Gde nam je stigao moral !?

vuda

Domaćin
Poruka
3.387
Biznismen optužen za silovanje učenice
Blic - Pre 4 sata

KRAGUJEVAC - Protiv biznismena iz Kragujevca Gorana K. (48) podignuta je juče optužnica zbog silovanja maloletne učenice drugog razreda gimnazije. Kako kaže portparol Okružnog tužilaštva Marija Mladenović, tokom istrage je utvrđeno da je on februara ove godine P. J. (16) u džipu primorao na oralni seks.

Goran K. se, kako je navedeno u optužnici, tereti da je u večernjim satima sreo u kafiću u centru grada P. J. u društvu devojaka koje je odranije poznavao i sa kojima se družio.

- Uplatio im je kredit za mobilni telefon od po 1.000 dinara, a zatim su otišli u drugi lokal van grada. Tu je počeo da joj se udvara i savetovao joj da treba da poradi na svom izgledu - da "ugradi pirsing, napravi tetovažu, nadogradi kosu" i da "nabavi bolji mobilni telefon". Oko 23 sata se ponudio da devojčicu, koja živi sa babom i dedom, odveze kući. Svratio je na parking ispred "Elektrošumadije" i krenuo da je ljubi. Kada je ona počela da se opire, zaključao je centralnu bravu džipa, a zatim je uhvatio za kosu i prisilio na oralni seks", kaže Marija Mladenović.

Zatim je devojčicu dovezao do njene zgrade u naselju Bubanj, gde stanuje, i zapretio joj da "nikome ne priča šta se desilo".

Ovaj slučaj je otkriven u toku druge istrage koja je pokrenuta zbog trgovine ljudima, odnosno organizovanog "druženja" učenica srednje Medicinske škole sa imućnijim građanima Kragujevca. Njime su obuhvaćene maloletnice koje su pružale oralni seks starijim muškarcima za nadoknadu koja je nekada iznosila i 500 dinara.

N. Radišić
 
Ali maloletnica ...........,ZAKON.......... ,uzas.........
Znaci ko ima vise novaca moze da ti radi sta oce ,e pa sto se mene tice neko ce da na leti na nesto letece jednog dana ,nisu svi zombiji...

Biznismen, moš' mislit! Baraba koja je bog zna kako stekla neko ime i koristi ga da bi zavodio tupave klinke.
Sa 16 godina se sedi u kafiću sa vršnjacima i zahvalno se odbijaju ponude tipa "kupim ti dopunu" ili "vozim te kući".
 
Jedan od rezultata rada proslih vlada je i uvodjenje zakona o porodici ,koji ima dva kraja kao i batina.
Sa jedne strane sprecava siledjije u porodici ,a sa druge strane mladi rade sta oce ,i u kuci i u skoli.
Sve zavisi od samosvesti mlade osobe...................
 
Ne vidim ovde nista neobicno. Jedino je neobicno sto je ta klinka prijavila silovanje .

Inace to je klasika u ovoj zemlji pa splavovi i kafici u BG su puni klinkica koje kasnije takvi "biznismeni" trpaju.E sad sta bi ovoj da prijavi silovanje....verovatno je taj malo pozurio sa tim pljuganjem mozda je trebao da saceka jos jedan izlazak.

E sad to je vec problem zasto roditelji pustaju decu napolje da izlaze po tim kaficima i splavovima.
Roditelji tog deteta mogu samo na sebe da budu ljuti sto pustaju dete da izlazi po kaficima i sto je nisu naucili nicemu. Sta ona ima sa nekim od 48 godina da radi i da se vozika u dzipu??

Mada ja bi da sam na mestu oca ili nekog rodjaka te klinke nasao tog matorog poveo nekog psa lutalicu i naterao citavu njegovu familiju ako je ima od zene do dece da popuse psu a njemu bi otsekao onu stvar i ko zna sta jos uradio.
 
Ne.
Sve zavisi od porodice, vaspitanja, zatim škole, društva i okruženja, pa na dalje...

To je tacno. Mada roditelji sve manje imaju ulogu u vaspitanju dece.
Eto ta je izlazila tamo zato sto njene drugarice tamo izlaze i eto taj matori je kao njihov poznanik.Znaci u prevodu vec je neke od njih trpao i pljugale su mu.

Uzas je imati zensko dete u danasnje vreme.
 
Ovaj slučaj je otkriven u toku druge istrage koja je pokrenuta zbog trgovine ljudima, odnosno organizovanog "druženja" učenica srednje Medicinske škole sa imućnijim građanima Kragujevca. Njime su obuhvaćene maloletnice koje su pružale oralni seks starijim muškarcima za nadoknadu koja je nekada iznosila i 500 dinara.

N. Radišić

Nego ovo je dobro. Nadoknada koja je NEKAD iznosila i 500 din. To znaci da je 500 din maximum i da su pushile i za manje pare.Stvarno jeftinoca u tom Verkovom KG.
A on se hvalio da KG vise nije dolina gladi a ucenice pushe za 100-200 dinara.
 
To je tacno. Mada roditelji sve manje imaju ulogu u vaspitanju dece.
Eto ta je izlazila tamo zato sto njene drugarice tamo izlaze i eto taj matori je kao njihov poznanik.Znaci u prevodu vec je neke od njih trpao i pljugale su mu.

Uzas je imati zensko dete u danasnje vreme.



U današnje vreme, veliki broj roditelja se seti da počne sa vaspitanjem kad dete napuni 10 godina, a onda je u 100% slučajeva - kasno. Ako ga/je u najranijem detinjstvu nije niko naučio vrednostima koje bi trebalo da poštuje u životu, onda će sigurno u 15-oj godini sedeti u kafiću sa nekim polusvetom od 40 godina.
 
Ovo je mozda vise za LJiS pdf, ali iskreno da vam kazem, znam neke koji uplacuju kredit za telefon maloletnicama. I one to primaju sa odusevljenjem!
Pazi kad ih nista tako ne obraduje, sve ce da urade za 1000 dinara kredita!
To je sad kao neka moda medju klinkama?
 
Ne mislim da je problem u seriji Sex i grad, već u porodici i školi, na žalost.

Ne kazem da je problem ali ima uticaj:mrgreen:
Prvo porodica , pa skola, smejali smo se i gnusali kako u Americi deca u skoli nose pistolje, ubijaju se, tuku, drogiraju,obezbedjenje......... itd.
Sve je to doslo i kod nas.
Zato sam i rekao za sex i grad.
To je sad u fazonu imati preko 30 godina , nisi udata juris karijeru,sex za jednu noc, trazis sponzora, a kad dobijes dete u 38 godini onda nemas zivaca da ga vaspitavas......:thumbdown:
 


U današnje vreme, veliki broj roditelja se seti da počne sa vaspitanjem kad dete napuni 10 godina, a onda je u 100% slučajeva - kasno. Ako ga/je u najranijem detinjstvu nije niko naučio vrednostima koje bi trebalo da poštuje u životu, onda će sigurno u 15-oj godini sedeti u kafiću sa nekim polusvetom od 40 godina.


Ma to nema veze.Eto u komsiluku imam klinku koja je stvarno bila vaspitana maximalno.Ali eto sada mala 14 godina ,pubertet drma i roditelji vise ne znaju stace s obzirom da joj je drustvo takvo kakvo je a roditelji jedino da je zatvore u stan i ne daju nigde da izlazi. Njenoi drustvo ostaje do 2-3 posle ponoci napolju , klinke se oblace kao da na stajgi rade ...itd.A mala se naravno ugledava na drustvo inace u suprotnom bice izopstena iz istog.Problem je sto mnoge roditelje zabole i mnogo pustaju deci pa onda oni koji se trude da pravilno vaspitaju dete imaju daleko otezaniji posao.
 
Ne kazem da je problem ali ima uticaj:mrgreen:
Prvo porodica , pa skola, smejali smo se i gnusali kako u Americi deca u skoli nose pistolje, ubijaju se, tuku, drogiraju,obezbedjenje......... itd.
Sve je to doslo i kod nas.
Zato sam i rekao za sex i grad.
To je sad u fazonu imati preko 30 godina , nisi udata juris karijeru,sex za jednu noc, trazis sponzora, a kad dobijes dete u 38 godini onda nemas zivaca da ga vaspitavas......:thumbdown:

Ovo već prelazi u seksizam. Pa sve te devojke imaju i očeve...

Ja lično smatram da svi ovakvi problemi proizilaze iz turbulentne moderne istorije Srbije. Onda kada je vladavina zakona popustila i kada su se nitkovi i ljudi na koje ne bi ni obratili pažnju ni na ulici, dokopali oružija i love i počeli da bivaju trend-seteri.
Samo se rigoroznim zakonima i ulaganjem u mladost, kulturu i umetnost može ispraviti ovakva devijacija društva koja je normalnim ljudima zgadila zemlju u kojoj žive i koja je postala sinonim takvog prostakluka.
 
Ma to nema veze.Eto u komsiluku imam klinku koja je stvarno bila vaspitana maximalno.Ali eto sada mala 14 godina ,pubertet drma i roditelji vise ne znaju stace s obzirom da joj je drustvo takvo kakvo je a roditelji jedino da je zatvore u stan i ne daju nigde da izlazi. Njenoi drustvo ostaje do 2-3 posle ponoci napolju , klinke se oblace kao da na stajgi rade ...itd.A mala se naravno ugledava na drustvo inace u suprotnom bice izopstena iz istog.Problem je sto mnoge roditelje zabole i mnogo pustaju deci pa onda oni koji se trude da pravilno vaspitaju dete imaju daleko otezaniji posao.

Slažem se u potpunosti.
Okruženje je postalo jedan od osnovnih faktora vaspitanja. To sam primetio na vlastitom primeru, jer sam, jel'te, do juče bio u sličnoj situaciji.
 
Ovo već prelazi u seksizam. Pa sve te devojke imaju i očeve...

Ja lično smatram da svi ovakvi problemi proizilaze iz turbulentne moderne istorije Srbije. Onda kada je vladavina zakona popustila i kada su se nitkovi i ljudi na koje ne bi ni obratili pažnju ni na ulici, dokopali oružija i love i počeli da bivaju trend-seteri.
Samo se rigoroznim zakonima i ulaganjem u mladost, kulturu i umetnost može ispraviti ovakva devijacija društva koja je normalnim ljudima zgadila zemlju u kojoj žive i koja je postala sinonim takvog prostakluka.

Mi zakona nemamo:thumbdown:I ako ga imamo tu su bogate tatice da placaju :thumbdown:
Sport i samo sport
 
Ne vidim ovde nista neobicno. Jedino je neobicno sto je ta klinka prijavila silovanje .

Inace to je klasika u ovoj zemlji pa splavovi i kafici u BG su puni klinkica koje kasnije takvi "biznismeni" trpaju.E sad sta bi ovoj da prijavi silovanje....verovatno je taj malo pozurio sa tim pljuganjem mozda je trebao da saceka jos jedan izlazak.

E sad to je vec problem zasto roditelji pustaju decu napolje da izlaze po tim kaficima i splavovima.
Roditelji tog deteta mogu samo na sebe da budu ljuti sto pustaju dete da izlazi po kaficima i sto je nisu naucili nicemu. Sta ona ima sa nekim od 48 godina da radi i da se vozika u dzipu??

Mada ja bi da sam na mestu oca ili nekog rodjaka te klinke nasao tog matorog poveo nekog psa lutalicu i naterao citavu njegovu familiju ako je ima od zene do dece da popuse psu a njemu bi otsekao onu stvar i ko zna sta jos uradio.

upravo tako. beograd je pogotovo grad pun klinkica od 16-18 god koje se loze da ih trpaju bizMismeni sa beznim kolima :thumbdown:

mesat za takve akcije su pogotovo splavovi na zemunskom keju blaywatch, akapulko, amsterdam itd.

posle "splavarenja" vikendom sledi oko 3-4 kupljenje na parkingu zemunskog keja i odvodjenje na "trpanje" :thumbdown:

i sto je vrhunac svega, onda se one posle sutra hvale drugaricama kako se kresale sa tim i tim bizMismenom, i prave se kao da su ne znam ko zna kakav uspeh postigle....

sve u svemu srbija, a pogotovo beograd je danas jako bolesno drustvo....
 

Back
Top