42. Gitarijada

Ljudi, ne znam da li ste čuli, ali 42. ZAJEČARSKA GITARIJADA se neće održati na gradskom stadionu FK "Timok"-a (zbog tehničkih problema), već po rečima PR-a doma omladine, na pomoćnom stadionu pored vašarišta (udaljnom nekoliko stotina metara od gradskog stadiona). Svi učesnici su potvrdili svoj dolazak, tako da se ništa ne menja osim lokacije!!!
 
Da, prica se da ce biti na pomocnom stadionu, odmah pored glavnog. Razumem klub zasto ne da travu. Mislim ljudi malo razumevanja, oni sredjuju 365 dana u godini teren i sve, da bi u roku od 2 dana bio unisten totalno.
 
J_e_b_e_m im mater mrtvu i retardiranu,ne mogu da verujem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa SLEPCI,pocrkali dabogda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Strasno!!! Whitesnake,ne gresi dusu.Ljudi se trude,ali ,eto, postoje ljudi koji to sve pokvare.Na tv-u sam cula od organizatora da je postojao "sukob interesa".
Vidis u kakvoj zemlji zivimo:(
 
Ljudi bre polako, RTS je prodao izgleda Gitarijadu, zato je sve nastalo

http://www.zajecarci.com/news.php?readmore=1228

Pazi ti njega, Gitarijada otisla u k_u_r_a_c a on opusteno! Prijatelju, saberi se i shvati da je ovo kraj! Pa i meni je tesko sto to moram da kazem, zato sto sam odrasla uz tu Gitarijadu, ali to je cinjenica! Ja razumem da ti je zao sto ces svirati pred nekoliko 10ina ljudi, ali brate seres....
 

Back
Top