештен о подлом нападу, али није нервозан, не помишља на промену ставова
Према сугестијама двојице амбасадора, Борис Тадић, председник Демократске странке, припремио је напад на Војислава Коштуницу, сазнаје „Правда“.

profilepic132549247dad6fa4.jpg


:worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth:
 
Sto se tice Mercedesa, ima tema za to.
Ovde je druga stvar u pitanju, a to je LAZ srs-a i dss-a da JESU za EU.

A sto se radikala tice, zaista mislim da bi nekako trebali da odstrane Seselja iz stranke, jer im on mnogo vise stete nanosi nego koristi....
A i za vreme Seselja su mogli samo da sanjaju na ovolikoj podrsci koju joj je doneo Toma Nikolic. Tako da, ili ce da ga odstrane i da krenu dalje, ili ce ih i dalje on iz Haga voditi, i rasipati im popularnost....

A sto se tice dss-a, nikakvi napadi nisu potrebni i to je jasno, vreme u opoziciji ce da odradi svoje....A da li ce da se podele ili nece, njihov problem....A da ih je Kostunica upropastio, jeste.

Sve u svemu, Sutanovac je pricao istinu kad je rekao da je napravljen dogovor Kostunica-Seselj pre izbora....:rtfm:
 
Necemo pustiti Merceddes, jer je to MNOGO veca laz!!!
Na konto Tome, zaboravio si grupu gradjana "nas Sasa" :hahaha::hahaha::hahaha:


p.s.
Демократска странка припрема удар на Војислава Коштуницу

Тадић цепа ДСС

Прво ће ДС позвати ДСС у коалицију, а онда ће „Ватиканац“ покушати да изврши поделу странке
Коштуница је обавештен о подлом нападу, али није нервозан, не помишља на промену ставова
Према сугестијама двојице амбасадора, Борис Тадић, председник Демократске странке, припремио је напад на Војислава Коштуницу, сазнаје „Правда“.

profilepic132549247dad6fa4.jpg


:worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth:

Kakva recenica sunce ti ***** :hahaha: sta oce li ga fizicki napasti , verbalno , analno ,oralno ili kako ?
 
Ma pusti ti ZES, ja lepo kazem da je ovde tema sto preposteni radikali i narodnjaci lazu gradjane?:think:

To mene zanima jutros da mi kazete.....:hahaha:

Ова тема ти је најобичније лапрдање германског "Блиц"-а који већ месецима води кампању против народњака.

Ако си уопште био у Србији у време кампање јасно ти је да ни ДСС а ни СРС НИСУ ЛАГАЛИ - јер НИЈЕ постојала предизборна коалиција. Да је постојала и они би били на јединственој листи као што је био ДС на листи ЗЕС СА ПЕТ СТРАНАКА - заиста се брукаш.

Постојали су разговори по систему "шта ако..." - то је нормално.
 
Ова тема ти је најобичније лапрдање германског "Блиц"-а који већ месецима води кампању против народњака.

Ако си уопште био у Србији у време кампање јасно ти је да ни ДСС а ни СРС НИСУ ЛАГАЛИ - јер НИЈЕ постојала предизборна коалиција. Да је постојала и они би били на јединственој листи као што је био ДС на листи ЗЕС СА ПЕТ СТРАНАКА - заиста се брукаш.

Постојали су разговори по систему "шта ако..." - то је нормално.

Postojali su razgovori i oni su se dogovorili ali to nisu stavili na papir da neko od stranaka (dss i srs) ne bi tim dogovorom izgubio deo glasača....................

Poenta teme je da su Grobar i Mlohavi decidno u kampanji rekli da nije bilo nikakvih razgovora niti dogovora a sada Grobar priznaje...................

Sve mi se čini da se Grobar sada kaje i zbog razgovora sa Mlohavim i zbog toga što sluša Crvenog vojvodu kao kuče....................
 
Ова тема ти је најобичније лапрдање германског "Блиц"-а који већ месецима води кампању против народњака.

Ако си уопште био у Србији у време кампање јасно ти је да ни ДСС а ни СРС НИСУ ЛАГАЛИ - јер НИЈЕ постојала предизборна коалиција. Да је постојала и они би били на јединственој листи као што је био ДС на листи ЗЕС СА ПЕТ СТРАНАКА - заиста се брукаш.

Постојали су разговори по систему "шта ако..." - то је нормално.

ti si, kao, bio u srbiji za vreme kampanje, a ne znaš da je Kosačov govorio na mitingu DSS-NS uBeogradu? Još si mi napisao da lažem:mrgreen::hahaha:

A da je šešelj dogovorio sa koštunicom jeste, zato toma sad i pizdi:lol:
 
"Naljutilo me je kada je Šešelj sa Koštunicom sklopio dogovor da ovaj bude mandatar za sastav vlade SRS-DSS", rekao je Nikolić, po prvi put iznoseći u javnost podatak da ima nesuglasice sa Šešeljem, kojem se sudi u Haškom tribunalu.

Sve su se dzukele dogovorile.......slogirani i mardeljas........ali, onda se pojavio super - Palma, i razyebao im i dogovore i koaliciju.........:hahaha:

p.s.
zao mi malo Tome, on uvek ispadne najgluplji ......od one dvosatne karijere na mestu predsednika skupstine, do ovoga sada.........bolje da se vrati kopanju grobova...em, svez vazduh, em zna posao, em mu musterije ne menjaju misljenje iz sata u sat.......:hahaha:
 
Ова тема ти је најобичније лапрдање германског "Блиц"-а који већ месецима води кампању против народњака.

Ако си уопште био у Србији у време кампање јасно ти је да ни ДСС а ни СРС НИСУ ЛАГАЛИ - јер НИЈЕ постојала предизборна коалиција. Да је постојала и они би били на јединственој листи као што је био ДС на листи ЗЕС СА ПЕТ СТРАНАКА - заиста се брукаш.

Постојали су разговори по систему "шта ако..." - то је нормално.

Jasno mi je, a i Toma kaze, da su se Seselj i Kustunica PRE IZBORA dogovorili.:rtfm:
A ako to nije predizborna koalicija, onda ne znam sta je?:think:
E sad, to sto su pi*kice pa nisu otvoreno smeli da kazu-jeste, dogovorili smo se, to je druga stvar....:hahaha::hahaha::hahaha:

E moj Tomo, sa kim ti saradjues.....:mrgreen:
 
Sve su se dzukele dogovorile.......slogirani i mardeljas........ali, onda se pojavio super - Palma, i razyebao im i dogovore i koaliciju.........:hahaha:

p.s.
zao mi malo Tome, on uvek ispadne najgluplji ......od one dvosatne karijere na mestu predsednika skupstine, do ovoga sada.........bolje da se vrati kopanju grobova...em, svez vazduh, em zna posao, em mu musterije ne menjaju misljenje iz sata u sat.......:hahaha:

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
mada i meni je zao malo Tome on je ipak za dvojicu psihpata sto dele isto ime pojam normalnosti al yebiga taka tura
 
Postojali su razgovori i oni su se dogovorili ali to nisu stavili na papir da neko od stranaka (dss i srs) ne bi tim dogovorom izgubio deo glasača....................

Poenta teme je da su Grobar i Mlohavi decidno u kampanji rekli da nije bilo nikakvih razgovora niti dogovora a sada Grobar priznaje...................

Sve mi se čini da se Grobar sada kaje i zbog razgovora sa Mlohavim i zbog toga što sluša Crvenog vojvodu kao kuče....................

Bas tako....Doslo iz dup*ta u glavu....Al kasno.....:mrgreen:
 
Sve su se dzukele dogovorile.......slogirani i mardeljas........ali, onda se pojavio super - Palma, i razyebao im i dogovore i koaliciju.........:hahaha:

p.s.
zao mi malo Tome, on uvek ispadne najgluplji ......od one dvosatne karijere na mestu predsednika skupstine, do ovoga sada.........bolje da se vrati kopanju grobova...em, svez vazduh, em zna posao, em mu musterije ne menjaju misljenje iz sata u sat.......:hahaha:

A i s onom njegovom facom, ne treba da izjavljuje ni saucesce. Cim ga vidis jasno ti je da je neko umro.:hahaha::hahaha:
 

Back
Top