mortal kombat

KadBiBio

Primećen član
Banovan
Poruka
529
Koje vi imate magije? To jest navedi specificnu crtu ili osobinu ili cak gest ili uzrecicu kod sebe koju mislis da te cini mocnim seksualno VISE NEGO sve osobe oko tebe, to jest nesto sto drugima fali a ti imas. Iskreno molim te.
(to se obracam citaocu, to jest forumasu bilo kog roda i pola)
 
Ja sam u prednosti jer sam tako dobro nazvao temu na ljubav i seks da je to cudo jedno, iskreno, smisljao sam o cemu ce da se radi na temi, imao sam prisilu da otvorim temu sa imenom ovim :D
Al nemojte da catujete tema je ozbiljna molim vas
 
Al bi vise ovlela da ti to nije nesto naj naj nego ovo na atavaru? To kazem jer vidim ne vide se oci na atavaru nego samo noge. Jel ti krivo sto ti je pogled a ne sisa recimo najbolji... ili ti je milo sto je to bas pogled... ?

avatar nije ja pobogu,sta ste svi navalili na njega,mozda ima neke slicnosti ali opet... ne znam sta drugi misle ali ja nisam samokriticna.....svidja mi se sve na meni.....ajd mogla bi da sredim kosu...malo udareno izgleda.....ali drago mi je da je to pogled...ipak oci su ogledalo duse....
 
ti to pricas sa svima ili samnom? nisam ti ja kriv sto su OSTALI navalili na tvoj atavar, mene mozes da pitas "sto sam ja navalio". Ja nisam navalio niti sam reko da si atavar ti, nego mi cudno da cura koja misli da su oci glavne nosi na sliku stikle kao da su stikle glavne
AKO SI TI STO LJUTA NA TO STO SAM TE JA ONO PITAO ZASTO TI JE TO NA ATAVAR ONDA ... neznam stvarno...
 
ti to pricas sa svima ili samnom? nisam ti ja kriv sto su OSTALI navalili na tvoj atavar, mene mozes da pitas "sto sam ja navalio". Ja nisam navalio niti sam reko da si atavar ti, nego mi cudno da cura koja misli da su oci glavne nosi na sliku stikle kao da su stikle glavne
AKO SI TI STO LJUTA NA TO STO SAM TE JA ONO PITAO ZASTO TI JE TO NA ATAVAR ONDA ... neznam stvarno...

sto bi bila ljuta...samo sam malo pukla jer sam danas bila prozivana zbog avatara.....ali jesu mi najvaznije oci...ni sama ne znam sto sam stavila taj avatar ali eto...tu je gde je
 
Iako znam da posedujem neshto, vrlo jako, shto se moze vrlo teshko pretochiti u rechi, a opet s druge strane najposhtenije bi bilo kad bi neko ko me poznaje to napisao za mene...pokushacu...
Energija...vrlo jaka energija...Tachnije najceshce je nazivamo harizmom.
Nije u pitanju ni izgled, ni pogled, ni pokret, ni kratka suknja ili gola ramena... u pitanju je ono shto zrachi iz mene....
I ponosna sam na to, jer ni u jednom trenutku ne moram da budem nishta drugo nego ja, i potrebno je da budem srecna i zadovoljna...da bi ta energija bila jacha...
 
Poslednja izmena:

Back
Top