Šiptari u Srbiji na TV

27E

Legenda
Poruka
52.416
9:50 na onoj tv92 gostuje siptarski politicar, valjda, i propagira nezavisnost kosova.

da li je to protivustavna propaganda i treba li policija da spreci protivustavno delovanje, i sto ih ne strpa malo na hladjenje.

treba zauzeti odgovarajuci stav, bice toga sve vise.
 
Poslednja izmena:
9:50 na onoj tv92 gostuje siptarski politicar, valjda, i propagira nezavisnost kosova.

da li je to protivustavna propaganda i treba li policija da spreci protivustavno delovanje, i sto ih ne strpa malo na hladjenje.

treba zauzeti odgovarajuci stav, bice toga sve vise.

Svako ima pravo da se bori za neku ideju na miran i demokratski nacin i ne mozes coveka uhapsiti sve dok ne uzme oruzje i pocne za tu ideju da se bori oruzjem. Tako npr. u Spaniji imas tv stanice i novine koje se otvoreno zalazu za nezavisnost Baskije i Katalonije. Imaju svoje lokalne frekvencije, propagiraju svoju politiku i niko u spaniji ih ne dira.
 
Svako ima pravo da se bori za neku ideju na miran i demokratski nacin i ne mozes coveka uhapsiti sve dok ne uzme oruzje i pocne za tu ideju da se bori oruzjem. Tako npr. u Spaniji imas tv stanice i novine koje se otvoreno zalazu za nezavisnost Baskije i Katalonije. Imaju svoje lokalne frekvencije, propagiraju svoju politiku i niko u spaniji ih ne dira.

Niko ih ne dira jer nemaju nacionalnu pokrivenost kao ovi nasi skotovi!
 
Uredjivacka politika B92 na stranu, ali ako taj Sipac nema nameru da se u studiju masi za pucaljku, onda je sasvim legalno da isprica sta ima sirokom auditorijumu budala koje ce ga slusati.

A inace, daljinski je divna jedna sprava.
 
ja samo kazem doveli su nekog ko pristojno izgleda i kao zna da se izrazava, pa se prosto pitam ko je bre pucao na nas i isterao onoloki narod sa kosova, sto ne dovedu pravog teroristu, da znamo sa kim imamo posla,

odnosno ako je ovaj tako fin sto se odcepio, a gde su zverstva, ratni zlocini i na kraju, ali ne zadnje, sta sa nasom imovinom, privatnom, privrednom i drzavnom

ili da zakljucim ne veruj siptaru koji govori tiho i srpski, a voditeljka klima glavom sa razumevanjem
 
Bas se pitam gde je ta imovina. U stvari pitam se gde su bivsi vlasnici te imovine? U Beogradu? Na vreme prodali pa sad kukaju da im je vrate? A mi mirni ni mrava ne bi zgazili a ratovali smo skoro pa vise nego Irak i Izrael zajedno!!! Jadni mi.
 
Ne znam zasto ti sebe smatras vecim patriotom od mene ili bilo kog ko je glasao protiv SRS i DSS. To sto si glasao za drugu stranku ne znaci da ti ili bilo ko drugi vise voli ovu zemlju od mene. Misljenja nam se razlikuju ali to nema veze sa ljubavi prema Srbiji.
 
a ti bese glasala listu ZES jel tako? to znaci da si cankov glasac - ne? :)

nemoj posle samo da se nerviras kad te nazovemo autonomasicom i sto smatramo da nisi patriota ;)

jer patriote ne glasaju za canka :(
Dokle god me ti, i ostali nadripatrioti nazivaju izdajnikom, "autonomašicom", i t. sl. ja sam mirna, jer to znači u stvari da sam ja pravi patriota, a ne vi. :cool: Da me vi počnete hvaliti, ozbiljno bih se zabrinula. :mrgreen: A ne nerviram se, naprotiv, samo ste smešni s tim vašim jednim te istim o izdajnicima, k'o pokvarena ploča.
 
Nema adema...nema veze, tu je negde !
Nego, nesto mi nije jasno u evropskom poretku na Balkanu : - u Srbiji ljudi bilo kojih nacija mogu slobodno da setaju i gostuju na TV-u i slobodno iznose svoje misljenje...da posle toga izadju u grad i popiju pice u bilo kojem restoranu i da im nista lose ne desi , a da pretpostavimo sta bi se desilo srbinu pod istim okolnostima u Pristini, Zagrebu, Sarajevu... ! U Zagrebu i Sarajevu i ovako i onako...osim zestokog nacionalizma imaju oni i kulturu, ali iz Pristine tesko da bi se izvukla ziva glava !!!!
I posle oni nama pricaju o demokratiji u kako su civilizovani a mi ne !
 

Back
Top