NEMOGUCE JE NACI DEVOJKU KOJA JE SPAVALA SAMO SA JEDNIM...

_7eDini_:
Da li ste znali da je u "mali" -1000.000 i vise devojaka uzrasta-35-75 godina bilo ili onih devojaka koje nikada nisu spavale sa deckom ili je bilo onih koje su spavale sa vise decaka uzrasta od 15-17 godinica, ili onih koje su spavale samo sa jednim uzrastom-deckom od 15 godinibabica!!!

MA ZNALI SMO,NO SMO GODINICAMA ODBIJALI...DODAVALI...
... :wink:
 
_7eDini_:
Da li ste znali da je po statisti koja je sprovedena kod 1000 devojaka uzrasta 15-35godina utvrdjeno da je bilo ili onih devojaka koje nikada nisu spavale sa deckom ili je bilo onih koje su spavale sa vise momka, onih koje su spavale samo sa jednim deckom nije bilo moguce naci!!!

Statistika je vrlo varljiva stvar...
Zanimljiv je podatak da se posle prvog odmah prelazi na treceg ili ko zna kojeg, a broj dva se preskace... Ili su radili statistiku sa onima koje "nevinost" gube sa dvojicom odjednom?! Ima li podataka o tome?!
 
Ronik:
tamo sam gde....:
Incognito:
Pa dajte... poznata je cinjenica da je muskarac ili prvi ili drugi... Statistika je opet izlagala ;)
da,samo posle prvog,broj se vrti oko drugog,malo i oko treceg,dalje se ne racuna,samo tri broja :wink:
Ja sam mislio da je kod kola kilometraza vaznija od broja vlasnika koji su je vozili? :lol:
haha..a koji broj je kod tebe :roll: ????ili kilometraza..kako je ti nazivas :wink:
 
smeh:
_7eDini_:
..."nevinost" gube sa dvojicom odjednom?! Ima li podataka o tome?!

:shock: Sine, to mora da ih boli? Evo, sad imam flashback!!! Secam se one scene koju sam kao mali video kroz zamrznut prozor po kome je zima iscrtala iglichaste ukrase. Gledam ja i trljam ochi, kad tamo Ronik i Steffan zaskochili Deda Mraza otpozadi, i vrshe torturnu analnu defloraciju... Eto, sad sam se setio svega... A do danas sam tu Novu godinu pamtio samo kao Novak bez poklona... Sad se prisetih i zashto... Hvala ti, smeh...
 

Back
Top