Biblija / opsena ili istina

Laura Mihaela

Početnik
Poruka
2
Zanima me koliko vas je razmišljalo o tome da li je ono što nam serviraju kroz dogmu zaista istina ili je to zloupotreba da bi se pojedine loze koje sebe nazivaju kraljevskim održale na vlasti. Da li ste čuli o ukrštanju gušterske rase bića sa ljudskom kroz te loze i da li vas je to navelo da razmislite koliko je zapravo naučna fantastika imaginarna ili možda previše stvarna.
 
Nemojte tako o Dejvidu Ajku, mozda on na prvi pogled izgleda kako ludak, ali to nemora bas u bukvalnom smislu da se tumaci. Istina je da su masoni prezaludjeni za krvno srodstvo i ukrstanje genetskih osobina. E sad, njegova teorija o gusterima je malo suluda, ali mi ako hocemo da izigravamo naucnika (pravog) nemozemo tek tako da kazemo da je on lud i da tek tako budemo sigurni u to da on nije upravu. Mi neznamo sta se zaista dogadja, ali je istina da postoje dosta cudnih fenomena. Ja sam skoro gledao intervju Dejvida Ajk-a koji je bio emitovan na hrt 1 televiziji u emisiji ''Na rubu znanosti '', i ako to odgledate verujte mi bicete uvereni da su dosta cinjenica koje on iznosi veoma logicne i tacne. Sve to sto on tvrdi se moze ispitati na internetu i preko drugih nacina informisanja. Svidela mi se njegova teorija da mi zivimo u jednom opsegu frekvencija, i da u taj opseg frekvencija moze da upadne bice ili bilo sta sto je iz drugog opsega frekvencija. Tako reci sve se sastoji od frekvencije, tj. sve osciluje, pa iz toga zakljucujemo da je ta teorija vrlo logicna. A sto se tice Masona, Dejvid Ajk je potpuno upravu oni vekovima odrzavaju svoju "Arijevsku " rasu i vladaju svetom, tj. oni su upravo ti vladari iz senke koji drze sve pod kontrolom, i nazalost drzace jos vise toga pod kontrolom, oni pokusavaju da pretvore ljude u robove koji nece imati nikakva prava ako ne prihvate elektronski cip koji ce im biti ugradjen u celo, a i oni koji ce primiti cip ce takodje biti kontrolisani od strane takvih idiota (monstruma). Dali ste primetili da se Britanski funkcioneri ponasaju malo nenormalno, to je zato sto su i oni deo tog velikog plana, Kraljica Elizabeta je odmah druga po hiararhiji masonerije. A to ludilo koje se javlja kod britanskih funkcionera i ne samo kod njih nego i kod drugih "jakih" licnosti sirom sveta je upravo zbog toga sto masoni imaju obicaj da se zene i udaju unutar njihove loze, pa zbog toga se u njihovoj nenormalnoj lozi cesto puta desava da se vencaju rodjeni brat i sestra. Ako se vratite malo kroz istoriju primeticete da u SAD vladaju naizmenicno porodice Bush i Klinton. Cak je skoro izasao clanak o tajnom sastanku masonske loze koja cak nije ni obezbedjenju dozvolila da udje u prostoriju u kojoj se vodio razgovor a kojima je izmedju ostalog prisustvovao i Barak Obama. Znaci: masoni postavljaju kandidate za precednika skoro svake zemlje u svetu. A pogotovu u SAD. Ocigledno je da su se masoni toliko okomili na SRBIJU i da zele da je uniste, iako su vecina masona jevreji za ciji opstanak je SRBIJA bila vise nego zasluzna.
Nezaboravite da je zbog tih skotova ubijen Kralj Aleksandar Karadjordjevic u Marseju, samo zato sto se zalagao za bolje sutra. Ja shvatam da sam mozda malo promasio temu ali neka to moderator regulise.:super:
 
Biblija je kodirano pisana, sa pricama koje su sasvim simbolicne. I retko na ovome svetu ima nekog da razume
sta znace price iz Biblije. Znaci mitologija Biblije nije shvatljiva za laike, nije ni za mene.. skroz je konfuzno.

Ali zato takodje, u Bibliji ima neke vrlo, vrlo jednostavne fraze, ili stihove, koje moze shvatiti i deciji um, vrlo prosto
i istinito, bez dogmi, bez simbola i bez lazi.

A to su fraze poput >

Ne cini zlo. Ne sej mrznju. Voli! Ne mrzi.. itd.. Vrlo vrlo jednostavno, i shvatljivo za ljudski um.

Nije moguce ga zakomplikovati, ako neko zeli da shvati istinu.


Inace to o gusterima, zmajevima, i mitologiji, je mouce ukapirati ako se poce citati razlicita literatura, naravno i od
Davida Ickea, ali ima jos nekih. A neki su licno videli gustere.
 
... hmmm... hmmm... hmmm...
... ko je pisao Bibliju...
... logicno mi je da je to bio covek...
... covekova vecita teznja je ka moci...
... moc da vlada ljudima...
... da bi to sto jednostavnije omogucio potrebno je sastaviti neki pravilnik...
... sto je pravilnik tajanstveniji, zamrseniji, nerazumljiviji i komplikovaniji to je bolji...
... jer sve sto je nepoznato uliva neku dozu straha...
... strah izaziva poslusnost... od mogucih kazni...
... a kazne, ma kakve one bile, niko ne voli..


...jeeeeeeeaaaa... al ga sastavih...:klap::super::klap:
 

Back
Top