30 sati u autobusu

16121953

Zainteresovan član
Poruka
184
cu provesti 20 Jula.
Idem na more, u Tursku.
Imam 55 godina, nisam hronicni bolesnik, imam spondilozu, i strah me hvata od dugog sedenja.
Noge ce mi biti ko 2 mala burenceta, prsti kao mladi krompirici.
Sada molim za savet.
Sta da radim sa svojim nogama kako bih izdrzala taj dug i vruc put, postoji li nesto sto bih stavljala na noge, mazala necim ili ...
 
Autobus je klimatizovan, dakle nece biti vruce, spondiloza nema veze sa nogama, obucite se komotno, obujte komotnu obucu. Ne razumem zasto bi Vam noge bile kao dva 'burenceta' niti zasto bi Vam prsti bili kao krompirici, nista u onome sto ste nam dali od podataka ne govori u prilog toga da cete imati ovakve probleme? A ako se to vec desavalo, onda nije trebalo da rezervisete putovanje od 30 sati voznje autobusom, i savet Vam ne mozemo dati.
 
Hm... kada se samo setim putovanja iz Turske autobusom... 36 sati...
Iako imam duplo manje godina od vas... noge su mi ipak bile natecene ali, posle nekoliko sati vratile su se u normalu.
Iskreno se nadam da agancija preko koje idete ima dobar autobus jer to u mom slucaju nije bilo, - nije bilo klime.
Verujem da cete se sledece godine ipak odluciti za neku blizu destinaciju ili avion. ;)

Srecan put :bye:
 
cu provesti 20 Jula.
Idem na more, u Tursku.
Imam 55 godina, nisam hronicni bolesnik, imam spondilozu, i strah me hvata od dugog sedenja.
Noge ce mi biti ko 2 mala burenceta, prsti kao mladi krompirici.
Sada molim za savet.
Sta da radim sa svojim nogama kako bih izdrzala taj dug i vruc put, postoji li nesto sto bih stavljala na noge, mazala necim ili ...



Можда да откажете аранжман?!?
 
Ništa strašno, to se dešava kod dugih putovanja. Glupo je zbog otečenih nogu ne putovati. Otok ionako spadne za dan dva. Važno je da čovek nema bolove. Jeste malo neprijatno u nogama. Na svakoj pauzi šetati i možda piti dosta tečnosti. :bye:
 
Ja, koji sam mnogo mnogo mladji od vas, nemogu sat vremena da provedem sedeci u autobusu...
Ne znam sta da vam kazem. Kada autobus staje, one pauze... izadjite i budite na nogama sto vise.
P.S. Srecan Put!
 
auuu katastrofa... ja sam jednom isao do Nemacke autobusom i vracao se 20h traje put, tad i vise nikad, namucio sam se kao stoka, nit sam mogao da legnem, nit sam mogao da sedim kao covek, taman malo zaspim oni vicu pauza, opet zaspim carina svi iz autobusa, jeo neke gluposti, znaci UZAAAS... posle sam isao avionom i autom... autobusom nikad vise...

Kao sto Raper Sopot rece: Srecjan put ;)
 

Back
Top