Metroseksualci

Metroseksualac je izraz za heteroseksualca 21. vijeka, kojem je bitno kako se oblaci, kako izgleda, sta jede... Takodje, zeli biti njegovan i nije ga briga sta drugi o svemu tome misle...
A kao tipican primjer metroseksualca, obicno se pominje Dejvid Bekam...
 
postoji epizoda South Parka u kojoj su svi metrosexualci... valjanje...

inaaaacheeee... nemam nista protiv njih, ali na mene kremice, depiliranje i slicna zayebavanja tesko da se mogu primeniti.... previse sam ja lenj za tako nesto :?
 
Ako se nevaram Metroseksualac nema nikakve veze sa seksualnim opredeljenjem.(mogu biti i Bi-, hetero- ili homo-).

Mislim da je to nesto ka cemu bi vi rebalo da se streme. Samo da bi covek imao vremena i mogucnosti za to, treba prvo i da postigne nesto u zivotu.

Nije to jeftino zadovoljstvo....
 
Gazdarica:
Metroseksualac je izraz za heteroseksualca 21. vijeka, kojem je bitno kako se oblaci, kako izgleda, sta jede... Takodje, zeli biti njegovan i nije ga briga sta drugi o svemu tome misle...
A kao tipican primjer metroseksualca, obicno se pominje Dejvid Bekam...

A sta nam Gazdarica misli o tome? Da li su privlacni tipovi a la Beckam?
 
Pa kada smo vec naterali devojke da se non-stop sminkaju, depiliraj sve delove tela, idu u teretane i sede na dijetama, i izazovno oblace...

Ne vidim razlog da nase devojke nemogu to isto da traze od nas...
 
streetspirit:
Pa kada smo vec naterali devojke da se non-stop sminkaju, depiliraj sve delove tela, idu u teretane i sede na dijetama, i izazovno oblace...
Ne vidim razlog da nase devojke nemogu to isto da traze od nas...
Ma važi. Jedino da smo ih mi naterali. Naterale same sebe i same sebi nametnule, a i dalje nameću kojekakve gluposti.
Tako i oko ovih muških izmišljotina. Ne, ne mogu to one da nam traže.
 
Milojko Vasic:
streetspirit:
Pa kada smo vec naterali devojke da se non-stop sminkaju, depiliraj sve delove tela, idu u teretane i sede na dijetama, i izazovno oblace...
Ne vidim razlog da nase devojke nemogu to isto da traze od nas...
Ma važi. Jedino da smo ih mi naterali. Naterale same sebe i same sebi nametnule, a i dalje nameću kojekakve gluposti.
Tako i oko ovih muških izmišljotina. Ne, ne mogu to one da nam traže.

bas bivole da te vidim kako si sa nekom ribom koja se ne depilira ispod pazuha ili ne depilira noge, o intimnoj zoni i da ne govorimo.

Druga je stvar sto su devojke vec navikle na nas "dlakave" i velikoj vecini se to i svidja, nekima su cak i smesni cosavi muskarci...jel vise lice na decake nego na muskarce.

ali sto da ne ako im se svidja sto nam nebi trazile da uradimo "to". da li cemo to da prihvatimo ili ne je vec druga stvar...
 

Back
Top