Niko nece....

ana@

Početnik
Poruka
38
...za tobom posuti kosu pepelom i poludelo kukati prema mesecu...eh...zar sam opet u krugu iz kog izlaza nema..to nije pitanje,to je konstatacija...nikada neces videti,siroti moj prince da veceras sedim na podu sa svim nasim krpicama i pokusavam da shvatim kakav su to neverovatni lavirint oko nas isplele...ocigledno lavirint u kome se vise ne mozemo pronaci...postoji li izlaz iz lavirinta? Kao sto je savet nesto sto trazimo od prijatelja kada odgovor vec znamo,tako se i ja pitam-ima li izlaza?
 
"uvek pogledaj svetlu stranu zivota"
ili "nista nije toliko lose da ne moze da postane GORE"....marfijev zakon

padovi su sastavni deo zivota, nauci da zivis sa tim ali nije lose ni da sto pre ustanes!!!
ajde los dan....bice bolje
 
Kazes da si opet u krugu iz kojeg izlaza nema. Onda ne moze biti "opet" jer si prosli put ocigledno rijesila situaciju i nasla izlaz. Tako ce biti i ovaj put. Ono sto nam danas izgleda nerjesivo, sutra ili neki drugi put nam izgleda smijesno. Zivot i cine te teske situacije kada se osjecaji izostre, kada tijelo drhti. To se pamti i tada covjek osjeca ljubav, tada se vide greske. Nadam se da ces opet naci svoje:heart:.
 
Hvala narode,danas mi je malo bolje i pravo vreme da-pustim kose pune polena bas u inat baba-rogama i na miru i sa uzivanjem izgrickam ovaj suncani dan,a kada me stisne i navuku se teski oblaci puni kise doci cu opet ovde da saljem tajne signale koje on nece videti...a Zemlja se okrece i okrece i okrece i ta ce neminovna istina pomoci finoj prasini da popada kao inje po mom secanju na njega...
 

Back
Top