E to je ljubav!

DiVljA

Elita
Poruka
15.398
Mladic i devojka su se zabavljali dugo. Raskinu. Posle nekog vremena on dozivi uzasnu saobracajnu nesrecu u kojoj je bukvalno ostao bez lica. Devojka dodje u bolnicu i ostane uz njega. Izvrse mu nekakvu rekonstrukciju. Al' i dalje je ostao bez oka, u necem sto se zove nos nije bilo kosti uopste, dobio je nekakvo lice, al' jos uvek izdeformisano. Nekada je bio frajer i po. Oni se vencaju, danas mu tim najboljih hirurga za dz radi ponovo rekonstrukciju, posle koje ce izgledati ko covek posle toliko vremena.
Podvig i briga ove devojke nosi ime ljubav.
Koliko vas ko ****, nije merilo ni za sta, osim za neciji libido.
Ajd, vozdra! :P
 
Poslednja izmena:
Mladic i devojka su se zabavljali dugo. Raskinu. Posle nekog vremena on dozivi uzasnu saobracajnu nesrecu u kojoj je bukvalno ostao bez lica. Devojka dodje u bolnicu i ostane uz njega. Izvrse mu nekakvu rekonstrukciju. Al' i dalje je ostao bez oka, u necem sto se zove nos nije bilo kosti uopste, dobio je nekakvo lice, al' jos uvek izdeformisano. Nekada je bio frajer i po. Oni se vencaju, danas mu tim najboljih hirurga za dz radi ponovo rekonstrukciju, posle koje ce izgledati ko covek posle toliko vremena.
Podvig i briga ove devojke nosi ime ljubav.
Koliko vas ko ****, nije merilo ni za sta, osim za neciji libido.
Ajd, vozdra! :P

:) eh ako neko zna da ljubav nema veze sa izgledom niti sexualnom moci to sam ja....ali, suvise je licno da tu iznosim...samo mogu reci da je moja najveca ljubav bio covek koji nije bio zdrav i koji je imao problema sa potencijom...na zalost, razlog naseg razlaza nije bio sto nam je ljubav prosla, nego vrlo komplikovana zivotna situacija kod oboje...
 
Mladic i devojka su se zabavljali dugo. Raskinu. Posle nekog vremena on dozivi uzasnu saobracajnu nesrecu u kojoj je bukvalno ostao bez lica. Devojka dodje u bolnicu i ostane uz njega. Izvrse mu nekakvu rekonstrukciju. Al' i dalje je ostao bez oka, u necem sto se zove nos nije bilo kosti uopste, dobio je nekakvo lice, al' jos uvek izdeformisano. Nekada je bio frajer i po. Oni se vencaju, danas mu tim najboljih hirurga za dz radi ponovo rekonstrukciju, posle koje ce izgledati ko covek posle toliko vremena.
Podvig i briga ove devojke nosi ime ljubav.
Koliko vas ko ****, nije merilo ni za sta, osim za neciji libido.
Ajd, vozdra! :P

Zmajeva, jel to znaci da si jako ruzna i da te ne prca niko...
 
Mladic i devojka su se zabavljali dugo. Raskinu. Posle nekog vremena on dozivi uzasnu saobracajnu nesrecu u kojoj je bukvalno ostao bez lica. Devojka dodje u bolnicu i ostane uz njega. Izvrse mu nekakvu rekonstrukciju. Al' i dalje je ostao bez oka, u necem sto se zove nos nije bilo kosti uopste, dobio je nekakvo lice, al' jos uvek izdeformisano. Nekada je bio frajer i po. Oni se vencaju, danas mu tim najboljih hirurga za dz radi ponovo rekonstrukciju, posle koje ce izgledati ko covek posle toliko vremena.
Podvig i briga ove devojke nosi ime ljubav.
Koliko vas ko ****, nije merilo ni za sta, osim za neciji libido.
Ajd, vozdra! :P

e a sto su raskinuli koji k..... ?
 
nisam sigurna, i sto rece DFB - a sto su raskinuli?...
ne volim ekstremne situacije, nisam sigurna da je zrtvovanje uvek/uopste ljubav... znam nekoliko primera koji bi mogli biti analogija ovom tvom.
samo sto ja znam i nastavak price - "kad su se oci izlecile", da tako figurativno kazem...
 
Kod mene je u kraju bio takav slucaj ,nije ostao bez oka i nosa ali je ostao invalid 99% i njegova devojka je ostala uz njega.Dobili su sina i on sada ima 9 godina.LJubav je cudo ..........
 
ne vidim razlog da budeš drska prema meni, samo sam pitala...:confused:

hmm...pa dobro;
ti samo...pitala ja ti samo...odgovorila...nista osobno.

nego, ne rece nam...znas...neki slican slucaj...tj. imas...neposredno iskustvo (u najsirem mogucem opsegu...) slicne vrste?

ps da, znam za slican slucaj...dobro, uvjetno receno slican - on je ostao...hmmm...ostecen, psihofizicki...motorika, centri za govor,
promjene ponasanja i raspolozenja...
bili su zajedno do te nesrece, poslije nesrece i godinama poslije kad sam ih upoznala...nemam pojma sta se sad dogadja...
oboje su sjajni likovi, nadam se da su jos zajedno, ali ne mislim da je (samo...) ta famozna...ljubav posrijedi...
 
Poslednja izmena:
hm...i sta sad...zakljucismo...jes ljubav, nije ljubav...
mislim, aspekt...sazaljenja...empatije... ne mozemo iskljuciti iz jednadzbe...
+ postoje ti... ljudi "koji zive da se zrtvuju"... za druge...navodno...jal to "zdravo" nemam pojma...
meni pari malo...uvrnuto, al ajde...

ti ne bi ostala uz nekog koga voliš, da mu se desi nešto slično?
u dobru i zlu - ništa to?
ljubav nije sažaljenje, nije žrtva
ljubav je pružanje podrške i pažnje kada je to potrebno
ljubav je i davanje, a ne samo uzimanje
moje mišljenje, ako se ne slažeš - ništa strašno

a ova priča sa početka možda i nije prava ljubav (šta god to kome značilo), ali postoji valjda mogućnost i da jeste...
 

Back
Top