Sta je "muvanje"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

BIG_BOJ__94

Zainteresovan član
Poruka
149
Mozda zvuci malo smesno, ali meni je potrebna jako velika pomoc u odnosu da imam 13 god. a opet ne znam sta tacno to znaci muvanje:dontunderstand:
Ko god moze da mi objasni pojam muvanja MOLIM VAS POMOC:worth::worth::worth:
P.S. Jedva da sam napisao ovu temu koliko sam se stideo da je napisem:rumenko::rumenko::rumenko:
 
ne mora da te bude stid! pa pojam muvanja je kad pokusavas neku devojcicu koja ti se svidja da "nateras"(ne bas nateras ali trenutno nemam bas savrsenu rec za to) da se zaljubi u tebe...uglavnom nesto slicno nisam bas expert za objasnjivanja....
 
WTF??OMFG!! E *** kako mi tesko da objasnim!! Evo da ti docaram to ti je kada ti se neka devojka svidja i ti joj pridjes i upoznas se sa njom i hoces da bude tvoja riba ali se trudis da postane tvoja to ti je muvanje drugacije ne znam da objasnim!!
 
Uffff...muvanje...To tie kada svijim nekim "sharmom" poqshavash da osvojish srtze neke devojchice,fazon,prilazhenje,upoznavanje,upoznavanje,i samo upoznavanje,posle mozhete prichati i o drugim temama,sve ide vremenom. :lol:

"Kada dechak gleda devojchicu,to je vecj sex." shto bi rekla moja biologicharka. :mrgreen:
 
ne mora da te bude stid! pa pojam muvanja je kad pokusavas neku devojcicu koja ti se svidja da "nateras"(ne bas nateras ali trenutno nemam bas savrsenu rec za to) da se zaljubi u tebe...uglavnom nesto slicno nisam bas expert za objasnjivanja....

Da NATERAS curu da se ZALJUBI?!?!:cool:
O ne...

Ako ti se svidja neka cura, i ti bi da je smuvas (ako znas sta to znaci), trebas razgovorom, porukicama, pogledima, mozda dodirima, da joj pokazes to ( nemoj da budes mnogo napadan) i ako ona na to pozitivno reaguje, znaci da se i ti njoj svidjas ... I onda je smuvas....I tako...
A zaljubljivanje ide teeeek kasnije...
 
Poslednja izmena:
Ako ti se svidja neka cura, i ti bi da je smuvas (ako znas sta to znaci), trebas razgovorom, porukicama, pogledima, mozda dodirima, da joj pokazes to ( nemoj da budes mnogo napadan) i ako ona na to pozitivno reaguje, znaci da se i ti njoj svidjas ... I onda je smuvas....I tako...
A zaljubljivanje ide teeeek kasnije...
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Da se malko pipkaju i dodiruju, ali da ne bude napadno?! :hahaha: I to sve u 14 godina? :hahaha:
 
Da NATERAS curu da se ZALJUBI?!?!:cool:
O ne...

Ako ti se svidja neka cura, i ti bi da je smuvas (ako znas sta to znaci), trebas razgovorom, porukicama, pogledima, mozda dodirima, da joj pokazes to ( nemoj da budes mnogo napadan) i ako ona na to pozitivno reaguje, znaci da se i ti njoj svidjas ... I onda je smuvas....I tako...
A zaljubljivanje ide teeeek kasnije...

stvarno pocinjes da mi ides na zivce procitaj sta pise u zagradi! napisao sam da nisam u tom trenutku nasao neku pravu rec pa sam stavio "kao" nateras....:roll::roll::roll:
 
Xm
Nick BIG_BOY xa?
xD
Ccc
Anyway...
[@Fucker j*g moracemo & tebe ;)]
Ovaj, to kad prilazis nekoj devojci nije moovanje vec prilazenje :D
A kad hoces da se smoovas, e to je kad je poljoobis, j*m li ga...
Ma, ne znam ja ovo, a & ko ga je*e vise :roll:
 
svi su experti ovde, to je strashno.....
pazi big boj, imash razne nachine, moj ortak je jednom prishao devojci, pruzhio ruku i rekao joj ime i prezime... naravno likusha ga je pogledala i krenula da se cepa...
to ne radi
@sekana - znachi muvanje je ljubljenje ?
.....
@tema - muvanje je stimulisanje (:D) suprotnog pola na razne nachine, da bi ta izvesna osoba osetila privlachnost ka tebi
e jesam ga slozhio, ***** sam mu kevu :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top