pa... gde zivite?...

Alexandra9

Ističe se
Poruka
2.601
Pesnik po kome moja ulica nosi naziv je pisao buntovne pesme, pesme o slobodi. To sasvim odgovara stanovnicima u njoj... 8)
~ Negde na pocetku mozete videti tri stolice na rasklapanje, i naravno tri bake ( :lol: ) koje po ceo dan sede na njima. Ko god prodje pored njih, bice bombardovan strahovitim komentarima... ko bi rekao... :roll:
~ Produzite li dalje, naicicete na macji restoran. Ne, tamo ne sluze macke za rucak... Kod tog ulaza jedna zena svakog popodneva hrani svoje mezimce. Ok... volim ja zivotinje, ali te macke su mutirani monstrumi... cak i psi beze od njih... :lol:
Svakim danom ih je sve vise i vise. Bojim se da ce za vrlo kratko vreme macke preplaviti moju ulicu, okupirati ns, a onda ceo svet... ok, preterala sam malo... 8)

~ Ulaz... XX... tu sam... Moj stan- na najgorem mestu koje postoji.
~ Ispod- zabaviste. Svako jutro, ali bas svako jutro probudi me vristanje decurlije: ,,Maaaamaaa... hocu kuuuciiii :cry: ''. Dobro, nije sve tako crno, barem ne trosim baterije za budilnik. 8)
~Iznad- devojka koja ceo dan pusta grcku folk muziku... brrrrrrr... i peva uz nju... i igra uz nju... mislim da dalje objasnjavanje nije potrebno... i onda se ljute kada ja pokusam da je nadjacam... 8)
~ Pored- studentkinje koje imaju slabu tacku da kace svoj donji ves na najdalju zicu na terasi. Momci ne mogu da se suzdrze kad prolaze ispod... ni od njih se ne moze spavati...

~ Naravno... kada se svemu ovome doda slaba zvucna izolazija... dobije se savrsena slika pakla... Cujem kada neko od komsija kine ili povuce vodu... :lol:
Ovo je bila prica o mojoj ulici. Ako slucajno budete prolazili kroz nju... ubrzajte korak, cuvajte ledja... and beware...

Pa... da cujem vas... sigurno da nisam jedina koja zeli da komsiji crkne... sijalica... :lol: 8)


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
 
Alexandra9:
Pesnik po kome moja ulica nosi naziv je pisao buntovne pesme, pesme o slobodi. To sasvim odgovara stanovnicima u njoj... 8)
~ Negde na pocetku mozete videti tri stolice na rasklapanje, i naravno tri bake ( :lol: ) koje po ceo dan sede na njima. Ko god prodje pored njih, bice bombardovan strahovitim komentarima... ko bi rekao... :roll:
~ Produzite li dalje, naicicete na macji restoran. Ne, tamo ne sluze macke za rucak... Kod tog ulaza jedna zena svakog popodneva hrani svoje mezimce. Ok... volim ja zivotinje, ali te macke su mutirani monstrumi... cak i psi beze od njih... :lol:
Svakim danom ih je sve vise i vise. Bojim se da ce za vrlo kratko vreme macke preplaviti moju ulicu, okupirati ns, a onda ceo svet... ok, preterala sam malo... 8)

~ Ulaz... XX... tu sam... Moj stan- na najgorem mestu koje postoji.
~ Ispod- zabaviste. Svako jutro, ali bas svako jutro probudi me vristanje decurlije: ,,Maaaamaaa... hocu kuuuciiii :cry: ''. Dobro, nije sve tako crno, barem ne trosim baterije za budilnik. 8)
~Iznad- devojka koja ceo dan pusta grcku folk muziku... brrrrrrr... i peva uz nju... i igra uz nju... mislim da dalje objasnjavanje nije potrebno... i onda se ljute kada ja pokusam da je nadjacam... 8)
~ Pored- studentkinje koje imaju slabu tacku da kace svoj donji ves na najdalju zicu na terasi. Momci ne mogu da se suzdrze kad prolaze ispod... ni od njih se ne moze spavati...

~ Naravno... kada se svemu ovome doda slaba zvucna izolazija... dobije se savrsena slika pakla... Cujem kada neko od komsija kine ili povuce vodu... :lol:
Ovo je bila prica o mojoj ulici. Ako slucajno budete prolazili kroz nju... ubrzajte korak, cuvajte ledja... and beware...

Pa... da cujem vas... sigurno da nisam jedina koja zeli da komsiji crkne... sijalica... :lol: 8)


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
Evo,i Alexandra je dosla!!!!!Fali jos samo Keeper......a na temu cu odgovoriti sutra.....jer mi se sad spaaaaaaaaavaaaaaaa........good night
 
Ma cesto sam ja tu... osim nekoliko nedelja... Fale jos Mortishaaa, Keeper, Jah_G|rl, Neven... pa puno njih (nek' se ne ljute oni koje nisam nabrojala)... i jos da dolaze malo cesce ovi ostali ,,matorci''...

Pa... laku noc... barem mozes da zaspis... :wink:


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
 
Moj stan ima prozore koji imaju pogled ni na sta, a ni terasa nije bolja.
Ispod nje prolazi jedna od najprometnijh ulica u gradu.
Komsiluk u proseku ima 117 godina, tako da im ne odgovara moj temperament, a ni muzika (oboje bucni). Da ne pricam da se najeze ako me vide da s izasao iz zgrade posle 10 (posto vise na prozorima na smenu) i odmah trce da kazu mojoj mami kako se ja "izgleda drogiram" (inace, pusim samo duvan).Duga kosa im je omiljeni argument.
Zivim 15m od aritmetickog centra grada, do najblize prodavnice ima 50m. Ako mi u pola noci nestane cigara vracam se sutradan na veceru, posto su trafike izglda zabranjene blizu trga.
I ja imam problema sa zvucnom izolacijom, a komsija sa muzickim ukusom (covek je muzicar-svira harmoniku dan i noc).
Zaboravih da pomenem da sam ove zime u svojoj sobi u 3 popodne izmerio 14 stepeni.

Ludilo!
 
Pa ovako da pocnem,zivim da tako kazem na brdu moga malog grada jedno 3kilometra od centra.Moj stan se nalazi u malimzgradama odma ispred jedne veeeelike zgrade koja je najveca u celom gradu.Pgledom se mogu hvaliti jer imam pogled prema moru odnosno fjordu.Inace za glasnu muziku me bas briga zato sto su svi stanovi izmedju a i odozgo izolovani sa po pola metra betona tako mogu da odvrnem bas kolko ocu.Komsije retko kad vidjam zato sto su svi stariji i malte ne neizlaze iz kuce.Najbliza prodavnica je dobrih 2 kilometra daleko.A odmah iza zgrade je planina i cetinarska suma odlicno za setnju u leto a za skijanje zimi.Ma sta da vam kazem RAJ NA ZEMLJI
 
Moja zgrada gleda na McDonald's...a svako vece moraaa da ima neki rodjendan i samo se cuje decurlija kako peva:"Na silu..."bla bla.A onda kad pocne rodjendanska pesma,da poludis.A osvetljenje im je boli glava,da nemam venecijanere ne bih mogla da spavam nocu,a svetla gase u 2 sata.Inace u zgradi su sve kilave babe i dede,koji postuju kucni red..i od 2 do 5 nema glasne muzike i ludovanja inace odma kuc,kuc na vrata.A tek ova tetkica kad vidi mene i moju ekipu sve zajedno u ulazu,pa ja mislim da joj se kosa digne na glavi.Iznad mene zivi jedan (ne)zanimljiv cica...Covek se budi u 5 ujutro.Kako to znam?Pa on izgleda nema stocic,jer ja svako jutro cujem njegov sat kako zvrnda...obavezno se u 5 probudim,kad i on.E sad...skola mi je na pljuvometar,pre podne polazim u 5 do 8...pored moje skole se nalazi SOS-specijalna osnovna skola...ne da mi se vise smucila nego to ne mogu da opisem.Svaki put kad prolazim sa drugaricama ovi koji idu tu samo nesto vicu za nama u stilu "Kako ste slatke" ili "Ajde da se smuvamo"....tako da kad idemo u skolu obicno idemo zaobilaznim putem.Katasrofa sve u svemu.To je otprilike moj sugavi kraj :D
 
Bliznakinja:
Moja zgrada gleda na McDonald's...a svako vece moraaa da ima neki rodjendan i samo se cuje decurlija kako peva:"Na silu..."bla bla.A onda kad pocne rodjendanska pesma,da poludis.A osvetljenje im je boli glava,da nemam venecijanere ne bih mogla da spavam nocu,a svetla gase u 2 sata.Inace u zgradi su sve kilave babe i dede,koji postuju kucni red..i od 2 do 5 nema glasne muzike i ludovanja inace odma kuc,kuc na vrata.A tek ova tetkica kad vidi mene i moju ekipu sve zajedno u ulazu,pa ja mislim da joj se kosa digne na glavi.Iznad mene zivi jedan (ne)zanimljiv cica...Covek se budi u 5 ujutro.Kako to znam?Pa on izgleda nema stocic,jer ja svako jutro cujem njegov sat kako zvrnda...obavezno se u 5 probudim,kad i on.E sad...skola mi je na pljuvometar,pre podne polazim u 5 do 8...pored moje skole se nalazi SOS-specijalna osnovna skola...ne da mi se vise smucila nego to ne mogu da opisem.Svaki put kad prolazim sa drugaricama ovi koji idu tu samo nesto vicu za nama u stilu "Kako ste slatke" ili "Ajde da se smuvamo"....tako da kad idemo u skolu obicno idemo zaobilaznim putem.Katasrofa sve u svemu.To je otprilike moj sugavi kraj :D
koji McDonald`s??
 
zivim tamo gde sunce retko zalazi i gde sam zahgvalna zakomadic plavog neba da proviruje iza konopaca za kacenje vesa i TV antena...i tamo gde je nebo nocu sasvi ljubicasto, bolesno, gde je mesec nesto sto postoji samo u bajkama i gde moram ici u opservatoriju da bi videla zvezde 8) ...
nije sve tako crno...kalis je na dva min, dunav na petnaest, a trg na deset minuta...
ne znam po kome se zove ulica, mada sam pokusavala da otkrijem...
nekada su u mom komsiluku ziveli otmeni ljudi, uceni, akademici, doktori nauka, slikari...ovo je bio fin kraj, "stari grad"...sada tu zive njihovi bedni potomci, koji mrze promene i svoje komsije...
leti kada spavam pored otvorenog prozora, cujem komsije iz zgrade preko puta kako se svadjaju, i zenu koja nece da udje ssa terase da ne bi bila sa muzem u istoj sobi...ili dete kako place...to mi je uspavanka
 
Bliznakinja:
Moja zgrada gleda na McDonald's...a svako vece moraaa da ima neki rodjendan i samo se cuje decurlija kako peva:"Na silu..."bla bla.A onda kad pocne rodjendanska pesma,da poludis.A osvetljenje im je boli glava,da nemam venecijanere ne bih mogla da spavam nocu,a svetla gase u 2 sata.Inace u zgradi su sve kilave babe i dede,koji postuju kucni red..i od 2 do 5 nema glasne muzike i ludovanja inace odma kuc,kuc na vrata.A tek ova tetkica kad vidi mene i moju ekipu sve zajedno u ulazu,pa ja mislim da joj se kosa digne na glavi.Iznad mene zivi jedan (ne)zanimljiv cica...Covek se budi u 5 ujutro.Kako to znam?Pa on izgleda nema stocic,jer ja svako jutro cujem njegov sat kako zvrnda...obavezno se u 5 probudim,kad i on.E sad...skola mi je na pljuvometar,pre podne polazim u 5 do 8...pored moje skole se nalazi SOS-specijalna osnovna skola...ne da mi se vise smucila nego to ne mogu da opisem.Svaki put kad prolazim sa drugaricama ovi koji idu tu samo nesto vicu za nama u stilu "Kako ste slatke" ili "Ajde da se smuvamo"....tako da kad idemo u skolu obicno idemo zaobilaznim putem.Katasrofa sve u svemu.To je otprilike moj sugavi kraj :D


Ovo za SOS i kod mene ista prica.Kada pocnu da zvizde za nama i da dobacuju gluposti stvarno da se najezis :roll: :roll:
 
Bas ste pesnicki raspolozeni... :wink:
Ja zivim u SO i to na sugavih skoro pola sata peske do centra. Naselje je zivi ocaj. Ono sto mene posebno nervira je to da u CITAVOJ ULICI nema mladog zivlja (a mogu da vam kazem da je ulica podugacka). Naravno, nasla sam ja drustvo na drugim mestima ali svejedno je glupavo. Odmah pored moje kucice moje slobodice nalazi se nesto sto je nekad bilo nocni striptiz bar. Hvala bogu sto je NEKAD BILO - ne ponovilo se. Od pijanih starkelja koji su parkirali ispred NASE kapije nije se moglo spavati. Luckily, zatvoreno je zbog uznemiravanja javnog reda i mira (ipak su u necemu korisni nasi matori susedi). A danju tek zabave... preko puta mene nalazi se Specijalna skola i nemam pojma zasto su je u ovu zabit stavili jer ,,specijalci'' zive po citavom gradu (nazalost). Uskoro ce se premestiti... ustvari, oni se premestaju vec godinama i nikako da se definitivno premeste. Zivim za taj dan.
Sto se komsija tice... pa, kao sto sam i rekla, sve same stare bake i deke, sto u neku ruku dobro dodje jer nikad nemas posla s buntovnim, pobesnelim itd. komsilukom ali lose je to sto opet ja ispadnem taj buntovni i pobesneli komsiluk jer gde ste vi videli jednu petnaestipogodisnjakinju koja tiho slusa muziku? :D
So, that's it... uzivancija... :)
pozivam vas sve u goste 8)
 
Electra:
Bas ste pesnicki raspolozeni... :wink:
Ja zivim u SO i to na sugavih skoro pola sata peske do centra. Naselje je zivi ocaj. Ono sto mene posebno nervira je to da u CITAVOJ ULICI nema mladog zivlja (a mogu da vam kazem da je ulica podugacka). Naravno, nasla sam ja drustvo na drugim mestima ali svejedno je glupavo. Odmah pored moje kucice moje slobodice nalazi se nesto sto je nekad bilo nocni striptiz bar. Hvala bogu sto je NEKAD BILO - ne ponovilo se. Od pijanih starkelja koji su parkirali ispred NASE kapije nije se moglo spavati. Luckily, zatvoreno je zbog uznemiravanja javnog reda i mira (ipak su u necemu korisni nasi matori susedi). A danju tek zabave... preko puta mene nalazi se Specijalna skola i nemam pojma zasto su je u ovu zabit stavili jer ,,specijalci'' zive po citavom gradu (nazalost). Uskoro ce se premestiti... ustvari, oni se premestaju vec godinama i nikako da se definitivno premeste. Zivim za taj dan.
Sto se komsija tice... pa, kao sto sam i rekla, sve same stare bake i deke, sto u neku ruku dobro dodje jer nikad nemas posla s buntovnim, pobesnelim itd. komsilukom ali lose je to sto opet ja ispadnem taj buntovni i pobesneli komsiluk jer gde ste vi videli jednu petnaestipogodisnjakinju koja tiho slusa muziku? :D
So, that's it... uzivancija... :)
pozivam vas sve u goste 8)
Eto ja dolazim prvim avionom ionako mi je sada raspust. :wink:
 
Ja zivim u Mladenovcu. To ti je 50min busom do Bg-a.
Inace 25.000 ljudi, prava selendra (to je cinjenica, ne moje misljenje). Ima neki sugavi bioskop (ako se tako moze nazvati) prljav, nikakav... Pozoriste nema. Jedini park je 20mX20m. Ocajno prljav, ljudi nemaju ni trunke savesti - sve bacaju po ulicama. Ima bazen koji je veliki ali predvidjen za siroke narodne mase pa je kao javni wc. Ima diskoteka koja i nije tako losa, sta vise dobra je (ruku na srce).
Sto se tice sporta, imamo sve sto je potrebno: Olimpijski bazen sa semaforom, pokriven kosarkaski teren sa tribinama (oko 500-600 mesta), fudbalski stadion (oko 5.000)... Ali nijedan klub u nekoj visoj (bar drugoj) ligi. Komi-tragicno sve u svemu. Ima par kafica koji su o.k. Inace svi se znaju, nikad se nista ne desava... Jedva cekam da pobegnem odavde.
 
Spiritcraft:
Moj stan ima prozore koji imaju pogled ni na sta, a ni terasa nije bolja.
Ispod nje prolazi jedna od najprometnijh ulica u gradu.
Komsiluk u proseku ima 117 godina, tako da im ne odgovara moj temperament, a ni muzika (oboje bucni). Da ne pricam da se najeze ako me vide da s izasao iz zgrade posle 10 (posto vise na prozorima na smenu) i odmah trce da kazu mojoj mami kako se ja "izgleda drogiram" (inace, pusim samo duvan).Duga kosa im je omiljeni argument.
Zivim 15m od aritmetickog centra grada, do najblize prodavnice ima 50m. Ako mi u pola noci nestane cigara vracam se sutradan na veceru, posto su trafike izglda zabranjene blizu trga.
I ja imam problema sa zvucnom izolacijom, a komsija sa muzickim ukusom (covek je muzicar-svira harmoniku dan i noc).
Zaboravih da pomenem da sam ove zime u svojoj sobi u 3 popodne izmerio 14 stepeni.

Ludilo!
Ti si moj komshija,zivimo u istom mestu,i ja sam Uzicanka.......pa,od mene do trga ima dva do tri minuta,mcuhi me zvucha izolacija,chujem kad se mala deca sa drugog sprata dernjaju,ili kako se tovaraju i zatvaraju vrata lifta.....Lep deo grada,osunchan,super drustvo i ima mesta za svakoga......sad ti necu reci gde tachno zivim......ali mogao bi da pretpostavish.....Sve u svemu,kraj je ok......Zato i pisem My cool world!!!!!!
 
milicaanchy:
Spiritcraft:
Moj stan ima prozore koji imaju pogled ni na sta, a ni terasa nije bolja.
Ispod nje prolazi jedna od najprometnijh ulica u gradu.
Komsiluk u proseku ima 117 godina, tako da im ne odgovara moj temperament, a ni muzika (oboje bucni). Da ne pricam da se najeze ako me vide da s izasao iz zgrade posle 10 (posto vise na prozorima na smenu) i odmah trce da kazu mojoj mami kako se ja "izgleda drogiram" (inace, pusim samo duvan).Duga kosa im je omiljeni argument.
Zivim 15m od aritmetickog centra grada, do najblize prodavnice ima 50m. Ako mi u pola noci nestane cigara vracam se sutradan na veceru, posto su trafike izglda zabranjene blizu trga.
I ja imam problema sa zvucnom izolacijom, a komsija sa muzickim ukusom (covek je muzicar-svira harmoniku dan i noc).
Zaboravih da pomenem da sam ove zime u svojoj sobi u 3 popodne izmerio 14 stepeni.

Ludilo!
Ti si moj komshija,zivimo u istom mestu,i ja sam Uzicanka.......pa,od mene do trga ima dva do tri minuta,mcuhi me zvucha izolacija,chujem kad se mala deca sa drugog sprata dernjaju,ili kako se tovaraju i zatvaraju vrata lifta.....Lep deo grada,osunchan,super drustvo i ima mesta za svakoga......sad ti necu reci gde tachno zivim......ali mogao bi da pretpostavish.....Sve u svemu,kraj je ok......Zato i pisem My cool world!!!!!!
Gde ste bre zemljaci ja sam iz Sevojna.
 
DJ_MaRe:
Bliznakinja:
Moja zgrada gleda na McDonald's...a svako vece moraaa da ima neki rodjendan i samo se cuje decurlija kako peva:"Na silu..."bla bla.A onda kad pocne rodjendanska pesma,da poludis.A osvetljenje im je boli glava,da nemam venecijanere ne bih mogla da spavam nocu,a svetla gase u 2 sata.Inace u zgradi su sve kilave babe i dede,koji postuju kucni red..i od 2 do 5 nema glasne muzike i ludovanja inace odma kuc,kuc na vrata.A tek ova tetkica kad vidi mene i moju ekipu sve zajedno u ulazu,pa ja mislim da joj se kosa digne na glavi.Iznad mene zivi jedan (ne)zanimljiv cica...Covek se budi u 5 ujutro.Kako to znam?Pa on izgleda nema stocic,jer ja svako jutro cujem njegov sat kako zvrnda...obavezno se u 5 probudim,kad i on.E sad...skola mi je na pljuvometar,pre podne polazim u 5 do 8...pored moje skole se nalazi SOS-specijalna osnovna skola...ne da mi se vise smucila nego to ne mogu da opisem.Svaki put kad prolazim sa drugaricama ovi koji idu tu samo nesto vicu za nama u stilu "Kako ste slatke" ili "Ajde da se smuvamo"....tako da kad idemo u skolu obicno idemo zaobilaznim putem.Katasrofa sve u svemu.To je otprilike moj sugavi kraj :D
koji McDonald`s??
Onaj kod fontane :P Ako znas de je GENEX..znaces i de je ovo...doduse malo su dalje ali to ti je taj kraj :wink:
 
Ja zivim u Pancevu, naselje Tesla.Malo naselje u sustini, mnogo zelenila, nekoliko poljana za fudbal itd, itd, itd... :roll:
Moja ulica je jedna od najmanjih na Tesli i zato je i najbolja xaxaxaxaxa :D
Ne znam da li je najbolja, ali sam ja u njoj proveo najlepse trenutke svog zivota (vecinu najlepsih trenutaka) :D
Losa strana mog zivota u toj ulici jeste sto kilometrima unaokolo nista ne radi posle 22:00h tako da ne mozes posle 10 ni da kupis nesto za has niti za pice NISTA ZIVO!!! :x
Sledeca losa stvar jeste sto se leti decurlija okuplja tacno ispod mog prozora i DERNJA SEEEEE KO NENORMALNA JOS OD RANOG JUTRA!!!!! :evil: Ali i ja sam to radio pa im oprastam :wink:
I poslednja losa stvar jeste sto KOMSIJE KOJE ZIVE DO MENE IMAJU OBICAJ DA SE KRESU K'O NENORMALNI :P (IAKO IMAJU NEGDE OKO 40-50 GOD :roll: )oBICNO UZMU DA SE **** KAD SE JA KONACNO SETIM NESTO DA UCIM ILI KAD IMAM GOSTE BRUKA JEDNA ZIVA!!!!! :D :D :D [/color]
 
Cheaf:
milicaanchy:
Spiritcraft:
Moj stan ima prozore koji imaju pogled ni na sta, a ni terasa nije bolja.
Ispod nje prolazi jedna od najprometnijh ulica u gradu.
Komsiluk u proseku ima 117 godina, tako da im ne odgovara moj temperament, a ni muzika (oboje bucni). Da ne pricam da se najeze ako me vide da s izasao iz zgrade posle 10 (posto vise na prozorima na smenu) i odmah trce da kazu mojoj mami kako se ja "izgleda drogiram" (inace, pusim samo duvan).Duga kosa im je omiljeni argument.
Zivim 15m od aritmetickog centra grada, do najblize prodavnice ima 50m. Ako mi u pola noci nestane cigara vracam se sutradan na veceru, posto su trafike izglda zabranjene blizu trga.
I ja imam problema sa zvucnom izolacijom, a komsija sa muzickim ukusom (covek je muzicar-svira harmoniku dan i noc).
Zaboravih da pomenem da sam ove zime u svojoj sobi u 3 popodne izmerio 14 stepeni.

Ludilo!
Ti si moj komshija,zivimo u istom mestu,i ja sam Uzicanka.......pa,od mene do trga ima dva do tri minuta,mcuhi me zvucha izolacija,chujem kad se mala deca sa drugog sprata dernjaju,ili kako se tovaraju i zatvaraju vrata lifta.....Lep deo grada,osunchan,super drustvo i ima mesta za svakoga......sad ti necu reci gde tachno zivim......ali mogao bi da pretpostavish.....Sve u svemu,kraj je ok......Zato i pisem My cool world!!!!!!
Gde ste bre zemljaci ja sam iz Sevojna.
U,pa super,ja mislila da nas je samo dvoje...
 
milicaanchy:
Cheaf:
milicaanchy:
Spiritcraft:
Moj stan ima prozore koji imaju pogled ni na sta, a ni terasa nije bolja.
Ispod nje prolazi jedna od najprometnijh ulica u gradu.
Komsiluk u proseku ima 117 godina, tako da im ne odgovara moj temperament, a ni muzika (oboje bucni). Da ne pricam da se najeze ako me vide da s izasao iz zgrade posle 10 (posto vise na prozorima na smenu) i odmah trce da kazu mojoj mami kako se ja "izgleda drogiram" (inace, pusim samo duvan).Duga kosa im je omiljeni argument.
Zivim 15m od aritmetickog centra grada, do najblize prodavnice ima 50m. Ako mi u pola noci nestane cigara vracam se sutradan na veceru, posto su trafike izglda zabranjene blizu trga.
I ja imam problema sa zvucnom izolacijom, a komsija sa muzickim ukusom (covek je muzicar-svira harmoniku dan i noc).
Zaboravih da pomenem da sam ove zime u svojoj sobi u 3 popodne izmerio 14 stepeni.

Ludilo!
Ti si moj komshija,zivimo u istom mestu,i ja sam Uzicanka.......pa,od mene do trga ima dva do tri minuta,mcuhi me zvucha izolacija,chujem kad se mala deca sa drugog sprata dernjaju,ili kako se tovaraju i zatvaraju vrata lifta.....Lep deo grada,osunchan,super drustvo i ima mesta za svakoga......sad ti necu reci gde tachno zivim......ali mogao bi da pretpostavish.....Sve u svemu,kraj je ok......Zato i pisem My cool world!!!!!!
Gde ste bre zemljaci ja sam iz Sevojna.
U,pa super,ja mislila da nas je samo dvoje...
Mada ja ne zivim u Sevojnu vec 4 godine ali sam jos uvek jedan Sevojnicanin. 8) Pozdrav za sve zeljake iz Norveske.
 
Bliznakinja:
Onaj kod fontane :P Ako znas de je GENEX..znaces i de je ovo...doduse malo su dalje ali to ti je taj kraj :wink:

Zivela sam daaavno u prvoj zgradi do tog Meka.....hahahaha, ali se meni to mnooogo svidjalo (kao dete sam bila jakooo nezasita krompirica). I, ono neko dvoriste je uvek bilo prepuno dece.
Onda sam se preselila u drugi kraj grada gde sam uzivala. Decurlije za druzenje koliko hoces. U blizini ogromni park i mozes da vilenis tamo do mile volje.
Sad sam u penzionerskom kraju. Vec 9 godina i znam (=samo ih pozdravljam) ljude iz samo 2 kuce. Inace, u celom kraju su priv kuce. Ili je mrtvacki tiho, ili subotom i nedeljom vec od 7h ujutro mozes (bolje receno moras, nema sanse da ne :arrow: ) cujes udaranje tepiha, varenje ograda, testerisanje drveca, popravljanje oluka, mesalice za beton i ostale bucne masine za radove oko, u i na kuci.
 

Back
Top