CesTitkE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

iVE014

Aktivan član
Poruka
1.401
U ovoj temi samo pisite cestitke. Otvaram je jer je stvarno glupo otvarati teme tipa "SRECAN RODJENDAN" koje traju 1, najvise 2 dana i zatvoriti ih. Znaci na ovoj temi samo cestike za neke uspehe, podvige, bilo sta, naravno samo bez spama. Nadam se da ce se i The Look sloziti sa mnom oko ove teme... Dakle, krenite sa cestitanjem!!!!:ok:
 
Tako nesto:) Evo ja cestitam mojoj drugarici koja ce imati najverovatnije sve petice na kraju godine!!!

ma ja sam se zezala bre

mislim da tema nije odgovarajuca;)

pazi
kada bismo svi cestitali na ovoj temi rodjendane(a uglavnom se oni cestitaju), ili bilo sta, doticna osoba(koja cak nije korisnik foruma), nece primiti cestitke, a s druge strane, da je korisnik, za jedan dan ce toliko biti cestitki, i ne samo jednoj osobi, da bi tema izgubila svaki smisao...
 
ma ja sam se zezala bre

mislim da tema nije odgovarajuca;)

pazi
kada bismo svi cestitali na ovoj temi rodjendane(a uglavnom se oni cestitaju), ili bilo sta, doticna osoba(koja cak nije korisnik foruma), nece primiti cestitke, a s druge strane, da je korisnik, za jedan dan ce toliko biti cestitki, i ne samo jednoj osobi, da bi tema izgubila svaki smisao...

Ne mora da znaci da bi tema izgubila smisao. A i bolje je da se cestita ovde nego da se otvori bezbroj tema kojima je vek trajanja 1 dan. A sad, da se ne odvajamo od teme, ovde sigurno ima onih koji su danas polagali prijemni pa im cestitam, ukoliko su dobro prosli:ok:
 
Ne mora da znaci da bi tema izgubila smisao. A i bolje je da se cestita ovde nego da se otvori bezbroj tema kojima je vek trajanja 1 dan. A sad, da se ne odvajamo od teme, ovde sigurno ima onih koji su danas polagali prijemni pa im cestitam, ukoliko su dobro prosli:ok:

nisam bas sigurna.
ali videcemo koliko ce ova tema potrajati

pozdrav
 
Ja cu sebi da otvorim a vi kako ocete,u stvari neko ce otvoriti!! Je'l tako ili se varam??:sad2: Ive tema vec postoji na pdf Valjevo tako da ova moze da ide pod Katanac!! e zakljucace je pa makar me banovali :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top