CRNCI/ CRNKINJE...

Bas bih primila jedan crnacki ****,ali ne onaj od pola metra, njega bih oralno zadovoljila, onaj do 30 cm bih primila u moju picu a ondaj do 20 cm moze i u dupence...Da da bas bih se pojebala sa crncem, rado...hajde preporucite mi jednu crnu karu...
 
seksi-iva:
Bas bih primila jedan crnacki ****,ali ne onaj od pola metra, njega bih oralno zadovoljila, onaj do 30 cm bih primila u moju picu a ondaj do 20 cm moze i u dupence...Da da bas bih se * sa crncem, rado...hajde preporucite mi jednu crnu karu...

A onaj doberman ti je izgleda dosadio. Ili nije crn?
 
seksi-iva:
Bas bih primila jedan crnacki ****,ali ne onaj od pola metra, njega bih oralno zadovoljila, onaj do 30 cm bih primila u moju picu a ondaj do 20 cm moze i u dupence...Da da bas bih se * sa crncem, rado...hajde preporucite mi jednu crnu karu...
Pa, znas sta......
S obzirom na to da nijedna zena ne zeli da se ponizava ovoliko koliko ti to radis na forumu, zakljucujem da si ti jedan neizivljeni i nezreli muskarac. Jadno... :x
 
Naime, imam kolegu na faksu koji se zove Charlie i iz Nigerije je... Malo lunjaj po gradu i nacices ih jos...

A sto se tice crnjkinja, slabo nesto u Bgu...

Bio sam u Americi, i mogu reci da je tamo svaka 20ta crnjkinja lepa. Sve ostale su ruznjikave.
 
Snezna_kraljica:
seksi-iva:
Bas bih primila jedan crnacki ****,ali ne onaj od pola metra, njega bih oralno zadovoljila, onaj do 30 cm bih primila u moju picu a ondaj do 20 cm moze i u dupence...Da da bas bih se * sa crncem, rado...hajde preporucite mi jednu crnu karu...
Pa, znas sta......
S obzirom na to da nijedna zena ne zeli da se ponizava ovoliko koliko ti to radis na forumu, zakljucujem da si ti jedan neizivljeni i nezreli muskarac. Jadno... :x

u potpunosti se slazem. mali, baci ga jednom u nesvest pa onda se loguj na forum, valjda ce biti manje hormona u tvojoj (supljoj) glavi :lol:
 
Nisam bio sa crnkinjom ali evo informacija iz druge ruke. Jedan moj prijatelj je bio poslovno u New York-u pa je hteo da proba onon sto nije do tada. Skakao je samo na crnkinje,kineskinje,meleskinje ...

Sto se crnkinja tice , bio je sa tri i kaze nikad vise u zivotu. Sve su privlacne samo na pogled ali sve nekako mirisu (smrde) isto ,koza im je gruba i puna bubuljica a u sexy nisu nista posebno.Kaze da je mit o njima glupost.E sad, ko voli nek...
 
komsija:
Nisam bio sa crnkinjom ali evo informacija iz druge ruke. Jedan moj prijatelj je bio poslovno u New York-u pa je hteo da proba onon sto nije do tada. Skakao je samo na crnkinje,kineskinje,meleskinje ...

Sto se crnkinja tice , bio je sa tri i kaze nikad vise u zivotu. Sve su privlacne samo na pogled ali sve nekako mirisu (smrde) isto ,koza im je gruba i puna bubuljica a u sexy nisu nista posebno.Kaze da je mit o njima glupost.E sad, ko voli nek...

Ma to te drug lagao,meni ne mos' da ih zgadis.A kineskinja i meleskinja ima i kod nas kolko voles!
 
POP Mare:
*Crnokosa*:
POP Mare:
*Crnokosa*:
Crnci su moja fantazija :oops: koja se nikada nece ostvariti! :roll: na zalost....
Zasto nece u bgd-u imas vise crnaca nego crnkinja to ti ja garantujem :D
Ma znam da ih ima,ali sve koje sam ja videla su bezvezni :(ni jedan onako bas dobar frajer :wink: .A mozda je i bolje da ostanu samo to...fantazija.
Sta bi ti Leni Kravica eee :D
Ja bi Lennya tako rado. Ali nista od toga :cry: on ni ne zna da ja postojim.
 
Imala sam prilike da se druzim sa jednim preslatkim momkom iz Dominikanske Republike, nije cak bio ni jako crn, a imao je i zelene oci. Dozivela sam da me crnci zaustavljaju na ulici i svasta... ali nikada, bas nikada nisam pozelela crnca/crnkinju. Ne volim cak ni belce tamnog tena, svidjaju mi se oni beli ko sir muskarci koji se paze sunca... mozemo zajedno da se mazemo i krijemo u hladu 8)
 

Back
Top