Rakija konekting pipl

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.984
Sto trezan misli, pijan govori, a bogami i radi...
Sve pada u vodu sto se ovde pise o ljubavi, o tome ko je lep, ko je pismen...dok alkohol ne probudi pravu prirodu u coveku..
I tad se vidi ko je ko u stvari...sve maske padaju...
Tad, pod uticajem Bahusa..muskarci i zene se zblizavaju i ako su se toga bojali dok su bili trezni..da li je stvarno potreban alkohol da bi se pobedio sopstveni strah?
I ako mozete da se setite, opisite neka vasa iskustva pod uticajem alkohola, kada ste se upoznali sa suprotnim polom..da li ste i sutradan mogli da se setite s kim ste zavrsili u krevetu ili jarku, da li ste se postideli posle pijanstva ili ste sutradan uspeli da se setite za partnerku ili parntera i nazvali ga( je ) telefonom ( ako ste uopce bili prisebni i ne toliko pijani kao krmacha da uzmete broj fona ) i da li je bilo nesto vise od obicnog pijanog upoznavanja na jednu noc ??

ps Imam odlicnu rakiju od loze i kajsije na prodaju, za sve strasljivce u rl kao lek za hrabrost
 
Kad popijem onako malo ... onda sam lepo raspoložena, pričljiva i dosta se smejem.

Kad popijem da se napijem ... onda plačem ... puno plačem ..... onda mi se vraćaju uspomene i ne mogu da podnesem što su neke stvari se desile/prošle i što se nikada neće vratiti. Retko kad sebi dozvoljavam ovakva stanja.

Generalno ne pijem.
 
kad se vas rikan napije, obicno prestaje svaka prica... dok je u kafani... nego se samo peva... i veseli... i pije jos malo... sve do fajronta... Maki ce znati kako to izgleda... al' ovde ne pricam o napijanju do besvesti... to je bzvz.. nego, onako... malo... da se zarumene obrazi dobro... a alkohol je uvek najbolji izgovor kad se uradi nesto glupo... pa, posle... kao... 'bio sam pijan'... i onda... da si moja devojcica, zivela bi k'o kraljica... danju k'o kraljica... a nocu k'o carica... 'ej mala, malena... srce si mi zavela... 2x... joj... devla, devla... da te vodim na vasare... da potrosim silne pare... na zlatne sandale i svilene haljine... 'ej mala, malena... srce si mi zavela... 2x...
 
Retko mi se desavalo da imam seksualnih ideja kad sam pijana, vise sam agresivna... Jednom sam nasrnula na drugaricu da je bijem, jednom sam se zamalo pobila sa jednim bilderom 100 kilashem, pa su hteli da me izbace iz lokala zbog toga :lol:, jako sam se svadjala dosta puta...
A kolega... Pa, ono, nasli se slucajno u wc-u i dohvatili se nemam pojma kako, ali tad sam bila zaljubljena u njega, i bez obzira na pijanost, nisam se kresnula sa njim, kao, nisam htela tako da zapocnem vezu... :lol:
Ali, uglavnom se bas oleshim, da nisam ni za sta... Ono, izlazim iz taksija i prospem se po ulici, povracam po pola sata i tako. : )

Pijem i ne stidim se. : )
 
samo tekila dolazi u obzir
trink22.gif


trink22.gif
trink22.gif



:P:P:P
 
Retko mi se desavalo da imam seksualnih ideja kad sam pijana, vise sam agresivna... Jednom sam nasrnula na drugaricu da je bijem, jednom sam se zamalo pobila sa jednim bilderom 100 kilashem, pa su hteli da me izbace iz lokala zbog toga :lol:, jako sam se svadjala dosta puta...
A kolega... Pa, ono, nasli se slucajno u wc-u i dohvatili se nemam pojma kako, ali tad sam bila zaljubljena u njega, i bez obzira na pijanost, nisam se kresnula sa njim, kao, nisam htela tako da zapocnem vezu... :lol:
Ali, uglavnom se bas oleshim, da nisam ni za sta... Ono, izlazim iz taksija i prospem se po ulici, povracam po pola sata i tako. : )

Pijem i ne stidim se. : )

Dobila si besnilo moras ici na spricanje ..........
 
Retko mi se desavalo da imam seksualnih ideja kad sam pijana, vise sam agresivna... Jednom sam nasrnula na drugaricu da je bijem, jednom sam se zamalo pobila sa jednim bilderom 100 kilashem, pa su hteli da me izbace iz lokala zbog toga :lol:, jako sam se svadjala dosta puta...
A kolega... Pa, ono, nasli se slucajno u wc-u i dohvatili se nemam pojma kako, ali tad sam bila zaljubljena u njega, i bez obzira na pijanost, nisam se kresnula sa njim, kao, nisam htela tako da zapocnem vezu... :lol:
Ali, uglavnom se bas oleshim, da nisam ni za sta... Ono, izlazim iz taksija i prospem se po ulici, povracam po pola sata i tako. : )

Pijem i ne stidim se. : )

she z lady..:whistling:
 
zadnji put sam se olila na proslavi NG sa firmom jer nisam mogla da podnesem datu situaciju....jos kad je direktorica pitala gde sam i kad sam morala da sednem na tri stolice od nje samo je gorki mogao da me spasi...posle odradjenog obaveznog dela odjurila sam kuci kolima (samo su mi se jednom ugasila :D) na zestok sex....eeeeeeeee.....sve mi se frtelo ali je bilo tako dobro da sam mogla da izdahnem....hahahha
 
Sto trezan misli, pijan govori, a bogami i radi...
Sve pada u vodu sto se ovde pise o ljubavi, o tome ko je lep, ko je pismen...dok alkohol ne probudi pravu prirodu u coveku..
I tad se vidi ko je ko u stvari...sve maske padaju...
Tad, pod uticajem Bahusa..muskarci i zene se zblizavaju i ako su se toga bojali dok su bili trezni..da li je stvarno potreban alkohol da bi se pobedio sopstveni strah?
I ako mozete da se setite, opisite neka vasa iskustva pod uticajem alkohola, kada ste se upoznali sa suprotnim polom..da li ste i sutradan mogli da se setite s kim ste zavrsili u krevetu ili jarku, da li ste se postideli posle pijanstva ili ste sutradan uspeli da se setite za partnerku ili parntera i nazvali ga( je ) telefonom ( ako ste uopce bili prisebni i ne toliko pijani kao krmacha da uzmete broj fona ) i da li je bilo nesto vise od obicnog pijanog upoznavanja na jednu noc ??

ps Imam odlicnu rakiju od loze i kajsije na prodaju, za sve strasljivce u rl kao lek za hrabrost

Hm...suprotnim polom...:roll::roll::roll:

Samo jednom sam se stvarno napila..i resila da to ne ponovim vise...sve dok ne prodje ispit iz anatomije.. :D nazvala decka, malo mu histerisala preko telefona jer zivimo u razlicitim gradovima, posle zaspala...a sta je bilo pre toga...jos uvek pokusavam da zaboravim :p
 
hmmm... Kad pijem rakiju malo sam agresivna, ustvari od kratkih pica sam agresivna... zabola sam drugaricu u glavu, vadila noz na jednog lika, zabola jos jednu devojku u glavu...
jednom sam ishchashila koleno, jednom mi pomerili vilicu iz lezista u KST-u, lik me je zveknuo pesnicom u glavu...
kajala sam se zbog tipova sto puta, najvise kad sam se kresnula sa jednim ozenjenim, sto me i ne bi potreslo toliko da mu ne znam zenu i da se ne igram i suvise cesto sa njegovim detetom... :(
ma svasta sam radila pod dejstvom alkohola...
 
hmmm... Kad pijem rakiju malo sam agresivna, ustvari od kratkih pica sam agresivna... zabola sam drugaricu u glavu, vadila noz na jednog lika, zabola jos jednu devojku u glavu...
jednom sam ishchashila koleno, jednom mi pomerili vilicu iz lezista u KST-u, lik me je zveknuo pesnicom u glavu...
kajala sam se zbog tipova sto puta, najvise kad sam se kresnula sa jednim ozenjenim, sto me i ne bi potreslo toliko da mu ne znam zenu i da se ne igram i suvise cesto sa njegovim detetom... :(
ma svasta sam radila pod dejstvom alkohola...
 

Back
Top