Na kom letowanju gde ste bili su bili najveci talasi???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
posto sam obiso komplet crnu goru, veci deo grcke i bugarske...cek sad se setim kako de bese...a nesto me pamcenje izdaje :lol::dash:
bugarska...ja kad god sam biJo nisam video talase...e sad zbog toga sto veci deo dana nisam znao za sebe ili sto ih stvarno nema ne znam...a tih dana nisam nista ni video :mrgreen::dash::drunk::drunk:
po grckoj ih ima ali nisu previse veliki ali opet kazem...:drunk::drunk::headbang: :headbang::headbang:
a sto se tice crne gore...ovako...u zalivu gore...dakle od plavih horizonata, oblatnog, zanjica i rosa(dobro tamo ih ima i mogu da budu poveci :D:lol: ) pa unutra kad se udje pa sve do kotora...ja kad prdnem napravim veci talas u kadi...narocito unutar zaliva, na horizontima ajde da kazem da izbiju na cela pola metra, na oblatnom su malo veci..kad je nemirno onda i do celog metra :lol:
a dole sto se tice najvece talase sam doziveo u canju...talas duplo veci od mene i kad grune izbije skoro do pola plaze gore(a oni koji su bili tamo znaju kolika je tamo plaza :lol: :D...od ostalih mesta...pih...budva standard, jaz isto, petrovac ako naidje veci talas zakuca te u zid:lol:, sutomore(e da tu mislim da najvece talase prave brodovi koji dolaze u bar mada i ovako mogu da izadju na 2m i malo jace :lol: :D ), susanj razvalis noge i ogulis kolena k`o da si klecao celu noc a da te neko tovariJo od pozadi:lol:, manja mesta na potezu od canja do budve(guzice pardon buljarice, trsteno, rafailovici i tako dalje) tu je onako...klasika...oko 2-3m u vr glave....dakle sve u svemu zacin C :lol: mislim... canju su najveci...mogu da izadju na 4-5m :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top