Laserski problemi

D

Dovla

Gost
Imam stampac HP LaserJet 6L i zajedno s njim veliki problem. Naime radi se o tome da kada mu zadam da stampa on ukljuci sve svoje LED diodice i blokira. Tek kada ga iskljucim iz uticnice pa ga ponovo ukljucim on se resetuje i vrati se u normalu do sledeceg stampanja. Mada dosta cesto se desi i da nece ni da prodje start vec blokira odmah po ukljucenju u struju pa moram nekoliko puta da ga ukljucujem i iskljkucujem da bi samo odradio startnu pripremu. Stavio sam mu novi toner, menjao vrste papira, merio napon u uticnici (koji je u svako doba dana 220-230V) ima li neko ko zna da li je to nesto fabricki posto sam cuo da i drugi koji imaju ovaj stampac imaju isti problem i kako ga resiti.
Hvala!!!
 
Ja sam sa takvim štampačem odštampao nekih 94000 stranica i nikad mu ništa ni nalik tome nije falilo. Jedino što se (ponekad) dešavalo je da pri uključivanju kompjutera (ukoliko je štampač već uključen) izbaci praznu stranicu sa par hijeroglifa u gornjem levom uglu.

Poseti servis, mada čisto sumnjam da će ti pomoći, jer su delovi za isti deficitarni, što se elektronike tiče.
 

Back
Top